J. Jasinskio g. 16-201, Vilnius 03163
(8 5) 212 2510

Vėl kviečia Nidos teniso turnyras

 
Šių metų gegužės  mėn. 31d. – birželio mėn. 1d. Nidoje įvyks septynioliktosios Lietuvos odontologų (moterų ir vyrų) teniso pirmenybės Nida Open 2019. Moterų varžybos vyks vienoje amžiaus grupėje, o vyrų – dvejose: pirmoje – vyrai iki 50 m., antroje – vyrai virš 50 m. amžiaus. Pirmenybėse kviečiame dalyvauti  ir burnos priežiūros specialistes bei specialistus: dantų technikus, odontologų padėjėjus ir burnos higienistus.
 Pirmenybėms teisėjaus Viktoras Kriukovas (Nida). Pirmenybių atidarymas įvyks gegužės mėn. 31 d., penktadienį, 9 val. Nidos Centro kortuose, iš karto po jo prasidės varžybos. Pirmenybių metu turėsite galimybę prisijungti prie Lietuvos odontologų teniso klubo narių. Registruotis į pirmenybes galima nuo dabar iki š.m. gegužės mėn. 26 d. 24 val. SMS žinute į tel.: 8-698-80757 arba elektroniniu laišku į pašto dėžutę: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , nurodant vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, mobiliojo telefono numerį ir gyvenamąją vietą. Gavę paraišką Jums atsiųsime patvirtinimą apie registraciją. Gegužės mėn. 26 d. yra ir paskutinė atsisakymo dalyvauti pirmenybėse data, jeigu buvote užsiregistravę anksčiau ir, pasikeitus aplinkybėms, negalėsite atvykti. Po gegužės mėn. 26 d. užsiregistruoti į šių metų pirmenybes nebus galimybės. Burtų traukimas ir lentelių sudarymas įvyks gegužės mėn. 30 d. , ketvirtadienį, 18 val. Centro kortų pavėsinėje. Po to, apie 19 val., ten pat įvyks VšĮ „Odontologų teniso klubas“ ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Visus norinčius ir galinčius maloniai kviečiame atvykti ir dalyvauti. Gyvenamuoju plotu pirmenybių dalyviai ir svečiai pasirūpina patys. Numatomas starto mokestis: VšĮ „Odontologų teniso klubas“ nariui, sumokėjusiam nario mokestį (100 eurų) už šiuos metus  – 45 eurai, ne klubo nariui – 90 eurų. Po varžybų įvyks dalyvių apdovanojimas ir šventinis banketas (banketo kaina įskaičiuota į starto mokestį). Pirmenybių uždarymo vakaro metu rinksime naują VšĮ „Odontologų teniso klubas“ direktorių.  Į pirmenybes taip pat širdingai kviečiame atvykti sirgalius ir rėmėjus!
 Šių metų rugpjūčio mėn. 3-9 d. Vilniuje įvyks 49-asis pasaulio gydytojų teniso čempionatas. Jame taip pat gali dalyvauti ir gydytojai odontologai. Registracija jau vyksta, daugiau informacijos apie šį renginį galite surasti Lietuvos Gydytojų teniso sąjungos  ir WMTS Vilnius 2019 svetainėse. Maloniai kviečiame visus gydytojus odontologus - teniso mėgėjus pasinaudoti unikalia istorine galimybe ir sudalyvauti šiame renginyje.
Kolega, padėk antgalį, paimk raketę ir atvažiuok į Nidą – nesigailėsi! Iki susitikimo Nidoje!
Su geriausiais linkėjimais, renginio organizatorius doc. Juozas Jonaitis

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.