Skelbimų paieška

feed-image Skelbimų prenumerata RSS
03 Vasario 2023

IEŠKOME GYDYTOJO ODONTOLOGO

Vilnius

Odontologijos klinika Vilniuje, M.K.Čiurlionio gatvėje, ieško gydytojo odontologo. Darbo laikas derinamas individualiai (planuojamas darbo krūvis apie 0,5 et.). Atlyginimas pagal susitarimą. Būtina galiojanti licencija ir darbo patirtis. Jeigu esate pasitikintis savimi, turintis pakankamai praktinių žinių savarankiškam darbui bei norintis tobulėti, labai laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo ir atliktų darbų nuotraukų el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. +37068605573

03 Vasario 2023

Odontologijos klinika Dentavita siūlo darbą gydytojai (-ui) odontologei (-ui)

Panevėžys

Odontologijos klinika "Dentavita" siūlo darbą gydytojai (-ui) odontologei (-ui) 1 darbo dieną per savaitę. Siūlome draugišką kolektyvą, geras darbo sąlygas, darbą su gydytojo odontologo padėjėja, procentinį atlyginimą nuo apyvartos. Gyvenimo aprašymą siųsti Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba kreiptis tel. +37061066933.

03 Vasario 2023

Ieškomas Gyd. Odontologo asistentė/as - Burnos higienistė/as

Kaunas

Odontologijos klinika ieško Odontologo asistento/ės - Burnos higienisto/ės. Atlyginimas nuo 9 eurų už valandą į rankas. Savo CV siųskite el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

03 Vasario 2023

Darbas gydytojo odontologo asistentui (-ei)

Trakai

Trakų „MediCa klinika“ ieško gyd. odontologo asistentės. Spec. išsilavinimas - nebūtinas. Darbas - I, II, III 8.00-17.00 val., užmokestis - 730 Eur bruto. Kreiptis tel. +370 684 39872.

03 Vasario 2023

[IEŠKO] 3 KURSO LSMU STUDENTAS IEŠKO ODONTOLOGO ASISTENTO DARBO

Kaunas

Esu odontologijos LSMU 3 kurso studentas. Ieškau odontologo asistento darbo. Esu komunikabilus, darbštus, atsakingas, norintis tobulėti ir mokytis. Būtų labai gerai, jei tiktų derinti darbą su studijomis.

02 Vasario 2023

Darbas asistentui(-ei) Kaune

Kaunas

Ieškome gyd. odontologo asistentės dirbti su endodontologe ir protezuojančia gyd. I-III dienomis klinikoje Šilainiuose. Darbo sąlygos ir užmokestis aptariamas susitikimo metu. Kreiptis ir CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

02 Vasario 2023

Gydytojas odontologas, 0,5 etato, Dainavos padalinys

Kaunas

JUMS SIŪLOME o Papildomas atostogų dienas o Modernią medicininę įrangą o Darbą su patyrusiais profesionalais kolegomis o Biudžetą mokymams TIKIMĖS, KAD JŪS o Turite gydytojo odontologo profesinę kvalifikaciją ir galiojančią licenciją o Esate malonus ir geranoriškas pacientams TAPĘ MŪSŲ KOMANDOS DALIMI JŪS o Maloniai konsultuosite pacientus odontologinių ligų klausimais o Atliksite chirurgines odontologines procedūras gydytojo odontologo medicinos normos ribose o Tvarkysite dokumentaciją bei atliksite kitas gydytojo odontologo pareigas DARBO VIETA Dainavos padalinys, Pramonės pr. 31, Kaunas ATLYGINIMAS Nuo 900 Eur iki mokesčių, darbo užmokestis nurodytas 0,5 etato darbo krūviui, priklauso nuo suteiktų paslaugų skaičiaus LAUKIAME JŪSŲ CV IR KLAUSIMŲ! Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 8 669 30883, 8 615 35377

02 Vasario 2023

Siūlome darbą estetinio plombavimo odontologui

Vilnius

Žvėryne, esanti odontologijos klinika siūlo darbą sąkandžio pakėlimo, funkcinio ir estetinio plombavimo gydytojui (-ei) odontologui (-ei), ne pilnu etatu. Darbas komandoje su visais specialistais. Gyvenimo aprašymą siųskite el.paštu : Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Atlygimas - procentinis, aptariamas darbo pokalbio metu.

02 Vasario 2023

Siūlome darbą odontologo asistentei

Vilnius

Žvėryne, esanti odontologijos klinika siūlo darbą gydytojo odontologo asistentui (-ei), ne pilnu etatu. Darbo patirtis, licenzija būtų privalumas. Gyvenimo aprašymų lauksime el.paštu : Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Atlyginimas - valandinis nuo 7.5eur neto, priklausantis nuo patirties.

02 Vasario 2023

Odontologijos klinika Palangoje ieško gyd. odontologo(-ės)

Palanga

Kviečiame prie komandos prisijungti gyd. odontologą(-ę) Palangos mieste. Jūsų klausimų ir CV lauksime el.paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu - 8 674 66669. Susipažinti su mūsų klinika galite internetinėje svetainėje - www.klinikapalanga.lt ir Facebook puslapyje - https://www.facebook.com/odontologijosklinika.palangoje.

02 Vasario 2023

Dantų technikas (-ė)

Kaunas

TRATE sėkmės garantas - komanda. Čia yra dirbančių nuo pat įmonės įkūrimo ir kartu su įmone augančių profesiškai. Mūsų stiprybė - atvirumas ir pagarba, tad TRATE skatina darbuotojų tobulėjimą, komandinį darbą ir pažada modernią, pažangią aplinką bei visas priemones, kurių gali prireikti darbo vietoje. Prisijungęs prie TRATE būsi apsuptas jaunatviško, energingo kolektyvo, kuris visuomet ieško naujų tikslų, aukštumų ir palaiko naujas idėjas ir perspektyvas, o ambicingiems siekiams įmonėje yra suteikiamos visos karjeros galimybės, įvertinančios žinias ir patirtį. Šiuo metu ieškome Mes jums patikėtume atlikti šiuos darbus: Substruktūrų kūrimas, apdorojimas pagal nustatytus kriterijus ir šių detalių rinkinių integravimas; Implantų ir jų rinkinių įdiegimas į dantų modeliavimo programas, tokias kaip: EXOCAD; 3SHAPE; Komunikavimas su klientais atsakant į jiems rūpimus klausimus bei jiems iškilusių problemų sprendimas; Dalyvavimas parodose ir susitikimuose (Lietuvoje ir užsienyje) Reikalavimai Dantų techniko išsilavinimas ir darbo patirtis; Noras domėtis ir dirbti su skaitmenine odontologija; Geros anglų kalbos žinios, būtų privalumas rusų kalbos mokėjimas Didelis privalumas būtų, jei gebėtų dirbti su MESHLAB, EXOCAD, 3SHAPE programine įranga. Įmonė siūlo Atsakingą poziciją sėkmingoje, tarptautinę plėtrą vykdančioje įmonėje; Tobulėjimą, darbą profesionalų komandoje; Darbo vietą jaukiame ofise Kaune, darbą darbo dienomis; Apmokymą ir visokeriopą pagalbą. Alga yra derybū klausimas ir priklauso nuo kandidato kompetencijos ir lūkesčių (nuo 1100 iki 1300 Eur)

02 Vasario 2023

Reikalinga (-a) terapeutė (-as)

Vilnius

Odontologijos klinikai Vilniuje, Savanorių pr., reikalingas (-a) gydytojas (-a) terapeutas (-ė) daliniam krūviui. Darbo užmokestis oficialus. Patirtis būtina. Gyvenimo aprašymą prašome siųsti Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinti + 370 610 60004

02 Vasario 2023

Ieškome odontologo-chirurgo

Klaipėda

UAB "Baltic Medics" siūlo darbą burnos chirurgui. Reikalavimas: galiojančia licencija. Patirtis implantavime. Du odontologijos kabinetai (Klaipėdoje ir Skuode), netolimoje ateityje planuojame atsidaryti ir Kretingoje. Pirmumas būtų bent jau 1-2 dienas per mėnesį implantavimai ir sudėtingi rovimai Klaipėdos mieste. Atlyginimas 50% ant popieriaus, atskaičius priemones (implantus ir pan.)

01 Vasario 2023

Ieškau odontologijos internatūros!

Kaunas

Esu LSMU Odontologijos 5 kurso studentė. Ieškau klinikinės gydytojo odontologo praktikos (internatūros) geriausia Kaune, bet galėčiau dirbti ir miesteliuose aplink Kauną. Internatūrą galiu atlikti pirmadieniais, tačiau galėčiau papildomai dirbti ir trečiadieniais pusę dienos. Jei yra poreikis, galėčiau ir savaitgaliais.

01 Vasario 2023

Ieškome burnos higienistės - gyd. odontologo padėjėjos

Kaunas

Kauno centre įsikūrusi klinika ieško burnos higienistės - gyd. odontolgo padėjėjos (pilnu etatu). Puikus ir jaukus kolektyvas, gerbiantis kiekvieną komandos narį. Atlyginimas aptariamas pokalbio metu.

01 Vasario 2023

Tapk mūsų komandos dalimi! Ieškome protezuojančio gyd. odontologo (-ės) Klaipėdoje

Klaipėda

Tapk mūsų komandos dalimi! Ieškome protezuojančio gyd. odontologo (-ės) Klaipėdoje, gyd. odontologo ortopedo licencija būtų privalumas. Siekis tobulėti, meilė savo darbui, atsakingumas, noras padėti, stabilumas - asmeninės savybės, kurios trumpai apibūdina tinkamą komandos narį. Branginame savo darbuotojus, todėl garantuojame pagalbą adaptaciniu laikotarpiu, draugišką kolektyvą, galimybę tobulėti, puikias darbo sąlygas su gera įranga, motyvuojantį procentinį (+/- 45% nuo apyvartos) atlyginimą, visas socialines garantijas ir skatinamąsias priemones. Darbo krūvis derinamas individualiai (nuo dalinio iki pilnai intensyvaus). Jeigu susidomėjote susisiekite su mumis telefonu Nr. +37068749024 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

01 Vasario 2023

Ieškau vietos atlikti INTERNATŪRĄ

Kaunas

Esu 5 kurso LSMU odontologijos studentė. Ieškau vietos, kurioje galėčiau atlikti praktiką/internatūrą. Domintų ir savaitgaliais.

31 Sausio 2023

Ieškau odontologo padėjėjos-burnos higienistės darbo

Klaipėda

Ieškau odontologo padėjėjos-burnos higienistės darbo Klaipėdoje. Turiu vienerių metų patirtį asistavime. Kaip burnos higienistė dirbau mažai. Esu ambicinga, komunikabili, punktuali. Turiu galiojančias dvi licencijas - odontologo padėjėjos bei burnos higienistės. Su manimi susisiekti galite telefono numeriu: +37063336184 arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

31 Sausio 2023

Ieškau odontologo padejėjos darbo

Vilnius

Nadežda iš Ukrainos ieško odontologo padejėjos darbo. Dokumentai licenzijai gauti - priduoti. Kalbos: rusų, ukrainiečių. 15 metų patirtis.

31 Sausio 2023

Kviečiame dirbti gyd.odontologę (-ą).

Plungė

SANUS KLINIKA Plungėje kviečia prisijungti prie kolektyvo GYDYTOJUI ODONTOLOGUI (-ei) SIŪLOME: • GERAS DARBO SĄLYGAS; • KOMPIUTERIZUOTĄ DARBO VIETĄ • DARBĄ SU ASISTENTE; • DARBS NAUJAI ĮSIKŪRUSIOJE KLINIKOJE; • VISAS SOC. GARANTIJAS; • PROFESINIO TOBULĖJIMO GALIMYBES / MOKYMUS; • ASMENIŠKAI SUDERINTĄ DARBO LAIKĄ IR GRAFIKĄ; • PASIRŪPINSIME VISOMIS DARBUI REIKALINGOMIS PRIEMONĖMIS IR KOKYBIŠKOMIS MEDŽIAGOMIS. Savo gyvenimo aprašymą prašome atsiųsti e-paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Daugiau informacijos +37061276546

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.