J. Jasinskio g. 16, Vilnius 03163
(8 5) 212 2510

Organizuojamas seminaras „Radiacinė sauga odontologijoje“

Valstybinė radiacinės saugos priežiūra – tai ne tik atliekami ūkio subjektų inspekciniai patikrinimai, ne mažiau svarbu vykdyti ir prevencinę veiklą, t. y. nuolat ūkio subjektams teikti metodinę pagalbą ir konsultacijas. Radiacinės saugos centras (RSC), siekdamas padėti odontologijos paslaugas teikiančių įstaigų specialistams tinkamai įgyvendinti radiacinės saugos reikalavimus praktikoje, kasmet organizuoja seminarus, kurių metu glaustai pateikia aktualiausią informaciją radiacinės saugos odontologijoje klausimais.

 

     2017 m. birželio 2 d. 10:00 val. kviečiame dalyvauti RSC (Kalvarijų g. 153, Vilnius) organizuojamame seminare „Radiacinė sauga odontologijoje“. Renginys bus skirtas asmenims, dirbantiems su dantų rentgeno aparatais ir atsakingiems už radiacinę saugą odontologijos kabinetuose. Programą rasite čia.

 

    Renginio metu planuojama aptarti praktinius licencijuojamos veiklos pakeitimo, informacijos teikimo Valstybės jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių ir darbuotojų apšvitos registrui ir nėščiųjų radiacinės saugos ir privalomojo radiacinės saugos mokymo klausimus, bei pristatyti svarbiausius radiacinę saugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimus ir problemas odontologijoje.

 

    Apie dalyvavimą prašome pranešti iki gegužės 30 d. telefonu (8 5) 210 5817 arba elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Spausdinti

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.