Palangos g. 2, Vilnius LT-01117
(8 5) 212 2510
  • Į pradžią
  • Apie Rūmus
  • Naujienos
  • ATNAUJINTA 2020-05-15! Planinių asmens sveikatos priežiūros odontologinių paslaugų etapinio atnaujinimo ir teikimo plano rengimo rekomendacijos

ATNAUJINTA 2020-05-15! Planinių asmens sveikatos priežiūros odontologinių paslaugų etapinio atnaujinimo ir teikimo plano rengimo rekomendacijos

Vadovaujantis Operacijų vadovo šiandien įkeltu 2020-05-14 sprendimu Nr. V-1164 pakeitusiu V-1019 sprendimo nuostatas, reglamentuojančias darbo organizavimą sveikatos priežiūros įstaigose, teikiame Jums atnaujintą pavyzdinį planą.
 
Atsižvelgiant į pakeitimus, atnaujintame pavyzdiniame plane pakeisti 8 punktas ir 1 priedas. Kadangi šis pakeitimas itin svarbus – jau pasirengtus planus būtinai atnaujinkite minėtais punktais, o dar neturinčioms planų – juos pasirengti pagal šiandien atnaujintą pavyzdinį planą.
 
INFORMACIJA IŠ NVSC – jau išsiuntusiems planus į NVSC iš naujo teikti NVSC nieko nereikia, užtenka atnaujinti ir turėti savo įstaigoje atnaujintą variantą.
 
CIKLAI (komentaras dėl sprendimo pakeitimo):
Akcentuojame, kad remiantis sprendimo pakeitimu darbas gali būti organizuojamas darbdavio patvirtintu suderintu darbo grafiku, užtikrinančiu minimalius darbuotojų tarpusavio kontaktus, darbuotojų ir pacientų saugą bei kontaktų atsekamumą, užtikrinant kryžminės taršos prevenciją. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad tarp įstaigos vadovo ir darbuotojo suderintas darbo grafikas turi būti sudarytas tik užtikrinant kryžminės taršos prevenciją. SAM duomenimis tai reiškia, kad nėra galimybės darbuotojams dirbti per vieną darbo dieną keliose įstaigose.
 
Taip pat palikta galimybė darbą organizuoti ciklais (ciklas suprantamas kaip einamojo mėnesio darbo valandų skaičių apimantis darbo epizodas, nepertraukiamai vykstantis vienoje ASPĮ).
 
Lietuvos Respublikos odontologų rūmai, atsižvelgdami į sušvelnintas karantino sąlygas bei galimybę odontologinėms įstaigoms nuo 2020 m. gegužės 18 d. pradėti teikti odontologines paslaugas, vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. balandžio 29 d. sprendimu Nr. V-1019 „Dėl  planinių ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų etapinio atnaujinimo ir teikimo asmens sveikatos priežiūros įstaigoje plano rengimo reikalavimų“ parengė Jums pavyzdinį Planinių asmens sveikatos priežiūros odontologinių paslaugų etapinio atnaujinimo ir teikimo planą. 
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – NVSC) svarbu matyti, kad Jūsų įstaigos planas yra patvirtintas Įstaigos vadovo, todėl pateikdami informaciją el. paštu Jūs turite:
 
1. Atspausdinti planą, pasirašyti ir nuskenuoti;
arba
2.  Pasirašyti jį elektroniniu parašu.
Planus galite siųsti bendruoju NVSC el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
 
Daugiau informacijos apie dokumentų pateikimo būdus NVSC rasite šioje nuorodoje: https://nvsc.lrv.lt/lt/naujienos/karantino-laikotarpiu-nvsc-asmenis-aptarnaus-nuotoliniu-budu
 
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad ateityje visa informacija bus teikiama tik Rūmų nariams, įvykdžiusiems prievoles. Paruoštą dokumentą platinti draudžiama. 
 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.