Odontologai pataria: ar verta skolintis odontologinėms paslaugoms?

Gydymo niekada nereikia uždelsti, net jeigu neturite gydymui reikalingų finansinių lėšų, sako laidos „Odontologai pataria“ svečias – finansų ekspertas Donatas Mickus. Jis laidoje papasakojo apie medicininio lizingo pliusus ir minusus, kokiomis sąlygomis ir kokioms odontologinėms paslaugoms galima skolintis. Kviečiame žiūrėti!

„Odontologai pataria“ – LR Odontologų rūmų iniciatyva pradėta laida visuomenei. Jos metu patyrę odontologų bendruomenės specialistai paprastai ir aiškiai kalba įvairiomis su burnos sveikata susijusiomis temomis. Šios laidos tikslas – ne tik šviesti aktualiais burnos sveikatos klausimais, bet ir atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus.

„Odontologai pataria“ laidas žiūrėkite arba klausykite Jums patogiose programėlėse:

Youtube: https://youtu.be/lWhAwGhbYa0

Spotify: https://spoti.fi/3rPgb5b

Podbean: https://bit.ly/3qDlWBt

Odontologų rūmų Tarybos nariai dalyvavo Europos odontologų tarybos susirinkime Briuselyje

Praėjusią savaitę – lapkričio 17-ąją – Odontologų rūmų Tarybos pirmininkė prof. dr. Vilma Brukienė bei Tarybos nariai Paulius Šeikus ir Erminija Guzaitienė dalyvavo visuotiniame Europos odontologų tarybos (angl. CED) susirinkime, vykusiame Briuselyje, Belgijoje.

Dulkys įvertino nesutarimus dėl Odontologų rūmų įstatymo Seime: tiki, kad klausimas „išjudės“

Seime neslūgstant įtampai dėl įstrigusio odontologų savivaldą įteisinančio įstatymo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys sako tikintis, kad šis projektas „išjudės“. Jis atkreipia dėmesį, kad Vyriausybė jau seniai yra pateikusi savo išvadą, kurioje pritariama didesniam Odontologų rūmų teisiniam savarankiškumui, rašo portalas LRT.lt.

Daugiau straipsnių...

 
 
 
 
 

 
 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.