Anykščiuose – trys renginiai burnos sveikatos gerinimui
Anykščiuose įvyko trys susitikimai pagal Odontologų rūmų organizuojamas burnos sveikatos gerinimo programas, skirtas vaikams iš socialinę riziką patiriančių šeimų ir asmenims turintiems negalią.
Burnos higienistė Eglė Ražanskienė pravedė po antrą pamoką Anykščių rajono socialinių paslaugų Vaikų dienos centre ir Dienos centre asmenims su negalia, bei Antano Baranausko mokykloje Specialiojo ugdymo skyriuje-daugiafunkciniame centre.
Kartu su renginio dalyviais pakartotinai aptarti burnos sveikatos išsaugojimo principai ir tam reikalingas priemones bei mokėsi taisyklingos burnos priežiūros.