Versija neįgaliesiems:  
   
                     
 J. Jasinskio g. 16, Vilnius 03163
(8 5) 212 2510
  • Raskite artimiausią odontologijos įstaigą!

    Odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigų paieška. Plačiau ...

Kviečiame išrinkti geriausią 2014 m. „Odontologų rūmų žinių“ klinikinę publikaciją!

Kviečiame į Tarptautinės odontologų dienos minėjimą Panevėžyje 2015 m. vasario 7 dieną

Lietuvoje ir visame pasaulyje Vasario 9-ąją minima Tarptautinė odontologų diena. Laikantis ilgamečių tradicijų, Lietuvos Respublikos odontologų rūmai (toliau – Rūmai) organizuoja iškilmingą Tarptautinės odontologų dienos minėjimą, kurio metu už odontologus ir pacientus aukojamos Šventos Mišios, apdovanojamos iškiliausios, labiausiai profesinėje, mokslinėje ir visuomeninėje veikloje nusipelniusios Lietuvos odontologijos asmenybės.
 
    Renginio metu gydytojo odontologo profesinės veiklos įvertinimu - Šv. Apolonijos apdovanojimu – už prasmingą veiklą Lietuvos odontologų bendruomenės labui bus pagerbtas gydytojas odontologas ortopedas Juozas Jonaitis. Dantų techniko nominacijos statulėlė renginio metu bus įteikta jau nebepraktikuojančiam dantų technikui Algirdui Survilai. Burnos higienisto nominacija bus skirta burnos higienistei Valei Žemaitei. Gydytojo odontologo padėjėjo nominacija skiriama gydytojo odontologo padėjėjai Virginijai Gailienei. Taip pat bus pagerbti nusipelnę savo srities specialistai, kuriems bus įteikti Rūmų padėkos raštai.

      Maloniai kviečiame Jus š. m. vasario 7 dieną Panevėžyje kartu su visa odontologų bendruomene švęsti Tarptautinę odontologų dieną. Pasveikinti bei pagerbti iškiliausius, labiausiai  nusipelniusius mūsų kolegas už reikšmingą veiklą odontologijai. Renginio pradžia 12 val. Panevėžio Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje, Smėlynės g. 10.


Išsamesnė PROGRAMA

 Print 

Liūdime...

Nuoširdžiai užjaučiame Rūmų narę gydytoją odontologę Indrę Davidonienę netekus tėvelio. Liūdime kartu su artimaisiais ir tikime, jog šviesus velionio atminimas išliks visų pažinojusių atminty...

Continue Reading

 Print 

Organizuojamas transportas į Tarptautinės odontologo dienos minėjimą Panevėžyje

 Gerbiami Rūmų nariai,
 
Informuojame, kad  organizuojamas vykimas į Tarptautinės odontologo dienos minėjimą Panevėžyje iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos. Užsakytas autobusas vyks 2015 vasario 7 dieną, šeštadienį, iš Vilniaus į Panevėžį ir atgal, iš Kauno į Panevėžį ir atgal, iš Klaipėdos į Panevėžį ir atgal. Maloniai kviečiame norinčius keliauti Rūmų organizuotu transportu į Tarptautinės odontologo dienos minėjimą Panevėžyje, registruotis jau dabar.

Continue Reading

 Print 

Privalomųjų profesinės kvalifikacijos tobulinimo valandų konferencija "4x2 – tai svarbu"

 
Š.m. sausio 16 d. „Karolinos“ konferencijų centre Vilniuje įvyko Lietuvos Respublikos odontologų rūmų (toliau – Rūmai) organizuota privalomųjų profesinės kvalifikacijos tobulinimo valandų konferencija, „4x2 – tai svarbu“, skirta gydytojams odontologams, gydytojams odontologams specialistams bei burnos priežiūros specialistams.

Continue Reading

 Print 

More Articles...