Gargždų dienos centro vaikai mokėsi apie burnos priežiūrą
Gargždų socialinių paslaugų centre vyko Odontologų rūmų profilaktikos programos „Burnos ir dantų priežiūra“ renginys, skirtas socialinių įgūdžių stokojančių šeimų vaikų burnos sveikatos gerinimui.
Burnos higienistė Jolita Bučinskė vaikų dienos centre lankėsi pirmą kartą, todėl susitikimo metu buvo mokomasi apie ėduonį ir maisto, ypač cukraus poveikį dantims, diskutuota apie liežuvio, seilių, pieninių ir nuolatinių dantų svarbą, aptartos individualias burnos higienos priemonės ir jų naudojimas.
Už aktyvų dalyvavimą kiekvienam buvo įteiktos dovanėlės – dantų šepetėliai ir pastos.