Palangos g. 2, Vilnius LT-01117
(8 5) 212 2510

Kviečiame rinkti geriausią 2019 m. „Odontologų rūmų žinių“ klinikinę publikaciją!

Pristatome 2019 m. „Odontologų rūmų žiniose“ skelbtus klinikinius straipsnius:

Odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigų dėmesiui! Tai labai svarbu

        Burnos vėžys – agresyvi, greitai progresuojanti liga. Nors burnos vėžio paplitimas, palyginti su kitomis kūno vietomis, nėra didelis, bet vėžiniai pakitimai burnoje pasižymi reikšmingu sergamumu ir mirtingumu, ypač kai liga buvo nustatyta vėlai. Dažnai vėžys vystosi matomose vietose: veide, lūpose, liežuvyje, poliežuvinėje srityje, gomurio zonoje, dantenose, prie dantų, bet žmonės nepasižiūri ar nekreipia dėmesio į atsiradusius ir nepraeinančius, dažnai neskausmingus, darinius: guzelį, paraudimą, pabalimą, įtrūkimą ar negyjančią žaizdelę burnoje.
     Diagnozavus ir pradėjus gydyti ankstyvuoju ligos vystymosi etapu, aptikus ikivėžinius susirgimus ar ankstyvus vėžius, padidėja paciento išgydymo galimybė, sumažėja mirtingumas, pacientų gydymo kaštai.
        Vasaris Lietuvoje – burnos vėžio prevencijos mėnuo, kurio metu vykdoma „Burnos vėžio akcija” ir visi Lietuvos žmonės skatinami pasitikrinti.
       Lietuvos Respublikos odontologų rūmai kviečia visas odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigas palaikyti šią visuomeninę akciją ir neatlygintinai iš anksto užsirašiusius tikrinti žmones dėl burnos vėžio pakitimų burnoje. Esant įtarimui dėl susirgimo, pacientai turėtų būti nukreipiami specialistų konsultacijai.

LIETUVOS RESPUBLIKOS ODONTOLOGŲ RŪMŲ NARIŲ DĖMESIUI!

Informuojame, jog Lietuvos Respublikos odontologų rūmai nuo 2020 m. sausio 20 d. persikelia į kitas administracines patalpas adresu, Palangos g. 2, Vilnius.
 
2020 m. sausio 16-17 dienomis vyks kraustymosi darbai, todėl numatomi laikini trukdžiai. Labai atsiprašome už nepatogumus. Visų lauksime Lietuvos Respublikos odontologų rūmuose, nauju adresu Palangos g. 2 Vilnius.
 

Informuojame

          Lietuvos Respublikos odontologų rūmai (toliau – Rūmai), reaguodami į viešoje erdvėje pasirodžiusią informaciją apie šešėlį odontologijos sektoriuje, finansinių duomenų neteikimą, pareiškia, kad Rūmai pasisako už skaidrią mokesčių sistemą odontologijoje ir yra tikri, kad odontologų bendruomenės nariai pritaria šiai pozicijai bei ja vadovaujasi savo veikloje.
       Rūmų nuomone, tyrimas yra atliktas tendencingai, neatsižvelgiant į odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigų veiklos specifiką, nevertinant darbuotojų dirbamo darbo laiko trukmės ir pan.
      Kelia abejonių ir tyrimą atlikusios įmonės, t.y. VšĮ „Saugok save‟, veiklos skaidrumas, nes Valstybės įmonės Registrų centro duomenimis minėta įmonė nuo 2016 m. nėra pateikusi metinės finansinės atskaitomybės dokumentų. 

Daugiau straipsnių...

 
 
 
 
 

 
 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.