Klaipėdos dienos centro vaikai mokėsi apie burnos priežiūrą
„DPJC“ dienos centre Klaipėdoje vyko Odontologų rūmų profilaktikos programos „Burnos ir dantų priežiūra“ renginys, skirtas socialinių įgūdžių stokojančių šeimų vaikų burnos sveikatos gerinimui.
Vaikų dienos centre buvo lankytąsi pirmą kartą, todėl susitikimo metu burnos higienistė Jolita Bučinskė kalbėjo apie ėduonį ir maisto, ypač cukraus, poveikį dantims, diskutavo apie liežuvio, seilių, pieninių ir nuolatinių dantų svarbą, aptarė individualios burnos higienos priemones ir jų naudojimą.
Už aktyvų dalyvavimą žaidime kiekvienam buvo įteiktos dovanėlės – dantų šepetėliai ir pastos.