J. Jasinskio g. 16-201, Vilnius 03163
(8 5) 212 2510

Skelbimų paieška

feed-image Skelbimų prenumerata RSS
15 Lapkritis 2019

Darbas gyd. odontologui Panevežyje

Panevėžys
Reikalingas gyd. odontologas etatui, cv siūsti: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
15 Lapkritis 2019

Siūlome darbą

Panevėžys
Reikalingas odontologas pilnu etatu, cv siusti: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
15 Lapkritis 2019

Parduodamas mikroskopas

Vilnius
Parduodamas mikroskopas, nupirktas 2017u metu pabaigoje, naudotas tik instruktažui pravesti. ( neprireikė gydymams, pakeitėm gydymo sritį) Microscope Decius (MC-M1232). Technical Description: Binocular of 45°, Lens 200mm, LED light over 100.000 LUX, variable light intensity, 5 increases magnification (up to 20x), green and orange filters integrated to the microscope, castors with breaks.
14 Lapkritis 2019

burnos higienistė

Utena
Ieškau papildomo burnos higienistės darbo. Patirtis 2m.
14 Lapkritis 2019

Siūlome darbą dantų technikei (-ui), cirkonio ir metalo keramikos gamybai

Kaunas
Siūlome darbą dantų technikei (-ui), cirkonio ir metalo keramikos gamybai Kauno mieste.
14 Lapkritis 2019

Odontologo asistente-burnos higienistė

Vilnius
Ieškau odontologo asistentės darbo su galimybę daryti burnos higienas tik pilnu etatu Vilniaus mieste nuo sausio mėn.Darbo stažas 12 metų.Turiu higienistės ir asistentės galiojančias licenzijas.Skambinti nuo 18 val.
13 Lapkritis 2019

Reikalingas BPG odontologas (-ė) Alytuje

Alytus
Reikalingas BPG odontologas (-ė) darbui R. Gegužienės IĮ odontologijos klinikoje ,,Gedenta“. Klinika aprūpinta modernia įranga ir medžiagomis, yra nuolatinis didelis pacientų srautas. Ieškome odontologo, kuris gebėtų protingai konsultuoti pacientus, diagnozuoti ligas ir jas gydyti. Kadangi klinikoje jau dirba kitų sričių specialistai, iš naujo komandos nario tikimės gerų dantų atstatymo plombuojant įgūdžių. Esant norui – būtų sudaroma galimybė ir mokytis dirbti mikroskopu, atlikti endodontinį gydymą. Klinikoje pacientų srautas didelis, todėl darbo netruks. Bus sudaromos galimybės dirbti su patinkančiomis medžiagomis, lankstus darbo grafikas, galimybės tobulėti. Darbo užmokestis priklauso nuo sugebėjimų. Ieškome odontologo 1-4 darbo dienoms per savaitę. CV laukiame el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
13 Lapkritis 2019

Reikalinga odontologo padejeja

Klaipeda
Odontologijos kab. Klaipedoje ješko gyd.odontologo padejeja,darbas pilnu etatu.Savo CV siųsti el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
13 Lapkritis 2019

Burnos higieniste

Vilnius
Ieškau burnos higienistes darbo, darbo patirtis 7m
13 Lapkritis 2019

Burnos higieniste

Vilnius
Ieškau burnos higienistes darbo Vilniuje, darbo patirtis 7m.
13 Lapkritis 2019

Gydytojas odontologas terapiniam darbui

Vilnius
VŠĮ Šeškinės poliklinika plečia savo gretas ir į savo kolektyvą priimtų gydytoją odontologą terapiniam darbui. Darbas Vilniuje 0,75 etato. Gyvenimo aprašymo lauksime el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
13 Lapkritis 2019

Gydytojas odontologas Chirurginiame kabinete

Vilnius
VŠĮ Šeškinės poliklinika plečia savo gretas ir į savo kolektyvą priimtų gydytoją odontologą darbui Chirurginiame kabinete. Darbas Vilniuje, 0,75 etato. Kreiptis tel. (8 5) 250 2042 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
12 Lapkritis 2019

Burnos higienistė ieško darbo

Kaunas
Baigtos burnos higienos studijos LSMU universitete. Domina ir darbo pasiūlymai aplink Kauno miestą ~30km spinduliu.
12 Lapkritis 2019

Siūlome darbą gydytojo asistentui

Birštonas, Prienai
"Gražių šypsenų namai" odontologijos klinika, kviečia prisijungti prie mūsų komandos gydytojo odontologo padėjėją, darbui pilnu etatu draugiškame kolektyve. Jeigu esate pareigingas, atsakingas bei maloniai bendraujantis darbuotojas, patirtis šioje darbo srityje butų privalumas, mielai lauksime.
12 Lapkritis 2019

Parduodamas BREDENT for 2 press 2 presavimo aparatas

Šiauliai
Aparatas pirktas 2018 m. Vokietijoje iš BREDENT kompanijos, būklė labai gera.
12 Lapkritis 2019

Ieškoma gydytojo odontologo padėjėja arba burnos higienistė dirbti pilnu etatu Kaune

Kaunas
Ieškoma gydytojo odontologo padėjėja arba burnos higienistė dirbti pilnu etatu Kaune. Gyvenimo aprašymus siųskite el paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
11 Lapkritis 2019

Reikalingas gyd. odontologas (- ė) Utenoje

Utena
Klinika ieško gyd. odontologo (- ės) Utenos mieste. info tel.867982200
11 Lapkritis 2019

Presas.

Siauliai
Parduodamas naudotas,gerame stovyje presas.Gamyklinis.Dokumentai.Kaina 300 euru.Smulkesne informacija telefonu.
11 Lapkritis 2019

Litavimo aparatas.

Siauliai
Parduodamas litavimo-kaitinimo aparatas.Kaina 100 euru.Smulkesne informacija telefonu.
11 Lapkritis 2019

Burnos higienistė

Vilnius
Ieškau papildomo burnos higienistės darbo 0,25 etato.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.