Versija neįgaliesiems:  
   
                     
 J. Jasinskio g. 16, Vilnius 03163
(8 5) 212 2510

Skelbimų paieška

feed-image Skelbimų prenumerata RSS
18 sausio 2017

Pardupdamos patalpos Vilniuje

Vilnius
Parduodamos gydymo paskirties patalpos - medicinos klinika su grožio paslaugų kabinetu Savanorių pr. Vilniuje. PATALPOS YRA PIRMAME AUKŠTE. ATSKIRAS ĮĖJIMAS. NEMOKAMAS AUTOMOBILIŲ PARKAVIMAS BENDRA INFORMACIJA Bendras plotas 122 kv.m Patalpų skaičius: 14 Patalpose yra įrengti keturi gydytojų kabinetai, procedūrinis kabinetas, recepcija – laukiamasis, du san. mazgai, personalo patalpa ir kitos pagalbinės patalpos. Įrengtas įėjimas iš Savanorių pr. pusės, tiesiai iš lauko. Šiuo metu patalpose įsikūrusi medicinos klinika. Patalpų vidaus apdaila ir įranga: Sienos – dažai; Lubos – gipso kartono plokščių, glaistytos, dažytos, su įmontuotais šviestuvais; Grindys – akmens masės plytelės; Vidinės pertvaros – gipso kartono plokštės; Durys – įėjimo durys – aliuminio rėmo, su stiklo paketais; vidaus durys – faneruotos; Langai – plastikinių rėmų, su stiklo paketais; San. mazgai – sienos: keraminės plytelės; grindys: akmens masės plytelės (nešildomos); san. prietaisų būklė – gera. KOMUNIKACIJOS Šildymas: centrinė–kolektorinė šildymo sistema (patalpose sumontuoti plieniniai radiatoriai su termoreguliatoriais); Signalizacijos: apsaugos, priešgaisrinė; Ventiliacija: priverstinė rekuperacinė sistema; Kondicionavimas: yra. Apsaugos signalizacija. Internetas ir telefono linija. Kompiuteriniai tinklai.
16 sausio 2017

Ieškau odontologų bendradarbiauti

Kaunas
Sveiki, ieškau kliniku ar odontologų kurie noretų bendradarbiauti, kas susidomėjote paskambinkite nurodytu numeriu ir pasikalbėsime . Aš dirbu Kaune, bet galima būtu dirbti ir su kitais lietuvos miestais.
16 sausio 2017

Ieškau odontologų bendradarbiauti

Kaunas
Sveiki, ieškau kliniku ar odontologų kurie noretų bendradarbiauti, kas susidomėjote paskambinkite nurodytu numeriu ir pasikalbėsime . Aš dirbu Kaune, bet galima būtu dirbti ir su kitais lietuvos miestais.
15 sausio 2017

Darbas gyd. od. asistentui Mažeikiuose

Mažeikiai
Siūlau darbą gyd. od. asistentui Mažeikiuose. Higienisto išsilavinimas būtų privalumas.
13 sausio 2017

Siūlome gyd.odontologo padėjėjo/-jos darbą nepilnai darbo dienai

Vilnius
Kviečiame prisijungti prie estetinės odontologijos klinikos “Jonathan” komandos. Šiuo metų siūlome gyd.odontologo padėjėjo/-jos darbo vietą nepilnai darbo dienai. CV prašome siusti el.paštų Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
12 sausio 2017

Ieškom PBG odontologo 0,25 etato

Klaipėda
Siūlom darbą gydytojui odontologui, 0,25 etato. Lankstus darbo grafikas, galimybė derinti su kitomis darbovietėmis. Vieta: Vėtrungės klinika, Taikos pr. 28, Klaipėda.
12 sausio 2017

IEŠKOM Gydytojo odontologo 0,25 etato

Klaipėda
Ieškoms Gydytojo odontologo. Darbo vieta: Vėtrungės klinika, Taikos pr. 28, Klaipėda Darbo sąlygos: 0,25 etato, lankstus darbo grafikas - galimybė derinti prie kitų darbų.
11 sausio 2017

Siūlome darbą Kėdainiuosegyd. odontologui(ei)

Kėdainiai
Veikiančiai klinikai Kėdainiuose reikalinga(s) BPG gydytoja(s) odontologė(as). Galimybė dirbti su mikroskopu. Išsamesnė informacija tel.:8-611-14984, el.p.: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
10 sausio 2017

Siulome darba gyd. odontologo padejejai

Kaunas
Naujai irengtoje odontologijos klinikoje Kaune reikalinga gyd. odontologo padejeja dirbti pilnu etatu. Geros darbo salygos. Platesne informacija tel. 865787754 CV galite siusti el. pastu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
05 sausio 2017

Ieškau gyd. od. padėjėjo darbo

Klaipėda
Ieškau gydytojo odontologo darbo 0.25 arba 0.5 etatu. Turiu 1.5m patirtį ir galiojančią licenziją. Esu dirbusi su gydytojais - terapeutais, endodontologais, chirurgais, vaikų odontologais ir šiek tiek su ortodontais. Dirbti galiu Jūsų nurodytomis dienomis ir valandomis, svarbu kad neviršytų 0.5 etato. Galiu pradėti kad ir dabar. :) Lauksiu skambučių. Gražios dienos!
04 sausio 2017

Siulome darba gyd.ortodontui

Marijampole
Naujoje modernioje klinikoje "Prodenta" ("VIC"partneriai) siulome darba gyd.endodontui ir gyd.ortodontui. Puikios darbo salygos, darbas su naujausia iranga, galimybes tobuleti. Daugiau informacijos tel. +37069816975
04 sausio 2017

parduodu odontologijos kabinetą

Tauragė
Parduodu arba išnuomoju veikiantį odontologijos kabinetą, yra dirbantis dantų technikas.
04 sausio 2017

Parduodu odontologijos kabinetą

Tauragė
Parduodu arba išnuomoju veikiantį odontologijos kabinetą, yra dirbantis dantų technikas.
04 sausio 2017

VšĮ Raseinių PSPC

Raseiniai
VšĮ Raseinių PSPC siūlo darbą gydytojui odontologui.
02 sausio 2017

Siūlome darbą Gyd. odontologui - ortopedui

Klaipėda
Taikos odontologijos klinika siūlo darbą Gyd. odontologui - ortopedui. Platesnė informacija telefonu+37065796866. CV galite siųsti nurodytu el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
30 gruodžio 2016

Išnuomojamas naujai įrengtas odontologijos kabinetas - klinika / Odontologijos kabineto nuoma

Kaunas
Siūlome išsinuomoti naujai įrengtą modernų odontologijos kabinetą su visa reikiama įranga. Į kainą įskaičiuotas naudojimasis laukiamojo, personalo poilsio bei higieninėmis patalpomis. Patalpos ką tik po remonto (vidaus ir išorės - pastatas renovuotas, apšildytas), įrengtos kokybiškai, išvaizdžiai. Yra visi privalumai - reprezentacinė išvaizda, gerai matoma vieta, atskiras įėjimas tiesiai iš gatvės, nauja įranga, dantų rentgeno aparatas, neribotas parkavimas, rekuperacija ir t.t. Šalia yra veikianti PSPC, dirba šeimos gydytojai, yra pacientų srautas. Detalesnė informacija telefonu.
30 gruodžio 2016

Ieškome gydytojo odontologo padėjėjo

Panevėžys
Odontologijos klinika Panevėžyje ieško gydytojo odontologo padėjėjo. Darbo patirtis būtų privalumas. Gyvenimo aprašymą siųsti adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
29 gruodžio 2016

Siūlome darbą

Šiauliai
VšĮ Šiaulių centro poliklinika siūlo darbą endodontologui, ortodontui, burnos chirurgui. Kontaktai: tel.: (8 41)37 40 43, el. p.: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Vytauto g. 101, Šiauliai
29 gruodžio 2016

Darbas gyd. ortodontui

Kaunas
Darbui atnaujintoje klinikoje Kaune reikalingas gydytojas ortodontas (-ė). CV siųsti Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
29 gruodžio 2016

BPG odontologė ieško darbo

Druskininkai
BPG odontologė ieško darbo Druskininkuose ir netoliese esančiuose miestuose bei miesteliuose, Alytuje, Varėnoje. Darbo stažas 35.