Palangos g. 2-7, Vilnius LT-01117
(8 5) 212 2510

Akcijoje „Graži šypsena yra balta“ – dar viena laimėtoja

Rugsėjo mėnesį startavusi ir jau daugiau nei 1200 dalyvių sutraukusi išskirtinė LR Odontologų rūmų organizuojama akcija „Graži šypsena yra balta“ turi vienuoliktąją laimėtoją, kuriai dovanojama dar daugiau burnos sveikatos.

Laimėtoja tapo Rūmų narės klinikoje „MIR“ Vilniuje apsilankiusi ir odontologines paslaugas gavusi Milda Pečiulytė. Jai atitenka 100 eurų vertės odontologinių paslaugų prizas.

Pacientai tęsia didelį susidomėjimą akcija „Graži šypsena yra balta“ ir gausiai siunčia dokumentus už odontologines paslaugas, taip parodydami, kad įvairiuose Lietuvos miestuose veikiančios odontologijos klinikos dirba sąžiningai. Nuo akcijos pradžios sulaukėme jau daugiau kaip 1200 akcijos dalyvių.

Akcija „Graži šypsena yra balta“ dar tik įsibėgėja ir truks iki pat šv. Kalėdų. Iki šių metų gruodžio 23 d. akcijos dalyviams kiekvieną savaitę bus dalinami 100 eurų vertės odontologinių paslaugų prizai, o akcijos pabaigoje trims laimingiesiems atiteks 1000 eurų vertės odontologinių paslaugų prizai.

Dalyvauti akcijoje – labai paprasta: tereikia atsiųsti mokėjimo dokumentą už suteiktas odontologines paslaugas. Už tai pacientams bus dovanojama dar daugiau burnos sveikatos. Daugiau informacijos ir registracija: https://bit.ly/3zO0v6b

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.