Versija neįgaliesiems:  
   
                     
 J. Jasinskio g. 16, Vilnius 03163
(8 5) 212 2510

 • Šv. Apolonijos – odontologų ir jų pacientų globėjos – paminėjimo diena

  Laikantis ilgamečių tradicijų, Lietuvos Respublikos odontologų rūmai (toliau – Rūmai) organizuoja iškilmingą Tarptautinės odontologų dienos minėjimą, kurio metu apdovanojami iškiliausi, labiausiai profesinėje, mokslinėje ir visuomeninėje veikloje nusipelnę gydytojai dontologai ir burnos priežiūros specialistai.
   
 • Lietuvoje paminėta Pasaulinė burnos sveikatos diena

  Kovo 20 — Pasaulinė burnos sveikatos diena. Kaip jau įprasta, metai iš metų, Radviliškio PSPC odontologinis skyrius taip pat mini šią datą. Kolektyvas, jau nuo pat ryto, pasitiko pacientus pasipuošęs didžiulėmis šypsenomis ir gera nuotaika.
   
   
   
   

Liūdime...

 
Kartu liūdime ir užjaučiame netekus LSMU Medicinos akademijos Veido ir žandikaulių chirurgijos klinikos doc. Prano Tercijono (1942-2017). Tikime, jog šviesus velionio atminimas išliks visų pažinojusių atmintyje...
 

Plačiau ...

Spausdinti

Odontologai perspėja apie cukraus žalą

 
Visuomenei pristatomas leidinys "Odontologai rekomenduoja: Apie cukraus žalą“, kurį parengė Lietuvos Respublikos odontologų rūmai.
 
Leidinyje pateikiama informacija ne tik apie cukraus žalą sveikatai, bet supažindinama ir su konkrečiais produktais, kurie nekenkia dantims.
 
Lietuvos gyventojai vis dar neskiria pakankamai dėmesio kokybiškai dantų priežiūrai, o cukrų turintys maisto produktai – neatsiejama kasdienio maisto raciono dalis. Retas, kuris žino, kad cukraus galima rasti ne tik saldainiuose, bet ir kituose maisto produktuose, tokiuose kaip sultys (net ir naminės), pieno bei duonos gaminiai.

Plačiau ...

Spausdinti

Susitikimas Valstybinėje vartotojų teisių apsaugos tarnyboje

Valstybinėje vartotojų teisių apsaugos tarnyboje (toliau VVTAT) susitiko Lietuvos Respublikos odontologų rūmų Tarybos pirmininkas A. Šeikus, Rūmų teisininkė J. Goštautienė, Rūmų Odontologų ir odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigų reklamos priežiūros komisijos pirmininkas S. Kriaučiūnas, komisijos narys J. Vyšniauskas ir VVTAT Ekonomikos skyriaus vadovas M. Močiulskis bei Nesąžiningos komercinės veiklos ir reklamos skyriaus vedėja M. Deimantė taip pat kiti specialistai.

 

Odontologų rūmai Į VVTA kreipėsi dėl galimų odontologinės reklamos pažeidimų spaudoje, televizijoje bei elektroninėse visuomenės informavimo priemonėse.

Plačiau ...

Spausdinti

Daugiau straipsnių...