Skelbimų paieška

Dantų technikas (-ė) darbui Kaune

23 Gegužė 2023
Dantų technikas (-ė) darbui Kaune
Kaunas

Šiuo metu ieškome Dantų techniko (-ės) darbui su skaitmeniniais failais, skaitmeninių implantų bibliotekų kūrimu, Kaune. Mes jums patikėtume atlikti šiuos darbus: Substruktūrų kūrimas, apdorojimas pagal nustatytus kriterijus ir šių detalių rinkinių integravimas; Implantų ir jų rinkinių įdiegimas į dantų modeliavimo programas, tokias kaip: EXOCAD; 3SHAPE; Komunikavimas su klientais atsakant į jiems rūpimus klausimus bei jiems iškilusių problemų sprendimas; Dalyvavimas parodose ir susitikimuose (Lietuvoje ir užsienyje) Jei jus domina naujovės ir puiki galimybė tobulėti bei bendrauti su kitais dantų technikais iš užsienio šalių, SUSISIEKIME! Reikalavimai: Dantų techniko išsilavinimas ir darbo patirtis; Noras domėtis ir dirbti su skaitmenine odontologija; Geros anglų kalbos žinios, būtų privalumas rusų kalbos mokėjimas Didelis privalumas būtų, jei gebėtų dirbti su MESHLAB, EXOCAD, 3SHAPE programine įranga. Įmonė siūlo: Atsakingą poziciją sėkmingoje, tarptautinę plėtrą vykdančioje įmonėje; Alga nuo 1400-1500 Eur į rankas. Tobulėjimą, darbą profesionalų komandoje; Darbo vietą jaukiame ofise Kaune, darbą darbo dienomis; Apmokymą ir visokeriopą pagalbą.

| Tel.: +370 694 49292 | ligita.miscikiene@trate.com | https://www.cvmarket.lt/dantu-technikas-e-darbui-su-skaitmeniniais-failais-skaitmeniniu-implantu-biblioteku-kurimui-kaunas-trate-uab-2085580?w=1

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.