Palangos g. 2, Vilnius LT-01117
(8 5) 212 2510

Sveikiname!

 
Lietuvos Respublikos odontologų rūmų bendruomenės vardu, sveikiname prof. dr. Vilmą Brukienę tapus Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Odontologijos instituto vadove. Linkime didžiausios sėkmės tolimesnėje veikloje!
 
 

PRANEŠIMAS APIE ŠAUKIAMĄ LIETUVOS RESPUBLIKOS ODONTOLOGŲ RŪMŲ NARIŲ ĮGALIOTINIŲ SUSIRINKIMĄ (KONFERENCIJĄ)

LIETUVOS RESPUBLIKOS ODONTOLOGŲ RŪMAI
Įmonės kodas 300038139, J. Jasinskio g. 16-201, Vilnius
PRANEŠIMAS APIE ŠAUKIAMĄ RŪMŲ NARIŲ ĮGALIOTINIŲ SUSIRINKIMĄ (KONFERENCIJĄ)
 
Gerbiami Lietuvos Respublikos odontologų rūmų nariai, vadovaudamiesi 2019 m. rugsėjo 20 d. Tarybos nutarimu Nr. 19/TN-64 (pakeista renginio data 2020-04-17 Nr. 20/TN-39) kviečiame Jus į rūmų narių įgaliotinių susirinkimą (konferenciją), kuris vyks š.m. rugsėjo 25 d. "Grand Spa Lietuva” konferencijų centre (V. Kudirkos g. 45, Druskininkai). Renginio metu vyks rinkimai į Rūmų Tarybą, Garbės teismą, Revizijos komisiją. Kviečiame apgalvoti ir teikti aktyvius kandidatus, kurie tinkamai atstovautų Jūsų interesus, vardan visos odontologų bendruomenės gerovės.
 
Susirinkimo dienotvarkė:
  1. Rinkimai į Lietuvos Respublikos odontologų rūmų Tarybą, Garbės teismą, Revizijos komisiją;
  2. Administracijos darbuotojų etatų tvirtinimas ir naikinimas.  
Renginio metu gali būti fotografuojama arba filmuojama 
 
TARYBA

 

Apklausa apie COVID-19 įtaką gyvenimui bei profesinei veiklai

Gerbiami Odontologų rūmų nariai,
 
Kviečiame Jus dalyvauti tarptautiniame praktikuojančių gydytojų odontologų ir burnos priežiūros specialistų tyrime apie COVID-19 įtaką gyvenimui bei profesinei veiklai. Ši pandemija paveikė mus visus, įnešdama daug streso bei beprecedenčių pokyčių gyvenime ir darbe. Profesinėms gydytojų odontologų ir burnos priežiūros specialistų asociacijoms visame pasaulyje svarbu žinoti, kaip tai paveikė mūsų bendruomenės narių asmeninį ir profesinį gyvenimą.
 
Jūsų dalyvavimas šioje apklausoje yra visiškai savanoriškas ir anoniminis bei užtruks apie 20 min. Apklausos duomenys bus vertinami tik apibendrintai visai bendruomenei mokslo bei publicistiniais tikslais. Dalyvaudami šioje apklausoje padėsite Jūsų profesinei organizacijai ir mokslininkams sužinoti, kokia buvo COVID-19 pandemijos įtaka Jūsų gyvenimui ir profesinei veiklai, kokia pagalba yra potencialiai reikalinga.Tyrimo pabaigoje gauti duomenys bus išanalizuoti, apibendrinti bei paviešinti bendruomenės nariams.
 

Dėl turizmo paslaugų kompensavimo odontologams (ATNAUJINTA INFORMACIJA 2020-09-11)

LR odontologų rūmai sulaukia daug Rūmų narių užklausų dėl turizmo paslaugų kompensavimo gydytojams odontologams ir burnos priežiūros specialistams, turintiems nuo šių metų rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d. galimybę nemokamai pasinaudoti turizmo paslaugomis, kurių vertė – iki 200 eurų. Šias turizmo paslaugas gydytojams odontologams ir burnos priežiūros specialistams kompensuos valstybė, tiesa, ne visiems.

Daugiau straipsnių...

 
 
 
 
 

 
 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.