Versija neįgaliesiems:  
   
                     
 J. Jasinskio g. 16, Vilnius 03163
(8 5) 212 2510
  • Vyko konferencija apie etiką odontologijoje ir bendravimą su pacientais

    LR odontologų rūmai balandžio 17 d. odontologų bendruomenę sukvietė į konferenciją „Etika, teisinis reglamentavimas bei atsakomybė medicinoje ir odontologijoje“. Per du šimtus odontologų ir studentų aktyviai dalyvavo pirmojoje konferencijoje Lietuvoje, gvildenusioje etikos ir bendravimo su pacientais klausimus. Plačiau...
  • Lietuvos Respublikos odontologų rūmų tarptautinis kongresas „Burnos ligų profilaktika ir reabilitacija“ ir Visuotinis odontologų Rūmų narių susirinkimas

    Pirmoji medikų profesinė savivalda – Lietuvos Respublikos odontologų rūmai (toliau – Rūmai) – š.m. gegužės 29 - 30 d. Druskininkuose organizavo jau vienuoliktą Rūmų tarptautinį kongresą „Burnos ligų profilaktika ir reabilitacija“. Plačiau...
     
     

Lauko teniso dvejetų turnyras Šiauliuose

 
2015 m. rugsėjo 19 d. (šeštadienį) odontologai teniso mėgėjai rinkosi tradicinį lauko teniso dvejetų turnyrą Šiauliuose. Atvyko keturios moterų ir penkios vyrų poros. Besibaigianti vasara lepino puikiu oru, geros nuotaikos netrūko aikštelėse.

Continue Reading

 Print 

Skelbiame „Gražiausia šypena - nes kasdien 2x2“ rezultatus

Sveikiname su Tarptautine šypsenų diena, minima kasmet pirmąjį spalio mėnesio penktadienį!

Tikriausiai šiandien Jums jau teko daugybę kartų nusišypsoti: kažkas pradžiugino, kažkas pasakė gerą žodį, kažką mielo pastebėjote. Puiku- taip ir reikia!

Šiandien finišavo Vilniaus visuomenės sveikatos biuro ir partnerių - LR Odontologų rūmų organizuotas fotokonkursas „Gražiausia šypsena – nes kasdien 2x2“. 

Continue Reading

 Print 

Dėl renginio "4X2 - tai svarbu"

Gerb. odontologų rūmų nariai, informuojame Jus, kad dėl gausaus dalyvių skaičiaus rezervacija į renginį "4x2 - tai svarbu" nutraukiama.

 Print 

Odontologų skiepijimas sezoninio gripo vakcina

Gerbiami Lietuvos Respublikos odontologų rūmų nariai, informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos (toliau – LR) sveikatos apsaugos ministro 2012-01-30 įsakymu Nr. V-58 „Dėl gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemiologinės priežiūros taisyklių patvirtinimo“ ir LR sveikatos apsaugos ministerijos 2015 m. kovo 10 d. raštu Nr. (1.1.20) 10-2485 „Dėl gripo vakcinos poreikio rizikos grupių skiepijimui 2015-2016 m. gripo sezono metu“, jau devintąjį skiepijimosi sezoninio gripo vakcina sezoną, rizikos grupių asmenys turi galimybę pasiskiepyti nuo sezoninio gripo iš valstybės biudžeto lėšų įsigyta sezoninio gripo vakcina.

Continue Reading

 Print 

Rūmų Kauno teritorinio skyriaus renginys

Rugsėjo 12 dieną Odontologų rūmų Kauno teritorinio skyriaus organizuota konferencijatema „Paciento burnos sanacija- kaip pasiekti optimalų rezultatą” sukvietė nemažą būrį kolegų. Konferencijoje didelis dėmesys buvo skiriamas odontologinių pacientų saugai. Pacientų sauga neatskiriama nuo siekimo suteikti saugias ir kokybiškas  odontologines paslaugas.

Continue Reading

 Print 

More Articles...