Narystės kaina

2020 m. rugsėjo 26 d. visuotinio Rūmų narių susirinkimo metu nuspręsta pakeisti narystės įkainius. Tai labiausiai pajus jautriausia odontologų bendruomenės dalis – gydytojo odontologo padėjėjai. Šiai grupei ženkliai sumažinta narystės kaina.

Didelę naudą pajus ir narės Įstaigos. Visuotinio narių susirinkimo metu nuspręsta, kad Įstaigos, kurios 2020 m. tapo Rūmų narėmis, 2021 m. 100 eurų mokesčio mokėti neturės, nes jis galioja tiek 2020-aisiais, tiek 2021-aisiais.

Pritarta ir dar vienam svarbiam pakeitimui. Rūmų nariui (fiziniam asmeniui), turinčiam savo odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigą, kurioje dirba ne daugiau kaip vienas odontologijos praktikos arba burnos priežiūros praktikos specialistas, taikomas metinis įstaigos Rūmų nario mokestis ir netaikomas metinis fizinio asmens Rūmų nario mokestis. Įstaigos vadovas turi pateikti Rūmams tai pagrindžiančius dokumentus (laisvos formos pažymą ant įstaigos blanko, patvirtinančią, kad nurodytoje įstaigoje dirba vienas gyd. odontologas / burnos higienistas / dantų technikas, pažyma turi būti patvirtinta įstaigos vadovo parašu). Pažymime, kad lengvata taikoma tik pažymą pateikusiems asmenims.

Primename, kad nario mokestis mokamas kiekvienais metais iki kovo 31 d. Tai reiškia, kad nario mokestį už einamuosius metus reikia sumokėti ne vėliau kaip iki einamųjų metų kovo 31 d. Kiek tai kainuoja?

RŪMŲ NARIO MOKESTIS

KAINA

Odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaiga

100 eur

Gydytojas odontologas

60 eur

Dantų technikas

45 eur

Burnos higienistas

20 eur

Gydytojo odontologo padėjėjas

10 eur

Tik pateikus dokumentus ir sulaukus specialistės (ar Rūmų darbuotojos) patvirtinimo, galite pervesti nurodytą sumą (prašome nemokėti nepateikus dokumentų).

Pirmųjų metų Rūmų nario mokestis absolventams, tais pačiais einamaisiais metais baigusiems studijas ir pateikusiems prašymą tapti Rūmų nariais, NETAIKOMAS.

Asmenims, kurie buvo išbraukti iš Rūmų narių sąrašo dėl Rūmų narystės mokesčio nemokėjimo, pareiškusiems norą vėl tapti Rūmų nariais, privalu sumokėti dvigubą Rūmų nario mokestį už einamuosius metus (Visuotinio narių susirinkimo sprendimas, 2020 m. rugsėjo 5 d., Kėdainiai).

Nuo šiol galima tapti ir asocijuotu Rūmų nariu. Asocijuotais nariais gali būti 18 metų sulaukę veiksnūs fiziniai asmenys, turintys atitinkamą profesinę kvalifikaciją patvirtinantį dokumentą, Rūmų tarybos nutarimu priimti į asocijuotus narius, nevykdantys odontologinės ir (ar) burnos priežiūros praktikos Lietuvos Respublikoje, arba šia praktika, švietimu odontologinės ir (ar) burnos priežiūros praktikos srityje užsiimantys užsienio šalyse. Asocijuoti nariai turi visas Rūmų narių teises, išskyrus tai, kad nutarimų priėmimo ir balsavimo teisės Rūmuose neįgyja bei negali dalyvauti Rūmų organų veikloje. Asocijuotiems nariams taikomas metinis 5 eurų mokestis.


Nuo 2020 m. gegužės 1 d. narystė Rūmuose tapo neprivaloma ir pasirenkama savanoriškai. Vis dėlto pasirinkę būti Rūmų nariais, jausite akivaizdžią naudą.

  • Kiekvienas Rūmų narys laiku gauna kokybišką informaciją, susijusią su vykdoma veikla, visomis informavimo priemonėmis nemokamai.
  • Rūmų nariai turi galimybę gilinti profesines žinias ir ugdyti kompetencijas dalyvaudami Rūmų organizuojamose konferencijose, seminaruose, mokymuose ir kituose renginiuose kelis kartus mažesnėmis kainomis nei ne Rūmų nariai.
  • Rūmai tik savo nariams (asmenims ir įstaigoms) atstovauja valstybinėse, savivaldybės, visuomeninėse, tarptautinėse institucijose bei organizacijose.
  • Asmenys, kurie bus išbraukti iš Rūmų narių sąrašo dėl Rūmų narystės mokesčio nemokėjimo, pareiškę norą vėl tapti Rūmų nariais, privalės sumokėti dvigubą Rūmų nario mokestį už einamuosius metus.
  • Ne Rūmų nariams konsultacijos odontologinės bei burnos priežiūros veiklos organizavimo ir vykdymo, dokumentų rengimo ir diegimo, vidaus audito klausimais yra tik mokamos.
  • Ne Rūmų nariams pagalba licencijų gavimo, tikslinimo, galiojimo stabdymo panaikinimo klausimais yra tik mokama.

Prašymo tapti Rūmų nariu formą rasite čia.

Sutikimo tvarkyti asmens duomenis formą rasite čia.

Daugiau informacijos apie narystę Rūmuose – el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba paskambinus tel. +3706 7684925.

Visada vertiname Jūsų pasirinkimą ir laukiame LR odontologų rūmuose.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.