Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.

                     
 J. Jasinskio g. 16-201, Vilnius 03163
(8 5) 212 2510

LR Odontologų Rūmų renginys
 • Renginio data: 2018 Lapkritis 10 Šeštadienis
 • Renginio organizatorius: : LR Odontologų rūmų Klaipėdos teritorinis skyrius
 • Kontaktai: :
  +37068749024, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • Renginio vieta: : Amberton Klaipeda
  N. Sodo g. 1, Klaipėda
 • Renginio tipas: LR Odontologų Rūmų renginys
 • Dalyvių skaičius: 200
 • Valandų skaičius: dantų technikams - 3 val.(2 val. - profesinės etikos), gydytojo odontologo padėjėjams - 4 val.(2 val. - profesinės etikos), gydytojams odontologams, gydytojams endodontologams, gydytojams ortodontams, gydytojams odontologams ortopedams, gydytojams periodontologams, gydytojams vaikų odontologams, gydytojams burnos chirurgams, gydytojams burnos, veido ir žandikaulių chirurgams - 6 val.(2 val. - profesinės etikos), burnos higienistams - 4 val.(2 val. - profesinės etikos)
 • Naujausi reikalavimai radiacinėje saugoje
  Teisės aktai, reglamentuojantys ir įtakojantys radiacinę saugą odontologijos įstaigose. Aktuali informacija apie odontologijos įstaigų administratorių tipines klaidas ir galimybes jų išvengti tinkamai organizuojant veiklą. Kokie pasikeitimai laukia 2018 m. atnaujinus pagrindinius teisės aktus, susijusius su radiacine sauga.
   
  Etika odontologijoje: bendravimas su pacientais ir kolegomis
  Seminare bus pateiktos  praktinės rekomendacijos, kurios leis išplėsti bendravimo psichologijos žinias ir duos atsakymus į šiuos ir daugelį kitų klausimų: kokie yra pacientų aptarnavimo lygiai: ar iš tikro reikia aptarnauti taip, kaip norėtum pats būti aptarnautas? kokie yra pacientų tipai ir kaip su jais kalbėtis? kaip reaguoti, kai pacientas grįžta su pretenzija? kaip išsakyti savo nepasitenkinimą kolegai, jo nesupykdant ir nesudirgstant pačiam? ir kt.
   
  Veido srities piktybinėmis onkologinėmis ligomis sergančiųjų analizė ir reabilitacijos rekomendacijos
  Veido srities onkologinių susirgimų skaičius Lietuvoje vis auga. Po veido srities rezekcijos, kuomet pašalinta daug veido audinių ir plastinė rekonstrukcija tampa per daug pavojinga, arba negalima, indikuotinas protezavimas. Šioje paskaitoje bus pristatomas tyrimas, kurio metu siekta išsiaiškinti veido srities piktybinėmis onkoloninėmis ligomis sergančiųjų esamą situaciją Lietuvoje bei porezekcinių veido srities defektų protezavimo reikalingumą. Bus pateikti keli klinikiniai atvejai bei pasiūlytos rekomendacijos tinkamai šių pacientų reabilitacijai. Ypač didelis dėmesys skiriamas komandiniam darbui, įtraukiant visų sričių odontologijos ir burnos priežiūros specialistus.
   
  Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario chirurginio gydymo galimybės
  Pastaruosius trejus metus LSMU Kauno klinikose pradėtas taikyti naujas smilkininio apatinio žandikaulio sąnario chirurginis gydymo metodas – artroskopija. Tai minimaliai invazinis chirurginis gydymas, kurio metu atliekamos manipuliacijos sąnario ertmėje. Šios procedūros metu reikalingi tik nedideli pjūviai veido odoje, kas užtikrina minimalius pooperacinius randus priešingai negu atviros sąnario operacijos metu. Pacientui pooperacinis periodas nesukelia tiek diskomforto kiek po atviros operacijos bei žymiai mažesnė komplikacijų galimybė. Šiuo metu Kauno klinikų veido ir žandikaulių chirurgijos skyriuje atlikta daugiau kaip 100 smilkininio apatinio žandikaulio sąnario artroskopijų.
   

  Informuojame, kad renginio metu renginio dalyviams bus viešai prieinami visų dalyvių sąrašai, siekiant gauti patvirtinimą apie atvykimą. Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog renginio metu gali būti filmuojama ir fotografuojama. Nuotraukos gali būti publikuojamos Lietuvos Respublikos odontologų rūmų svetainėje www.odontologurumai.lt, žurnale „Odontologų rūmų žinios“  bei  Rūmų leidžiamuose reprezentaciniuose leidiniuose.​

   
  Aurelija Butienė
  prof. dr. Rosita Lekavičienė
  Gabrielė Šulcaitė, dr. Gediminas Skirbutis
  dr. Marijus Leketas
  Mokant (imtinai) iki 2018-11-06
  Gyd. odontologams, gyd. odontologams specialistams 33 €
  Burnos higienistams ir odontologo padėjėjams 23 €
  Dantų technikams 19 €
  Studentams 5 €
  Ne Rūmų nariams (įstaigų vadovams, administratoriams) 33 €

  Mokant 2018-11-07 ir vėliau
  Gyd. odontologams, gyd. odontologams specialistams 43 €
  Burnos higienistams ir odontologo padėjėjams 28 €
  Dantų technikams 24 €
  Studentams 7 €
  Ne Rūmų nariams (įstaigų vadovams, administratoriams) 43 €

  Rekvizitai:
  Lietuvos Respublikos odontologų rūmai
  kodas 300038139
  Atsiskaitomosios sąskaitos Nr. LT097044060004285396
  AB SEB Vilniaus bankas
  Banko kodas 70440
  Mokėjimo paskirtis: Už seminarą Klaipėdoje 2018-11-10, V. Pavardė, Nario Nr. ......  Dalyvio mokestį prašome sumokėti į sąskaitą.
  Gavėjas: Lietuvos Respublikos odontologų rūmai
  Gavėjo kodas: 300038139
  Atsiskaitomoji sąskaita: LT09 7044 0600 0428 5396
  Bankas: AB SEB bankas
  Mokėjimo paskirtis: 2018-11-10, už klaipėdos teritorinio skyriaus seminarą, Vardas Pavardė, Rūmų nario pažymėjimo Nr.
   
   

  10.00-10.45 val. – „Naujausi reikalavimai radiacinėje saugoje“, A. Butienė, Klaipėdos RSC

  10.45-12.15 val. – „Etika odontologijoje: bendravimas su pacientais ir kolegomis“, prof. dr. R. Lekavičienė

  12.15-12.30 val. – Pertrauka 

  12.30-14.00 val. – „Veido srities piktybinėmis onkologinėmis ligomis sergančiųjų analizė ir reabilitacijos rekomendacijos“, G. Šulcaitė, dr. G. Skirbutis

  14.00-14.45 val. – „Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario chirurginio gydymo galimybės“, dr. M. Leketas

  Rezervacija baigta