Palangos g. 2, Vilnius LT-01117
(8 5) 212 2510

Informuojame

Mieli Rūmų nariai,
Informuojame, jog š.m. birželio 3 d. 9:30 val. Rūmų atstovai dalyvaus susitikime su Valstybinės mokesčių inspekcijos prie LR finansų ministerijos ir Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos vadovybe. Numatyti susitikimo darbotvarkės klausimai:
1. Odontologijos sektoriaus situacijos aptarimas ir Mokesčių administratoriaus numatomų veiksmų pristatymas.
2. Bendradarbiavimo sritys ir galimybės.
3. Kiti aktualūs klausimai (Dėl Dantų technikos laboratorijų įtraukimo į mokesčių mokėtojų, nukentėjusių nuo COVID-19, sąrašą; Dėl PVM panaikinimo vienkartinėms priemonėms ir dezinfekcinėms medžiagoms karantino laikotarpiu.)
 
Š.m. birželio 3 d. 11:35 val. Rūmai kviečiami dalyvauti Lietuvos Respublikos Seimo Sveikatos reikalų komiteto posėdyje ir klausymuose, kuriuose bus svarstomas klausimas dėl situacijos odontologijos sektoriuje (odontologinių paslaugų kokybės, kainų, licencijavimo, odontologines paslaugas teikiančių įmonių mokestinių prievolių vykdymo ir kt. aktualūs klausimai), taip pat bus pristatytas Lietuvos odontologijos rinkos tyrimas.
 
Klausymų ir posėdžio darbotvarkę rasite čia.
 
Maloniai kviečiame stebėti Komiteto posėdžio transliaciją tiesiogiai Seimo svetainėje, adresu https://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=35821&p_k=1

Teisinė informacija

Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2020 m. gegužės 27 d. pakeitė 2020 m. kovo 14 d. nutarimą Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ ir išdėstė jį nauja redakcija.
 
Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras 2020 m. gegužės 22 d. įsakymu Nr. V-1256 pakeitė Asmenų, sergančių COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), asmenų, įtariamų, kad serga COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), ir asmenų, turėjusių sąlytį, izoliavimo namuose, kitoje gyvenamojoje vietoje ar savivaldybės administracijos numatytose patalpose taisykles.
 
Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktorius 2020 m. gegužės 12 d. įsakymu Nr. 1K-143 pakeitė įsakymą „Dėl Bazinio mokėjimo už pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugas ataskaitos formos tvirtinimo“ ir išdėstė jį nauja redakcija.
 
Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras 2020 m. gegužės 25 d. įsakymu Nr. V-1283 pakeitė Ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų turintiems pacientams teikimo tvarkos aprašą.

 

Dėl Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų profesinės kvalifikacijos tobulinimo ir jo finansavimo tvarkos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras 2020 m. gegužės 19 d. priėmė įsakymą Nr. V-1214 ir pakeitė sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų profesinės kvalifikacijos tobulinimo ir jo finansavimo tvarką, patvirtintą Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2002 m. kovo 18 d. įsakymu Nr. 132 „Dėl Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų profesinės kvalifikacijos tobulinimo ir jo finansavimo tvarkos“.
 

Svarbi informacija

Lietuvos Respublikos odontologų rūmai, reaguodami į viešoje erdvėje pasirodžiusius straipsnius apie odontologinių paslaugų kainodarą, nori akcentuoti, kad kiekviena odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaiga savo kainodaros klausimus sprendžia savarankiškai, atsižvelgdama į asmens apsaugos priemonių įsigijimo kaštus bei kitas išlaidas. Pažymime, kad asmens apsaugos priemonės yra tik sudedamoji odontologinių paslaugų kainos dalis. Atsiradus COVID-19 virusui medicinos, o kartu ir odontologijos sektoriuje, kardinaliai pasikeitė sunaudojamų asmens apsaugos priemonių mastai, o kartu ir tų priemonių kaina rinkoje. Kiekvienoje odontologinėje įstaigoje kainos gali būti skirtingos, tačiau pacientai privalo būti supažindinti su įstaigos kainodara. Kainininkas turi būti iškabintas matomoje vietoje. Pacientas pats nusprendžia, kurioje odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigoje nori gydytis.  

Daugiau straipsnių...

 
 
 
 
 

 
 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.