Panevėžyje – dar vienas profilaktikos programos „Burnos ir dantų priežiūra“ renginys

Gausus būrys vaikų pirmosios pavasario dienos vakarą sugužėjo į Panevėžio socialinių paslaugų centre vykusią Odontologų rūmų profilaktikos programos „Burnos ir dantų priežiūra“, skirtos socialinių įgūdžių stokojančių šeimų vaikų burnos sveikatos gerinimui, renginį.

Pagalba dėl NT mokesčio lengvatos paskatino dantų technikų laboratoriją tapti Odontologų rūmų nare

Neseniai į Odontologų rūmus kreipėsi viena dantų technikų laboratorija su prašymu padėti dėl Nekilnojamojo turto mokesčio lengvatos taikymo jų įstaigai. Dėl šios problemos jau išsiųstas kreipimasis į atsakingas institucijas, o laiku suteikta pagalba dantų technikų laboratoriją paskatino prisijungti prie Odontologų rūmų bedruomenės ir tapti mūsų nare.

Odontologų rūmų bendruomenės pagalbos Ukrainos Chmelnyckio vaikų ligoninės gydytoja niekada nepamirš: „Jūs visada būsite mūsų draugai“

„Kai mums buvo labai sunku, jūs atsiliepėte į pagalbos šauksmą ir mums padėjote. Jūs, lietuviai, visada būsite mūsų draugai“, – sako Chmelnyckio vaikų odontologijos ligoninės vaikų odontologė Liudmila Charčenko, prabėgus metams nuo tada, kai 2023-iųjų vasarį Odontologų rūmų bendruomenės surinkta odontologinė parama nukeliavo į Ukrainą.

Daugiau straipsnių...

 
 
 
 
 

 
 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.