J. Jasinskio g. 16, Vilnius 03163
(8 5) 212 2510

Dėmesio!

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos odontologų rūmų nario pažymėjimai yra keičiami naujais.
Maloniai prašome visus, turinčius senojo pavyzdžio laminuotus nario pažymėjimus, atsiųsti savo dokumentinę nuotrauką, nurodant vardą, pavardę bei nario pažymėjimo numerį el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Reikalavimai nuotraukai: baltas fonas, dydis – 3x4 cm, jpg formatas.
Mob. tel. pasiteirauti: 8 652 22299 (administratorė Gražina).

Spausdinti

Gegužės 12-oji - Europos sveikų dantenų diena

 
Lietuvos periodontologų draugija, šiemet tapusi ir oficialia Europos periodontologų federacijos nare, šią dieną skiria nėščiųjų burnos priežiūrai. Dažnai gydytojams odontologams ir burnos higienistams kyla klausimų ir abejonių, kai kėdėje atsiduria nėščia moteris, todėl pateikiame rekomendacijas gydytojams bei higienistams apie nėščiųjų burnos priežiūrą.

Plačiau ...

Spausdinti

Gegužės 12-oji – tarptautinė slaugytojų diena

 
Sveikiname!
Dėkojame Jums už ryžtą visada padėti žmogui, už pasiaukojimą, už begalinę kantrybę ir atsidavimą savo darbui! Jūsų triūsas dažnai lieka nematomas, tačiau jis – be galo svarbus.
Tarptautinės slaugytojų dienos proga linkime neblėstančio optimizmo, geros nuotaikos, supratingų pacientų, protingų valdžios sprendimų ir tegu Jūsų kasdienybė būna šviesi!
 
 

Spausdinti

Daugiau straipsnių...

 
 
 
 

 
 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.