Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.

                     
 J. Jasinskio g. 16, Vilnius 03163
(8 5) 212 2510

Teisinė informacija

Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2018 m. rugsėjo 12 d. nutarimu Nr. 918 „Dėl Lietuvos Respublikos radiacinės saugos įstatymo įgyvendinimo“ patvirtino Veiklos su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais įteisinimo taisykles bei Paliktųjų radioaktyviųjų šaltinių, paliktųjų branduolinio kuro ciklo medžiagų, paliktųjų branduolinių ir daliųjų medžiagų ir radioaktyviosiomis medžiagomis užterštų objektų tvarkymo taisykles.
 
 

Spausdinti

Pirmokams - "Sveikos šypsenos pažadas"

 
 
 
Rugsėjo mėnesį visiems Lietuvos pirmokams bus įteikti plakatų ir lipdukų komplektai, skatinantys rūpintis burnos sveikata ir tinkamai valytis dantis – du kartus per dieną ne mažiau kaip po 2 minutes. Tokią dovaną pirmokams sumanė Lietuvos Respublikos odontologų rūmai ir Sveikatos apsaugos ministerija, bendradarbiaudami su Švietimo ir mokslo ministerija.
 

Plačiau ...

Spausdinti

Teisinė informacija

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras pakeitė 2008 m. gruodžio 9 d. įsakymą Nr. V-1229 „Dėl Bendrųjų vaikų ir suaugusiųjų chirurgijos stacionarinių antrinio lygio paslaugų teikimo reikalavimų bei Bendrųjų vaikų ir suaugusiųjų specializuotų chirurgijos stacionarinių tretinio lygio paslaugų teikimo reikalavimų aprašų patvirtinimo“, papildydamas juos burnos chirurgijos, burnos, veido ir žandikaulių chirurgijos paslaugomis. Įsakymas įsigalioja 2018 m. lapkričio 1 d.

Spausdinti

Vietoj baltos šypsenos - margi dantys

Vasarą daugumai norisi pasipuikuoti ne tik įdegusiu kūnu, bet ir prie jo derančiais  akinamo baltumo dantimis. Sususigundę reklamomis, sukame į grožio salonus, nesusimąstydami, kad neprofesionalus balinimas gali  būti ir pavojingas: dantų emalis gali būti pažeistas negrįžtamai bei nudeginta burnos gleivinė.

Plačiau ...

Spausdinti

„Odontologų rūmų žinios“ bus pristatomos efektyviau

Lietuvos Respublikos odontologų rūmų tarybos pirmininkas Alvydas Šeikus šiandien susitiko su „Odontologų rūmų žinių“ platinimu užsiimančios bendrovės „Verslo spaudos centras“ pardavimų vadovu Žygimantu Ivicku. Susitikimo metu buvo aptartos iškylančios problemos dėl žurnalo platinimo.

Plačiau ...

Spausdinti

Daugiau straipsnių...