Versija neįgaliesiems:  
   
                     
 J. Jasinskio g. 16, Vilnius 03163
(8 5) 212 2510
  • Raskite artimiausią odontologijos įstaigą!

    Odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigų paieška. Plačiau ...

Liūdime...

Nuoširdžiai užjaučiame Rūmų narę, Šiaulių teritorinio skyriaus valdybos narę, buvusią Rūmų Tarybos narę, dantų technikę Alma Javtokienę netekus vyro R. Javtoko. Liūdime kartu su artimaisiais ir tikime, jog šviesus velionio atminimas išliks visų pažinojusių atminty...

Continue Reading

 Print 

Profilaktikos renginys

Š.m. vasario 26 d. Kauno V. Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Burnos sveikatos katedros II kurso studentės 4 klasių mokiniams pristatė pranešimą: "Ką reikia daryti, kad dantukai būtų sveiki ir ilgai galėtų džiaugtis gražia savo šypsena".

Continue Reading

 Print 

Radiacinės saugos centro informacija

Gerbiami Rūmų nariai, informuojame, kad Papildomų studijų centras prie LSMU pradėjo organizuoti mokymus darbui su tūrinės kompiuterinės tomografijos įranga.
Daugiau informacijos: telefonais 8 37 326168 (R. Ozbinienė) ir 8 37 787306.
 

 Print 

Radiacinės saugos centro informacija

Radiacinės saugos centras (RSC), tęsdamas bendradarbiavimą su Lietuvos Respublikos odontologų rūmais ir siekdamas informuoti apie radiacinės saugos pažeidimus odontologijoje bei mažinti tokių pažeidimų skaičių, teikia informaciją apie vasario mėnesį taikytas poveikio priemones už nustatytus radiacinės saugos pažeidimus.

Continue Reading

 Print 

More Articles...