Liūdime

Nuoširdžiai liūdime netekę kolegės, ilgametės Odontologų rūmų narės gyd. odontologės Danguolės Mikulskienės. Užjaučiame gydytojos artimuosius ir tikime, kad šviesus jos atminimas išliks visų pažinojusių atmintyje.

Odontologai pataria: ar verta skolintis odontologinėms paslaugoms?

Gydymo niekada nereikia uždelsti, net jeigu neturite gydymui reikalingų finansinių lėšų, sako laidos „Odontologai pataria“ svečias – finansų ekspertas Donatas Mickus. Jis laidoje papasakojo apie medicininio lizingo pliusus ir minusus, kokiomis sąlygomis ir kokioms odontologinėms paslaugoms galima skolintis. Kviečiame žiūrėti!

„Odontologai pataria“ – LR Odontologų rūmų iniciatyva pradėta laida visuomenei. Jos metu patyrę odontologų bendruomenės specialistai paprastai ir aiškiai kalba įvairiomis su burnos sveikata susijusiomis temomis. Šios laidos tikslas – ne tik šviesti aktualiais burnos sveikatos klausimais, bet ir atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus.

„Odontologai pataria“ laidas žiūrėkite arba klausykite Jums patogiose programėlėse:

Youtube: https://youtu.be/lWhAwGhbYa0

Spotify: https://spoti.fi/3rPgb5b

Podbean: https://bit.ly/3qDlWBt

Odontologų rūmų Tarybos nariai dalyvavo Europos odontologų tarybos susirinkime Briuselyje

Praėjusią savaitę – lapkričio 17-ąją – Odontologų rūmų Tarybos pirmininkė prof. dr. Vilma Brukienė bei Tarybos nariai Paulius Šeikus ir Erminija Guzaitienė dalyvavo visuotiniame Europos odontologų tarybos (angl. CED) susirinkime, vykusiame Briuselyje, Belgijoje.

Dulkys įvertino nesutarimus dėl Odontologų rūmų įstatymo Seime: tiki, kad klausimas „išjudės“

Seime neslūgstant įtampai dėl įstrigusio odontologų savivaldą įteisinančio įstatymo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys sako tikintis, kad šis projektas „išjudės“. Jis atkreipia dėmesį, kad Vyriausybė jau seniai yra pateikusi savo išvadą, kurioje pritariama didesniam Odontologų rūmų teisiniam savarankiškumui, rašo portalas LRT.lt.

Parlamentarė I. Pakarklytė piktinasi delsimu priimti odontologų savarankiškumą įteisinantį įstatymą

Seime netyla pasipiktinimai odontologų savivaldą įteisinančio projekto „vilkinimu“. Parlamentarė Ieva Pakarklytė sako, kad Odontologų rūmų įstatymo projekto Sveikatos reikalų komitetui nepavyksta apsvarstyti jau treti metai. „Laisvietė“ netiki komiteto pirmininko Antano Matulo duotu pažadu, kad projektas bus priimtas dar šios Seimo sesijos metu, rašo portalas Delfi.

Po pateiktų ekspertinių išvadų – galutinis Sveikatos reikalų komiteto balsavimas kitame posėdyje dėl odontologų savivaldos

Šiandien Seimo Sveikatos reikalų komitete įvyko posėdis, kurio metu buvo pateiktos trijų universitetų – Mykolo Riomerio universiteto, Vilniaus universiteto ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto – ekspertinės išvados dėl Odontologų rūmų įstatymo projekto. Dvi iš pateiktų išvadų aiškiai pasisako už odontologų savivaldą.

Seimo Sveikatos reikalų komiteto posėdyje – Odontologų rūmų įstatymo projekto klausimas

Lapkričio 15 dieną Seimo Sveikatos reikalų komitete vyks posėdis, kuriame bus svarstomos ekspertinio tyrimo dėl Odontologų rūmų įstatymo projekto išvados. Beliko vienas žingsnis iki projekto svarstymo Seime, tad kviečiame nuo 12 val. palaikyti šį odontologų bendruomenei labai svarbų klausimą tiesioginės transliacijos metu: https://www.youtube.com/watch?v=m4K6FKmwlqo

Odontologai pataria: kodėl svarbu prižiūrėti pieninius dantis?

Vis dar gajus mitas, kad pieninių dantų prižiūrėti neverta, nes jie vis tiek iškris ir juos pakeis nuolatiniai dantys. Tačiau juos tinkamai prižiūrėti ne tik svarbu, bet ir būtina. Kodėl? Apie tai, taip pat ir apie taisyklingos priežiūros principus bei galimas pieninių dantų nepriežiūros pasekmes laidoje „Odontologai pataria“ papasakojo gyd. vaikų odontologė prof. dr. Julija Narbutaitė.

Atsisakoma Pacientų pasitenkinimo teikiamomis asmens sveikatos priežiūros paslaugomis anketų

Odontologų rūmai ne vienerius metus raštu ir žodžiu siūlė naikinti Pacientų pasitenkinimo teikiamomis paslaugomis anketas bei mažinti ir taip didelę administracinę naštą sveikatos priežiūros specialistams. Šis darbas nenuėjo veltui ir prievolė pildyti tokias anketas, skaičiuoti jų rezultatus bei teikti ataskaitas yra panaikinta. Šis įsakymas įsigaliojo 2023 m. spalio 27 d.

Daugiau straipsnių...

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.