Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.

                     
 J. Jasinskio g. 16, Vilnius 03163
(8 5) 212 2510

Švęskime Pasaulinę burnos sveikatos dieną kartu!

 
 
 
Kovo 20-ąją pasaulinė odontologų bendruomenė mini Pasaulinę burnos sveikatos dieną. Šių metų šūkis "Ištark aštuonis A: pAgAlvok apie burnĄ, pAgAlvok Apie sveikAtĄ". Svarbiausias šios dienos minėjimo tikslas - skleisti informaciją apie burnos ligų prevenciją ir kontrolę.  
 
Gydytojai odontologai ir burnos priežiūros specialistai raginami informuoti savo pacientus, kaip burnos sveikata veikia viso kūno sveikatos būklę. Burna yra veidrodis, kuri atspindi bendrą sveikatą ir gerovę. Būtina pacientams nuolatos priminti, kad svarbu vengti ligas sukeliančių veiksnių, skatinti laikytis gerų burnos higienos įpročių, reguliariai tikrintis dantis - tai padės išsaugoti burnos ir viso kūno sveikatą. 
 
Kviečiame Lietuvos odontologų rūmų narius, įstaigas, teikiančias odontologinės priežiūros (pagalbos) paslaugas, odontologijos ir burnos priežiūros spacialybių studentų bendruomenes  įsitraukti į Pasaulinės burnos sveikatos dienos minėjimo veiklas ir skleisti informaciją pacientams apie burnos ir kūno sveikatos sąsajas. 
 
FDI puslapyje rasite lietuviškų logotipų, skirtų šiai dienai, bei idėjų, kaip ją paminėti: http://worldoralhealthday.org/
 
Atkreipkite dėmesį, kad FDI logotipo negalima naudoti kartu su reklaminiais produktais. 

Spausdinti