Raseiniuose – burnos sveikatos gerinimui skirtas renginys

„Raseinių socialinių paslaugų centro“ vaikų dienos užimtumo centre įvyko antrasis susitikimas, organizuotas pagal Odontologų Rūmų vykdomą burnos sveikatos stiprinimo ir įgūdžių ugdymo programą.

Susitikimo metu burnos higienistė Gabija Garalevičiūtė kartu su vaikais pakartojo pirmojo susitikimo metu įgytas teorines žinias apie dantų valymosi techniką ir jas išbandė praktiškai. Profilaktikos programos dalyviai prisiminė, koks pagal amžių turi būti fluoro kiekis dantų pastoje ir kurioje vietoje šią informaciją galima rasti.

Specialistė kartu su dalyviais taip pat aptarė tarpdančių siūlo ir tarpdančių šepetėlių naudojimo svarbą burnos sveikatai. Kiekvienam dalyviui padovanotos dantų pastos ir tarpdančių siūlai, kuriais vaikai buvo apmokyti taisyklingai naudotis.

Renginys vykdytas pagal Odontologų rūmų profilaktikos programą „Burnos sveikatos stiprinimas ir įgūdžių ugdymas“.