Palangos g. 2, Vilnius LT-01117
(8 5) 212 2510

Licencijuojamos veiklos sąlygų laikymosi priežiūros dokumentai

Rūmams kaip odontologų ir burnos priežiūros specialistų savivaldą įgyvendinančiai institucijai yra patikėta užtikrinti ir kontroliuoti, kad Rūmų nariai tinkamai atliktų savo profesines pareigas, laikytųsi odontologų profesinės etikos kodekso bei Rūmų statuto.
 
Rūmai, siekdami užtikrinti, kad odontologinės priežiūros (pagalbos) ir/ar burnos priežiūros paslaugos būtų teikiamos laikantis teisės aktų, reglamentuojančių asmens sveikatos priežiūrą, nustatytų reikalavimų, vykdo licencijuojamos veiklos sąlygų laikymosi priežiūrą.Odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaiga privalo vykdyti visus teisėtus Rūmų ir kitų sveikatos sistemos valdymo subjektų reikalavimus, taip pat teisės aktų nustatyta tvarka ir pagal jų prašymus teikti su licencijoje nurodytu paslaugų teikimu susijusią informaciją.
 
KLAUSIMYNAI
 
 
  
 
    Dokumentų sąvadas 2020 m. (21.5 KB)
 
 
 
Susiję dokumentai:
 
 
 
 
 
Vadovaujantis 2004 m. lapkričio 26 d. tarybos nutarimu Nr. 42 patvirtinta Prašymų ir skundų nagrinėjimo Lietuvos Respublikos odontologų rūmuose tvarka, Rūmai nagrinėja pacientų pareiškimus, vertindami odontologų suteiktų paslaugų kokybę, profesinę etiką. Atkreipiame dėmesį, jog Rūmai nėra kompetentinga institucija konstatuoti asmens sveikatai padarytos žalos mastą, pobūdį ar įvertinti tai materialia išraiška bei spręsti ginčus dėl pacientams padarytos žalos atlyginimo.
 
Rūmai atkreipia Jūsų dėmesį, kad sėkmingo gydymo pagrindas – tai geri gydytojo ir paciento santykiai, tarpusavio pasitikėjimas ir abipusė pagalba. Turėdami didelę patirtį nagrinėjant pacientų ir gydytojų odontologų nesutarimus, galime įvardinti, jog didžiosios dalies skundų pagrindas nėra nekokybiškai suteiktos odontologinės priežiūros (pagalbos) paslaugos, tai daugiausiai tarpusavio nesusikalbėjimo, netolerancijos išraiška.
 

PLANAI IR ĮSAKYMAI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Parengta LR Ūkio ministerijos
 
 
 

ATASKAITOS
 
 
 
 
 

Dėl kilusių klausimų kreipkitės:
 
Licencijuojamos veiklos priežiūros specialistė Ieva Korzikaitė
Tel. +370 635 49207
El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.