Fotografijų konkursas "Pavasario peizažas"

Lietuvos Respublikos odontologų rūmai organizuoja fotografijų konkursą „Pavasario peizažas“

Konkurso sąlygos

Konkursas – tema pavasario peizažas – vyksta nuo kovo 15 d. iki balandžio 15 d. 12.00 val.
Dalyviai – „Facebook“ puslapio „Sveika šypsena“ nariai

Atmink!

  • Laukiam Tavo nuotraukų, nekopijuok jų iš interneto ar kitų šaltinių.
  • Siunčiant fotografijas konkursui nurodyk:

- autoriaus (savo) vardą ir pavardę;
- miestą, kuriame gyveni.

Balsavimas

Balsuoti už fotografiją gali kiekvienas puslapio „Sveika šypsena“ narys, spausdamas „Patinka“ (angl. „Like“) ir „Dalintis“ (angl. „Share“). „Patinka“ ir „Dalintis“ paspaudimai bus sumuojami, o jų suma lems, kurie dalyviai taps nugalėtojais.

Laimėtojų paskelbimas ir apdovanojimas

Konkurso nugalėtojais tampa trijų fotografijų autoriai, kurių fotografijos surenka daugiausiai simpatijų („Patinka“ ir „Dalintis“). Dar vieną nugalėtoją išrenka LR odontologų rūmų sudaryta komisija. Pagrindinis fotografijos vertinimo kriterijus – temos atskleidimas.

Dovana – specialus „Listerine“ prizas (kelių rūšių dantų skalavimo skysčiai, dantų šepetėlis ir tarpdančių siūlas).

Konkurso nugalėtojai bus skelbiami 2013 m. balandžio 16 d. „Sveikos šypsenos“ puslapyje „Facebook“ svetainėje.

Dėmesio!

Konkurso organizatoriai (Lietuvos Respublikos odontologų rūmai) gali pašalinti konkurso sąlygų neatitinkančią ar teises pažeidžiančią fotografiją.

LR odontologų rūmai pasilieka teisę naudoti konkurso dalyvių fotografijas savo veikloje. Fotografijos autoriumi laikomas fotografijos siuntėjas, jeigu jis nenurodo kitaip. Jei siuntėjas nėra fotografijos autorius, jis gali atsiųsti kito autoriaus nuotrauką tik gavęs jo teisėtą sutikimą dalyvauti konkurse. Fotografijos (-ų) siuntimas reiškia, kad siuntėjas patvirtina esąs susipažinęs su šiomis sąlygomis ir sutinka su jomis.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.