Palangos g. 2-7, Vilnius LT-01117
(8 5) 212 2510

Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro COVID-19 infekcijos prevencijos ir kontrolės rekomendacijos odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigoms

Lietuvos Respublikos odontologų rūmų narių pageidavimu, publikuojame Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro (ECDC) atnaujintų COVID-19 infekcijos prevencijos ir kontrolės dalies rekomendacijų, aktualių odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigoms, vertimą į lietuvių kalbą. Visas rekomendacijas galite rasti čia. 

Svarbi informacija

Atkreipiame dėmesį, kad jeigu odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaiga iki įstatymo nustatyto termino nesumoka dėl turtinės/neturtinės žalos, atsiradusios dėl paciento sveikatai padarytos žalos, atlyginimo įmokos, Valstybinė ligonių kasa nuo kitos dienos po įstatymo nustatyto termino skaičiuoja delspinigius už kiekvieną kalendorinę dieną.
 
      VLK apie įmokos nesumokėjimą raštu informuoja Įstaigą ir Akreditavimo tarnybą, kuri priims sprendimą dėl įstaigos licencijos galiojimo sustabdymo ne ilgiau kaip trims mėnesiams, jei per 30 dienų nuo informavimo apie pažeidimo padarymą dienos Įstaiga nepašalins minėto pažeidimo.
 
Įmokų mokėjimo terminus (27 str. 3 d.) rasite čia:

 

Dėl pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugų

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras 2020 m. spalio 15 d. įsakymu Nr. V-2275 pakeitė Pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo organizavimo ir šių paslaugų išlaidų apmokėjimo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2005 m. gruodžio 5 d. įsakymu Nr. V-943 „Dėl Pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo organizavimo ir šių paslaugų išlaidų apmokėjimo tvarkos aprašo tvirtinimo“ (toliau – Aprašas).

Daugiau straipsnių...

 
 
 
 
 

 
 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.