LR Odontologų Rūmų renginys
 • Renginio data: 2024 birželio 15 Šeštadienis
 • Renginio organizatorius : Lietuvos Respublikos odontologų rūmai ir viešoji įstaiga "Svarbus Žingsnis"
 • Kontaktai:

  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 869943861

 • Renginio vieta: Teorinė dalis nuotoliu, nuorodą su įrašu gausite prieš renginį. Birželio 15 d. praktinė dalis Kaune, Victoria hotel konferencijų centras Miško g.11
 • Renginio tipas: LR Odontologų Rūmų renginys
 • Dalyvių skaičius: 25
 • Valandų skaičius: gydytojams odontologams, gydytojams endodontologams, gydytojams ortodontams, gydytojams odontologams ortopedams, gydytojams periodontologams, gydytojams vaikų odontologams, gydytojams burnos chirurgams, gydytojams burnos, veido ir žandikaulių chirurgams - 8 val.(8 val. - pirmosios medicinos pagalbos), dantų technikams - 8 val.(8 val. - pirmosios medicinos pagalbos), burnos higienistams - 8 val.(8 val. - pirmosios medicinos pagalbos), gydytojo odontologo padėjėjams - 8 val.(8 val. - pirmosios medicinos pagalbos)
 • Gerb. Odontologų rūmų nariai, Rūmai toliau vykdo dviejų dalių profesinės kvalifikacijos privalomojo tobulinimosi programa „Pirmoji medicinos pagalba“. Užsiregistravusiems ir susimokėjusiems dalyviams atsiųsime nuorodą (teorinė dalis, 4 akademinės valandos), o birželio 15d. vyks praktinė dalis Kaune (4 akademinės valandos, praktinė dalis nuo 8:30 val. (laiką turite pasirinkti registracijos metu). Visiems užsiregistravusiems ir sumokėjusiems dalyviams tikslus praktikos laikas bus atsiųstas elektroniniu paštu ir SMS žinute. Nuo 2022 m. gegužės 1 d. bus taikomas naujas reikalavimas profesinės kvalifikacijos tobulinimui. Visų profesinių kvalifikacijų gydytojams odontologams ir burnos priežiūros specialistams skirta profesinės kvalifikacijos privalomojo tobulinimosi programa Pirmoji medicinos pagalba – 8 val., iš jų ne mažiau kaip pusė kurso laiko trukmės turi būti skiriama praktiniams įgūdžiams tobulinti. Renginys organizuojamas kartu su VšĮ “Svarbus žingsnis”

  Oskaras Medzevičius

  Nariams 65 eur.
  Ne nariams 80 eur.

  Dalyvio mokestį prašome sumokėti į sąskaitą.
  Gavėjas: Lietuvos Respublikos odontologų rūmai
  Gavėjo kodas: 300038139
  Atsiskaitomoji sąskaita: LT09 7044 0600 0428 5396
  Bankas: AB SEB bankas
  Mokėjimo paskirtis: 2024-06-15, Pirmoji medicinos pagalba Kaunas, Vardas Pavardė, Rūmų nario pažymėjimo Nr.

  PRADINIS GAIVINIMAS IR DEFIBRILIACIJA Naujausio 2021 metų Europos gaivinimo tarybos nustatyto algoritmo mokymasis. Apžvelgiami visi žingsniai nuo situacijos rimtumo įvertinimo iki gaivinimo. Aptariamos visos situacijos, kai žmogui reikalinga pirmoji pagalba: kai žmogus yra sąmoningas; žmogus – be sąmonės, bet kvėpuoja; žmogus nekvėpuoja. Pateikiami gaivinimo žingsniai, pagrįsti moksliniais įrodymais ir naujausia pasauline praktika. Praktikos metu visi kurso dalyviai atlieka pradinį gaivinimą ant manekenų: mokosi atlikti kokybiškus krūtinės ląstos paspaudimus ir įpūtimus bei defibriliaciją su pagal tikrą defibriliatoriaus modelį sukurtą mokomuoju defibriliatoriumi „Physio control LIFE PAK CR“. Mokomasi individualiai ir incenizuotose vaidybinėse situacijose grupėmis KRAUJAVIMO STABDYMAS IR TRAUMOS Šioje temoje aptariami visi galimi kraujavimo, kaulų lūžių ir kitų traumų variantai, pateikiami naujausi tvarstymo būdai ir tendencijos, aptariama, kada nukentėjusįjį reikia skubiai vežti į ligoninę, o kada nesiimti aktyvių veiksmų. Praktikos metu mokomasi stabdyti kraujavimą, lūžių imobilizavimo principų, žiūrima video medžiaga apie saugų nukentėjusiojo gabenimą. UŽSPRINGIMAS Užspringimo ir skendimo atveju pradinis gaivinimas skiriasi, nes mirtis ištinka dėl kvėpavimo sutrikimo, tad šioje temoje nagrinėjami atvejai po užspringimo ir skendimo: aptariama, kaip elgtis ir kokius veiksmus atlikti, o kokių verčiau nesiimti, kad nepakenktumėte nukentėjusiajam. Praktikos metu vilkint užspringimo liemenes mokomasi, kaip atlikti Heimlicho manevrą suaugusiajam, o ant specialių kūdikių ir vaikų manekenų - kaip atlikti pirmąją pagalbą užspringusiems kūdikiams ir vaikams. Taip pat praktikos metu pasitelkiant sukrėsto kūdikio manekeną RealCare™ Shaken Baby, stengiamasi atvaizduoti kokias pasekmes gali turėti neteisingai suteikta pirmoji pagalba užspringus kūdikiui KITOS TEMOS Kursų metu nagrinėjamos ir kitos privalomos temos: pirmosios pagalbos suteikimas asmenims, patyrusiems elektros traumą, terminį ar cheminį nudegimą, anafilaksiją, paveiktiems žaibo, ištiktiems saulės ar šilumos smūgio, sušalusiems, įkąstiems vabzdžio ar gyvūno, suspaustiems, bandžiusiems pasikarti, apsinuodijusiems, ištiktiems ūmaus ūmaus širdies ar galvos smegenų kraujotakos sutrikimų, epilepsijos priepuolį, kuriems prasidėjo gimdymas.

   
   

  Rezervacija

  Asmeninė informacija
  Dalyvio mokestis

  Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.