Versija neįgaliesiems:  
   
                     
 J. Jasinskio g. 16, Vilnius 03163
(8 5) 212 2510
  • Lietuvos odontologų bendruomenė išrinko naują Tarybą, Garbės teismą ir Revizijos komisiją

    Š.m. gegužės 27 d. Lietuvos Respublikos odontologų rūmų ataskaitinio-rinkiminio susirinkimo metu svarstyti Rūmų veiklos klausimai ir organizuoti Rūmų valdymo organų rinkimai.
     

Geriausia 2016 m. „Odontologų rūmų žinių“ klinikinė publikacija!

Dėl silantavimo

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktorius pakeitė Asmens sveikatos priežiūros paslaugų ir sveikatos programose numatytų paslaugų, už kurias mokama iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto, klasifikatorių, patvirtintą Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktoriaus 2005 m. birželio 30 d. įsakymu Nr. 1K-81 „Dėl Asmens sveikatos priežiūros paslaugų ir sveikatos programose numatytų paslaugų, už kurias mokama iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto, klasifikatoriaus patvirtinimo“.
 

Spausdinti

Dėl silantavimo

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktorius pakeitė Asmens sveikatos priežiūros paslaugų ir sveikatos programose numatytų paslaugų, už kurias mokama iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto, klasifikatorių, patvirtintą Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktoriaus 2005 m. birželio 30 d. įsakymu Nr. 1K-81 „Dėl Asmens sveikatos priežiūros paslaugų ir sveikatos programose numatytų paslaugų, už kurias mokama iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto, klasifikatoriaus patvirtinimo“, įrašant 1, 2, 3,4 dantų dengimo silantais paslaugų kodus. 
 

Spausdinti

Odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigų dėmesiui

Lietuvos Respublikos odontologų rūmai informuoja, kad Europos Parlamentas ir Europos Taryba rengia Reglamentą dėl gyvsidabrio, kur numatoma, kad tos odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigos, kurios deda ar išima amalgamą, privalės turėti amalgamos separatorius, kurių amalgamų dalelių sulaikymo 95 proc. efektyvumas bus taikomas nuo 2019 m. sausio 1 d. pradedamiems eksploatuoti naujiems separatoriams, o nuo 2021 m. – visiems likusiems. Kartu bus būtina užtikrinti ir tinkamą jų priežiūrą.

Plačiau ...

Spausdinti

Daugiau straipsnių...