Klaipėdoje – antroji pamoka apie burnos sveikatą
Gydytoja odontologė Inga Pajarskė apsilankė Klaipėdos Litorinos mokykloje, kur surengė jau antrą pamoką apie burnos sveikatą ir jos išsaugojimo principus.
Vaikai nekantriai laukė susitikimo ir dalinosi savo patirtimi, kaip sekėsi pritaikyti naujas žinias po pirmo užsiėmimo.
Pravesti iš viso 3 užsiėmimai, buvo atsakyta į visus iškilusius klausimus, o susitikimo pabaigoje vaikai gavo progą pabandyti suplombuoti dantis! Taip pat visi džiaugėsi gavę dovanų – dantų pastų ir šepetėlių.
Užsiėmimai surengti pagal Odontologų rūmų vykdomą profilaktikos programą, skirtą burnos sveikatos gerinimui.