J. Jasinskio g. 16, Vilnius 03163
(8 5) 212 2510

Sveikinimas

 
Lietuvos Respublikos odontologų rūmai nuoširdžiai sveikina prof. Ireną Balčiūnienę, kuriai 2018 m. vasario 15 d. Lietuvos Respublikos prezidentūroje įteiktas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Karininko kryžius. Tai Lietuvos valstybės ordinas, kuriuo Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu apdovanojami nusipelnę Lietuvai asmenys, pasižymėję uoliu ir sąžiningu darbu valstybinėje tarnyboje ar visuomeninėje veikloje. Šiuo ordinu gali būti apdovanojami ir užsienio valstybių piliečiai.
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino šventė yra Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena.

Plačiau ...

Spausdinti

Šv. Apolonijos – odontologų ir jų pacientų globėjos – paminėjimo diena

 
2018 m. vasario 9 d. paminėjome Tarptautinę odontologų dieną, švenčiamą visame pasaulyje. Krikščioniškas pasaulis vasario 9 d. mini kankinę Šv. Apoloniją, gyvenusią III amžiuje, Aleksandrijoje. Šv. Apolonija iš pradžių buvo laikoma dantų skausmą kenčiančiųjų globėja, o XVIII a. garsaus prancūzų chirurgo-odontologo P. Fušaro iniciatyva pradėta laikyti gydytojų odontologų globėja. Mat P. Fušaras siekė, kad sugedę pacientų dantys būtų ne šalinami, kaip buvo įprasta tais laikais, bet gydomi ir atkuriami. 

Plačiau ...

Spausdinti

Teisinė informacija

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktorius pakeitė Asmens sveikatos priežiūros paslaugų ir sveikatos programose numatytų paslaugų, už kurias mokama iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto, klasifikatorių, patvirtintą Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktoriaus 2005 m. birželio 30 d. įsakymu Nr. 1K-81 „Dėl Asmens sveikatos priežiūros paslaugų ir sveikatos programose numatytų paslaugų, už kurias mokama iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto, klasifikatoriaus patvirtinimo“.
 
 

Spausdinti

Ar odontologijos praktika Lietuvoje atitinka dabartinės visuomenės lūkesčius?

This text will be replaced

Spausdinti

Daugiau straipsnių...