Palangos g. 2-7, Vilnius LT-01117
(8 5) 212 2510

Informacija įstaigoms

Atsižvelgiant į 2020 m. rugsėjo 5 d. Lietuvos Respublikos odontologų rūmų (toliau – Rūmai) Visuotiniame narių susirinkime priimtas Rūmų statuto pataisas, kviečiame Odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigas tapti Rūmų narėmis. Teikiame Jums prašymo formą, kurią reikėtų užpildyti norint, kad Jūsų odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaiga (toliau – Įstaiga) būtų įrašyta į Rūmų narių sąrašą.
 
Visuotiniame narių susirinkime Įstaigoms buvo patvirtintas 100 Eur Rūmų nario mokesčio dydis, kuris įsigaliojo nuo 2020 m. rugsėjo 5 d., tačiau sumokėtas 2020-aisiais metais Įstaigai bus užskaitomas ir už 2021 m.
 
Rūmų nariui (fiziniam asmeniui), turinčiam savo odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigą, kurioje dirba ne daugiau kaip vienas odontologijos praktikos arba burnos priežiūros praktikos specialistas, taikomas metinis įstaigos Rūmų nario mokestis ir netaikomas metinis fizinio asmens Rūmų nario mokestis. Įstaigos vadovas turi pateikti Rūmams tai pagrindžiančius dokumentus (laisvos formos pažymą ant įstaigos blanko, patvirtinančią, kad nurodytoje įstaigoje dirba vienas gyd. odontologas / burnos higienistas / dantų technikas, pažyma turi būti patvirtinta įstaigos vadovo parašu). Pažymime, kad lengvata taikoma tik pažymą pateikusiems asmenims.
 
Šį mokestį prašome sumokėti:
Lietuvos Respublikos odontologų rūmai
Įmonės kodas: 300038139
A.s. LT097044060004285396
AB SEB bankas
SWIFT kodas (BIC) CBVILT2X
 
Dokumentus dėl narystės Rūmuose ir Įstaigos nario mokesčio mokėjimo kvito kopiją prašome siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba pristatyti į Rūmų buveinę, adresu: Palangos g. 2-7, Vilnius. Karantino metu Rūmų administracinę veiklą organizuojame nuotoliniu būdu. Interesantai priimami tik iš anksto sutartu laiku. Tel. pasiteiravimui: 865201253.
 
 
 

Prašymas išbraukti įstaigas iš Rūmų narių

 

Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog Radiacinės saugos centras, vykdydamas valstybinę radiacinės saugos priežiūrą, pateikia daug radiacinės saugos reikalavimų pažeidimų. Kviečiame visus laikytis Radiacinės saugos centro reikalavimų ir susipažinti su pateikta informacija.

Medicininė bei techninė dokumentacija

 

 
 

Darbo su jonizuojančio spinduliuotės šaltiniais atmintinė (11,5 KB)

 

Dėl individualios įmonės steigimo (27,0 KB)

 

Vaistinių preparatų įsigijimas (21,0 KB)

 

Medicininių atliekų tvarkymas (16,5 KB)

 

Tobulinimo išlaidų kompensavimas (14,5 KB)

 

Dėl leidžiamų atskaitymų, nario mokesčio įforminimo ir gyventojų pajamų mokesčio (31,0 KB)

 

Individualių įmonių savininkų įsipareigojimai SODRAI (9,50 KB)

 

Komentaras dėl sutarties su pacientu (24,5 KB)

 


Dokumentų pavyzdžiai

 

Dėl būtinosios medicinos pagalbos (41,0 KB)

 

Dėl privalomų formų (15,0 KB)

 


Privaloma pildyti dokumentacija odontologiniame kabinete

Dėl paciento sutikimo chirurginėms operacijoms bei invazinėms ir (ar) intervencinėms procedūroms (15,5 KB)

 

Sutikimas dėl odontologinės priežiūros (pagalbos) invazinių ir (ar) intervencinių paslaugų teikimo 
(19,0 KB)

 

Sutikimas dėl odontologinės priežiūros (pagalbos) paslaugų teikimo (15,0 KB)

 

Sveikatos būklės anketa (44,5 KB)

 

Įdėtinis lapas į ambulatorinę kortelę (9,00 KB)

 

Sutartis su dantų protezų laboratorija (41,5 KB)

 

Dantų technikos laboratorijoms (46,0 KB)

 

Neišimamų dantų protezų naudojimo instrukcija (14,0 KB)

 

Išimamų dantų protezų naudojimo instrukcija (15,5 KB)

 


Kiti teisės aktai

Dėl dokumentų, kurių reikia licencijai ar laikinajam leidimui verstis veikla su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais gauti ir licencijos ar laikinojo leidimo verstis veikla su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais priedui pakeisti, rengimo tvarkos aprašo ir dokumentų formų patvirtinimo

Dėl rekomenduojamų medicininės apšvitos lygių, taikomų medicininių diagnostinių ir gydymo procedūrų, kurioms naudojama jonizuojančioji spinduliuotė, metu, patvirtinimo

Įmonės, turinčios pavojingų atliekų tvarkymo licencijas, suteikiančias teisę tvarkyti infekuotas atliekas (21,5 KB)

 

 

Dėmesio!

.
Teikiame Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie SAM parengtą Asmens sveikatos priežiūros įstaigų, teikiančių odontologinės priežiūros (pagalbos) ir burnos priežiūros paslaugas, sąlygų laikymosi priežiūros (dokumentų vertinimo) 2020 m. planą. Akreditavimo Tarnybos Įstaigų vertinimo skyriui pavesta įvertinti plane nurodytų asmens sveikatos priežiūros įstaigų, teikiamų odontologinės priežiūros (pagalbos) ir burnos priežiūros paslaugų teikimo atitiktį teisės aktams. 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.