Lietuvos odontologų tryliktosios teniso pirmenybės Nidoje ir kitos teniso naujienos

Šių metų gegužės mėn. 22-23d. Nidoje įvyko tryliktosios Lietuvos odontologų teniso pirmenybės . Jose dalyvavo ir varžėsi 16 moterų ir 29 vyrai. Pirmą kartą vyrai varžėsi dvejose amžiaus grupėse: iki 50 metų (20 dalyvių) ir 50+ (9 dalyviai). Iškilmingas varžybų atidarymas įvyko Valstybės sienos apsaugos Neringos pasienio užkardos kortuose.
Pirmenybių dalyvius ir svečius pasitiko nuotaikingas Neringos kaimo kapelos „Joldija“ muzikavimas. Jiems pritariant visi iškilmingai sugiedojome Lietuvos himną, sveikinimo kalbas pasakė Neringos meras D.Jasaitis, Neringos ligoninės vyr.gyd. L.Laurenčikienė, renginio globėjas A.Anužis, pirmenybių vyriausioji teisėja, tarptautinės kategorijos arbitrė L.Berankytė-Astrauskienė ir kiti svečiai. Netrukus po atidarymo aštuoniuose Neringos kortuose užvirė bekompromisinės kovos, varžybų dalyvius palaikė gausios sirgalių gretos. Visų gerą nuotaiką skatino pavasariu alsuojanti Neringos gamta ir puikus oras. Netruko prabėgti dvi dienos ir paaiškėjo kam sėkmingiausiai pavyko pasirodyti šiose pirmenybėse. Moterų tarpe nugalėtoja pirmą kartą tapo L.Mačinskienė (Kaunas), kuri finale po atkaklios kovos nugalėjo daugkartinę pirmenybių čempionę R.Kuprienę (Panevėžys). Trečiąją vietą užėmė E.Vindašiūtė (Vilnius), kuri mažąjame finale nugalėjo L.Leščinskienę (Klaipėda). Vyrų iki 50m. tarpe antrus metus iš eilės pirmenybių nugalėtoju tapo M.Neverauskas (Kaunas), kuris finale nesunkiai įveikė T.Rajecką (Klaipėda). Trečiąją vietą pirmą kartą  užėmė M.Damaševičius (Vilnius), kuris mažąjame finale po nepaprastai atkaklios ir permainingos kovos nugalėjo I.Kaduševičių (Kaunas). Vyrų senjorų grupėje varžėsi 9 odontologai, tame tarpe ir Lietuvos teniso legenda, pasaulio ir Europos senjorų dvejetų čempionas St.Labanauskas. Visi žavėjosi puikia kolegos Stasio sportine forma ir nepakartojamu bei protingu jo žaidimum, o keletui nusišypsojo sėmė išbandyti save žaidžiant su teniso profesoriumi. Tačiau tik A.Pūkui (Ignalina), kuris užėmė antrąją vietą, pavyko rimčiau pasipriešinti St.Labanauskui (Kaunas), kuris pirmą kartą tapo ir Lietuvos odontologų čempionu. Trečiąją vietą senjorų grupėje užėmė A.Černikis (Kaunas). Metų pažangos prizą moterų tarpe iškovojo M.Kuprytė (Panevėžys), kuri savo vietą turnyrinėje lentelėje pagerino per 5 pozicijas, o vyrų tarpe – P.Šeikus (Vilnius), kuris turnyrinėje lentelėje lyginant su praėjusiais metais šoktelėjo į viršų net per 15 pozicijų. Garbingo poelgio prizu apdovanotas Z.Romanovas (Kaunas), kuris rungtyniavo su E.Mockum (Klaipėda). Varžybų metu Edgaro raketei nutrūko stygos, o kitos raketės jis neturėjo ir tai reikštų pralaimėjimą. Tačiau Zigmantas varžovui garbingai pasiūlė savąją atsarginę raketę ir... kovą pralaimėjo... Didelės pagarbos nusipelnė ir trys mūsų kolegų šeimos, kurioms varžybose atstovavo tėvai ir vaikai, tai: Rasa Kuprienė ir jos dukra Milda (Panevėžys), Antanas Černikis ir jo sūnus Antanas (Kaunas) ir Alfonsas Vadapolas (Utena)  bei jo dukra Laura (Klaipėda). Tai puikus tęstinumo pavyzdys mums visiems! Pasibaigus varžyboms visi susirinkome į vakaronę, kurios metu pagerbėme ir apdovanojome taurėmis ir dovanomis ne tik geriausiai pasirodžiusius, bet ir visus varžybų dalyvius. Už tai esame nuoširdžiai dėkingi visiems mūsų rėmėjams ir geros valios žmonėms! Vakaronės metu aptarėme organizacinius reikalus, išklausėme kolegų pastabas ir pasiūlymus dėl tolimesnės mūsų veiklos. Na, o čia yra labai gerų naujienų visiems Odontologų Rūmų nariams. Gydytojų odontologų – teniso entuziastų veikla parodė, kad šis sportas yra tikrai visapusiškai patrauklus ir naudingas, jo dėka mes galime puikiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį, parungtyniauti, o taip pat propaguoti sveiką gyvenimo būdą. Jau keletą metų mūsų tarpe ruseno mintis įkurti kolegų – teniso entuziastų klubą, kuris įgalintų šiuolaikiškai organizuoti ir kūrybingai tęsti mūsų veiklą. Taigi, šių metų gegužės mėn. 5d. buvo įkurtas VšĮ „Odontologų teniso klubas“.  Klubo valdybą sudaro: J.Jonaitis (Kaunas), A.Černikis (Kaunas), A.Pūkas (Ignalina), R.Gružas (Šiauliai) ir V.Paškevičienė (Klaipėda). Klubo direktoriumi išrinktas J.Jonaitis (Kaunas). Kartu buvo patvirtinti ir klubo įstatai, kuriuose numatyta, kad klubo veikloje gali dalyvauti ne tik gydytojai odontologai, bet ir visi Odontologų Rūmų bendruomenės nariai, t.y. dantų technologai, burnos higienistai ir gydytojų odontologų padėjėjai. Taigi, maloniai kviečiame visus Odontologų Rūmų narius, kurie žaidžia lauko tenisą, prisijungti prie mūsų  ir dalyvauti klubo organizuojamuose turnyruose bei renginiuose. Detalesnę informaciją šiuo metu galite sužinoti paskambinę Juozui Jonaičiui tel.: 869880757 arba parašykite e-mailą į pašto dėžutę This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   Artimiausiu metu numatome sukurti klubo internetinę svetainę, kurioje bus visa informacija apie mūsų veiklą. Laukiame Jūsų!