Palangos g. 2-7, Vilnius LT-01117
(8 5) 212 2510

Klaipėdos miesto savivaldybėje veiklą vykdančių sveikatos priežiūros įstaigų gyd. odontologų ir burnos priežiūros specialistų dėmesiui

Klaipėdos miesto savivaldybėje veiklą vykdančių sveikatos priežiūros įstaigų gyd. odontologai ir burnos priežiūros specialistai, kurių darbovietė nustatytu laiku (iki 2021.01.22) pateikė infomaciją apie skiepijamus ASPĮ darbuotojus Klaipėdos m. savivaldybės sveikatos skyriui, jau šią savaitę turėtų gauti kvietimą skiepytis SMS žinute. Skiepijimas bus vykdomas ir savaitgalį.

Dėl naujai įsigaliojusio Dantų protezavimo paslaugų išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto tvarkos aprašo

Rūmai kreipėsi į LR sveikatos apsaugos ministeriją dėl naujai, š.m. sausio 1 d., įsigaliojusio Dantų protezavimo paslaugų išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto tvarkos aprašo (toliau - Aprašas), patvirtinto Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. lapkričio 6 d. įsakymu Nr. V-2541.

Daugiau straipsnių...

 
 
 
 
 

 
 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.