Kaip prižiūrėti kūdikio burną ir nuraminti vaiką dygstant pirmiesiems dantims

Naujagimių ir kūdikių burnos priežiūra – svarbi pareiga naujiems tėveliams. Sulaukus šeimos pagausėjimo neretai kyla įvairių klausimų: kada pradėti valyti vaiko burną, kaip elgtis, kai pradeda dygti dantys ir kaip nuraminti vaiką, kai šis procesas jam yra nemalonus? Į šiuos ir kitus klausimus atsako gyd. vaikų odontologė prof. dr. Vilma Brukienė, rašo portalas Lrytas.lt.

Pranešimų sesija „Kolega kolegai“ – galimybė pasidalinti savo patirtimi ir padiskutuoti su kolegomis

Paskutinį gegužės savaitgalį Druskininkuose vyksiančiame tarptautiniame kongrese „Odontologijos kompasas 2023“ pirmą kartą įvyks speciali pranešimų sesija „Kolega kolegai“. Prof. dr. Vilma Brukienė pasakoja, kad tai bus puiki galimybė Odontologų rūmų bendruomenės nariams pasidalinti savo patirtimi su kitais.

Burnos sveikatos dieną – edukacinis renginys Kauno darželinukams

Odontologų rūmų Kauno teritorinis skyrius štai taip paminėjo Pasaulinę burnos sveikatos dieną! Kauno skyriaus vadovė Ramunė Kiaunienė kartu su burnos higieniste Rita Juchnevičiene ir Kauno kolegijos studentėmis savanorėmis apsilankė Kauno darželyje-lopšelyje „Žuvintas“ ir pravedė edukacinį renginį apie burnos sveikatos svarbą ir puoselėjimą!

Daugiau straipsnių...

 
 
 
 
 

 
 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.