Kauno Švč. Jėzaus Širdies parapijos vaikų dienos centre – pamoka vaikams apie burnos sveikatą

Kauno Švč. Jėzaus Širdies (Šančių) parapijos vaikų dienos centre įvyko Odontologų rūmų organizuojamos profilaktikos programos „Burnos ir dantų priežiūra“ renginys, skirtas socialinių įgūdžių stokojančių šeimų vaikų burnos sveikatos gerinimui. Specialistes pasitiko įvairaus amžiaus grupių vaikai.

Odontologai pataria: ar dirbtinis intelektas – odontologijos ateitis?

Pastaruoju metu smarkiai išpopuliarėjus dirbtiniam intelektui, kyla klausimas, ar tai yra ir odontologijos ateitis? Kiek dirbtinio intelekto jau dabar yra šioje srityje ir kuo jis gali prisidėti prie sėkmingo paciento gydymo? Apie tai laidoje „Odontologai pataria“ pasakoja VU Matematikos ir informatikos fakulteto mokslininkė prof. dr. Olga Kurasova.

Odontologai pataria: už kokias paslaugas pacientams nereikia mokėti?

Ne už visas odontologines paslaugas pacientams reikia mokėti iš savo kišenės, kai kurias paslaugas kompensuoja valstybė iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų. Apie tai laidoje „Odontologai pataria“ papasakojo Vilniaus teritorinės ligonių kasos Gyventojų aptarnavimo skyriaus patarėja Vaida Bernotienė.

Daugiau straipsnių...

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.