Kaip tapti Rūmų nariu

Jau esami Rūmų nariai gali lengvai pratęsti narystę vos keliais paspaudimais, prisijungus prie Narių portalo: https://bit.ly/3rgjvZc

Prašymo tapti Rūmų nariu formą rasite čia.

Taip pat pratęsti narystę galite atlikę bankinį pavedimą:

Lietuvos Respublikos odontologų rūmai

Palangos g. 2-7, Vilnius LT-01117

Įmonės kodas: 300038139

A.s. LT097044060004285396

AB SEB bankas, SWIFT kodas (BIC) CBVILT2X

Atliekant pavedimą, prašome nurodyti savo Nario pažymėjimo numerį.

Primename, kad tik pateikus dokumentus ir sulaukus specialistės (ar Rūmų darbuotojos) patvirtinimo, galite pervesti nurodytą sumą (prašome nemokėti nepateikus dokumentų).

Nario mokestis mokamas kiekvienais metais iki kovo 31 d. Tai reiškia, kad nario mokestį už einamuosius metus reikia sumokėti ne vėliau kaip iki einamųjų metų kovo 31 d. Kiek tai kainuoja?

RŪMŲ NARIO MOKESTIS

KAINA

Odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaiga

100 eur

Gydytojas odontologas

60 eur

Dantų technikas

45 eur

Burnos higienistas

20 eur

Gydytojo odontologo padėjėjas

10 eur

2024 m. gegužės 31 d. vykusio Odontologų rūmų narių įgaliotinių susirinkimo metu priimti keli sprendimai dėl narystės Rūmuose:

 • Panaikintas anksčiau galiojęs sprendimas, kai išbrauktiems iš narių sąrašo dėl narystės nemokėjimo asmenims vėl tampant Rūmų nariais reikėjo sumokėti dvigubą einamųjų metų mokestį.
 • Įstaigos, kurios nuo 2025-ųjų taps asocijuotomis Rūmų narėmis, bus ne tik prieinamos šiuo metu narėms įstaigoms siūlomos naudos, bet ir taikomas toks pat 100 eurų narystės mokestis.
 • Asocijuotos įstaigos narės, kuriose dirba ne daugiau kaip vienas odontologijos praktikos arba burnos priežiūros praktikos specialistas ir yra pateikusios tai pagrindžiančius dokumentus (laisvos formos pažymą ant įstaigos blanko, patvirtinančią, kad nurodytoje įstaigoje dirba vienas gyd. odontologas / burnos higienistas / dantų technikas, pažyma turi būti patvirtinta įstaigos vadovo parašu), moka metinį asocijuoto nario-įstaigos mokestį, kuris lygus asocijuoto nario-įstaigos ir Rūmų nario mokesčio pagal atitinkamą profesinę kvalifikaciją skirtumui.
 • Asocijuotų narių – fizinių asmenų metinis nario mokestis yra lygus pusei nustatyto nario mokesčio pagal turimą profesinę kvalifikaciją. Jei asocijuotas narys – fizinis asmuo yra įgijęs kelias profesines kvalifikacijas, nario mokestis bus lygus pusei nustatyto nario mokesčio pagal aukštesnę profesinę kvalifikaciją.

Asocijuotais nariais gali būti 18 metų sulaukę veiksnūs fiziniai asmenys, turintys atitinkamą profesinę kvalifikaciją patvirtinantį dokumentą, Rūmų tarybos nutarimu priimti į asocijuotus narius, nevykdantys odontologinės ir (ar) burnos priežiūros praktikos Lietuvos Respublikoje, arba šia praktika, švietimu odontologinės ir (ar) burnos priežiūros praktikos srityje užsiimantys užsienio šalyse. Asocijuoti nariai turi visas Rūmų narių teises, išskyrus tai, kad nutarimų priėmimo ir balsavimo teisės Rūmuose neįgyja bei negali dalyvauti Rūmų organų veikloje.

Pirmųjų metų Rūmų nario mokestis absolventams, tais pačiais einamaisiais metais baigusiems studijas ir pateikusiems prašymą tapti Rūmų nariais, NETAIKOMAS.

Nario pažymėjimo išdavimo bei jo dokumentų keitimo tvarka:

Elektroninio pažymėjimo išdavimas:

 • Asmuo, ketinantis tapti Rūmų nariu, pateikia:
 • Ne vėliau kaip per 30 dienų nuo 1 punkte išvardintų dokumentų pateikimo, Taryba priima sprendimą dėl asmens įrašymo į Rūmų narių sąrašą.
 • Tarybai priėmus sprendimą dėl asmens įrašymo į Rūmų narių sąrašą, per 10 darbo dienų išduodamas elektroninis Rūmų nario pažymėjimas.

E-pažymėjimo duomenų keitimas:

 • Rūmų narys privalo per 10 dienų pranešti Rūmams apie duomenų, nurodytų prašymo tapti Rūmų nariu formoje, pasikeitimą (formą rasite čia).
 • Jei Rūmų narys keičia savo vardą, pavardę ar profesiją, jis privalo pateikti prašymą pakeisti jo e-pažymėjimo duomenis. Įsitikinus duomenų tikslinimo reikalingumu ir vadovaujantis VASPVT, Gyventojų ir kt. valstybinių registrų ar informacinių sistemų duomenimis, Rūmų nario duomenys gali būti pakeisti automatiškai be atskiro Rūmų nario prašymo.

Bendrosios e-pažymėjimo išdavimo sąlygos:

 • Dokumentai, susiję su e-pažymėjimo keitimu, pateikiami Rūmams tiesiogiai arba juos siunčiant paštu, el. ryšio priemonėmis ar per kurjerio tarnybas.
 • Jei dokumentai pateikiami Rūmams ne asmeniškai, o per įgaliotus atstovus, jie turi pateikti asmens tapatybę ir tinkamą atstovavimą patvirtinančius dokumentus.
 • Visais atvejais, kai e-pažymėjimo duomenys yra keičiami ir išduodamas naujas e-pažymėjimas, nario numeris, kuris kartu yra ir Pažymėjimo numeris, išlieka tas pats, išskyrus tuos atvejus, kai e-pažymėjimo duomenys keičiami Rūmų nariui įgijus kitą profesinę kvalifikaciją.
 • E-pažymėjimo išdavimo ir keitimo mokesčius nustato Taryba.

Išduodamas TIK elektroninis Rūmų nario pažymėjimas. Elektroninis pažymėjimas išduodamas NEMOKAMAI. Pažymėjimą rasite prisijungę prie Rūmų narių portalo https://nariams.odontologurumai.lt/.

Pasirinkę būti Rūmų nariais, jausite akivaizdžią naudą.

 • Kiekvienas Rūmų narys laiku gauna kokybišką informaciją, susijusią su vykdoma veikla, visomis informavimo priemonėmis nemokamai.
 • Rūmų nariai turi galimybę gilinti profesines žinias ir ugdyti kompetencijas dalyvaudami Rūmų organizuojamose konferencijose, seminaruose, mokymuose ir kituose renginiuose kelis kartus mažesnėmis kainomis nei ne Rūmų nariai.
 • Rūmai tik savo nariams (asmenims ir įstaigoms) atstovauja valstybinėse, savivaldybės, visuomeninėse, tarptautinėse institucijose bei organizacijose.
 • Asmenys, kurie bus išbraukti iš Rūmų narių sąrašo dėl Rūmų narystės mokesčio nemokėjimo, pareiškę norą vėl tapti Rūmų nariais, privalės sumokėti dvigubą Rūmų nario mokestį už einamuosius metus.
 • Ne Rūmų nariams konsultacijos odontologinės bei burnos priežiūros veiklos organizavimo ir vykdymo, dokumentų rengimo ir diegimo, vidaus audito klausimais yra tik mokamos.
 • Ne Rūmų nariams pagalba licencijų gavimo, tikslinimo, galiojimo stabdymo panaikinimo klausimais yra tik mokama.

Daugiau informacijos apie narystę Rūmuose – el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba paskambinus tel. +3706 7684925.

Visada vertiname Jūsų pasirinkimą ir laukiame LR odontologų rūmuose.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.