Odontologų rūmų projektas – parlamentarų santykių išbandymas

Vos Seimo Sveikatos reikalų komitete prabylama apie Odontologų rūmus, žiebiasi konfliktas, rašoma portalo Lsveikata.lt publikacijoje. Ir šįkart komiteto posėdis neapsiėjo be kandžių asmeninių pastabų, nuoskaudų ar net atviro juoko. „Niekas taip nesuvienija, kaip bendras priešas“, – komentavo posėdžio dalyviai. O viskam diriguojančiam komiteto pirmininkui žadama užsiundyti Etikos ir procedūrų komisiją.

Lietuvos Dantų Technikų Sąjunga kviečia į kasmetines žūklės varžybas

Gražia tradicija tapusios varžybos vyks jau 13-ąjį kartą, kelerius pastaruosius metus jos vyko mažojoje Lietuvoje, Skirvytės upėje, todėl šįmet kviečiama išbandyti savo jėgas Aukštaitijoje, viename nuostabiausių ežerų su turtinga istorija, gražiomis apylinkėmis bei garsėjančiu netik žirgų lenktynėmis, bet ir žuvies gausa ir įvairove – Sartų ežere.

Dalyvaudami peveikslų aukcione prisidėsite prie negalią turinčių vaikų burnos sveikatos gerinimo!

Odontologų rūmai plečia bendradarbiavimą ir stiprina visuomenės palaikymą vykdomai Negalią turinčių vaikų burnos sveikatos gerinimo programai! Rugsėjį vyksiančiame Izraelio menininkų paveikslų aukcione dalis surinktų lėšų bus skirta Rūmų vykdomai programai, o prie to prisidėti galite ir Jūs!

Daugiau straipsnių...

 
 
 
 
 

 
 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.