Užuojauta

Nuoširdžiai užjaučiame Odontologų rūmų narę ir ilgametę Odontologų rūmų Klaipėdos teritorinio skyriaus vadovę gyd. odontologę Viliją Juzumienę netekus sesers. Liūdime kartu artimaisiais bei tikime, kad šviesus velionės atminimas išliks visų pažinojusiųjų atmintyje.

Užuojauta

Nuoširdžiai užjaučiame Kauno kolegijos Medicinos fakulteto dekaną Julių Dovydaitį netekus žmonos. Liūdime kartu su šeima, vaikais Viliumi ir Marija, artimaisiais bei tikime, kad šviesus velionės atminimas išliks visų pažinojusiųjų atmintyje.

Užuojauta

Nuoširdžiai užjaučiame Rūmų narę gyd. odontologę ortopedę Ritą Trumpaitę-Vanagienę netekus mamos. Liūdime kartu su artimaisiais ir tikime, jog šviesus velionės atminimas išliks visų pažinojusių atmintyje.

Užuojauta

Nuoširdžiai užjaučiame Rūmų narę dantų technikę Daivą Iždonienę netekus brolio. Liūdime kartu su artimaisiais ir tikime, jog šviesus velionio atminimas išliks visų pažinojusių atmintyje.

Užuojauta

Nuoširdžiai užjaučiame Rūmų narę burnos higienistę, gyd. odontologo padėjėją Iriną Luciukaitę netekus tėčio. Liūdime kartu su artimaisiais ir tikime, jog šviesus velionio atminimas išliks visų pažinojusių atmintyje.

Užuojauta

Nuoširdžiai užjaučiame Rūmų narę gyd. odontologo padėjėją Daivą Galkuvienę netekus mamos. Liūdime kartu su artimaisiais ir tikime, jog šviesus velionės atminimas išliks visų pažinojusių atmintyje.

Užuojauta

Nuoširdžiai užjaučiame Anapilin iškeliavusio ilgamečio Rūmų nario gyd. odontologo Mindaugo Leskausko šeimą ir artimuosius.

Liūdime

Su giliu liūdesiu informuojame, kad netekome LR Odontologų rūmų narės, gydytojos odontologės Aurelijos Cvetkovienės. Nuoširdžiai užjaučiame velionės šeimą bei artimuosius ir tikimės, kad šviesus jos atminimas išliks visų pažinojusiųjų atmintyje.

Užuojauta

Nuoširdžiai užjaučiame Rūmų narę, gydytojo odontologo padėjėją, burnos higienistę Nijolę Savickienę netekus sūnaus. Liūdime kartu su artimaisiais ir tikime, jog šviesus velionio atminimas išliks visų pažinojusių atmintyje.

Užuojauta

Nuoširdžiai užjaučiame Lietuvos Respublikos odontologų rūmų narę, Panevėžio teritorinio skyriaus valdybos narę gyd. odontologę, gyd. burnos chirurgę Daivą Urbelienę netekus tėčio. Liūdime kartu su artimaisiais ir tikime, kad šviesus velionio atminimas išliks visų pažinojusių atmintyje.

Liūdime

Su giliu liūdesiu pranešame, kad netekome gydytojos burnos chirurgės Laimutės Marijos Dlugauskienės (Jančaitytės). Nuoširdžiai užjaučiame jos šeimą ir artimuosius.

Daugiau straipsnių...

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.