Profesinio meistriškumo konkursai Utenos kolegijos Odontologinės priežiūros katedroje

Kasmet lapkričio – gruodžio mėnesiais Utenos kolegijos Sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos fakulteto Odontologinės priežiūros katedra organizuoja jau tradicija tapusius būsimųjų burnos higienistų, gydytojo odontologo padėjėjų ir dantų technikų profesinio meistriškumo konkursus. Tai tarsi pirmas laiptelis link profesijos, patikrinant savo profesines žinias ir įgūdžius prieš kvalifikacinius egzaminus, nes konkursuose dalyvauja trečio kurso studentai.

Š.m. lapkričio 13 d. buvo išrinkti profesionaliausi Burnos higienos studijų programos III kurso studentai. Konkurse dalyvavo šešios Burnos higienos studijų programos trečio kurso studentės. Dalyvės turėjo imituoti įvairias klinikines situacijas: surinkti instrumentus procedūrai, pagrįsti jų naudojimą, pademonstruoti burnos higienos procedūras, išanalizuoti klinikines situacijas ir suteikti pirmąją medicinos pagalbą. Profesionaliausia burnos higieniste pripažinta Ingrida Žiulytė. Antrąja ir trečiąja vietomis pasidalino – Gerda Margelytė ir Toma Zelionkaitė. Šios trys būsimosios burnos higienistės atstovavo Utenos kolegijai respublikiniame burnos higienistų meistriškumo konkurse Panevėžyje ir užėmė pirmąją vietą. O lapkričio 28 d. - išrinkti profesionaliausi Odontologinės priežiūros studijų programos III kurso studentai. Studentai turėjo pademonstruoti infekcijos kontrolės įgūdžius ir žinias, surinkti instrumentus chirurginei procedūrai, paruošti atspaudinės ir sumaišyti plombines medžiagas, išanalizuoti klinikines situacijas ir suteikti pirmąją medicinos pagalbą. Konkurse dalyvavo septyni Odontologinės priežiūros studijų programos trečio kurso studentai, o iš jų profesionaliausia gydytojo odontologo padėjėja pripažinta Agnė Penkauskaitė. Antrosios ir trečiosios vietos laimėtojai – Eligijus Ryselis ir Marija Vasilevskaja.

Gruodžio 11 d. išrinkti profesionaliausi Dantų technologijos studijų programos III kurso studentai. Dalyviai turėjo atkurti danties vainiko formą, perteikiant estetines restauracijos savybes. Iš konkurse dalyvavusiųjų septynių Dantų technologijos studijų programos trečio kurso studentų profesionaliausiu dantų techniku pripažintas Mantas Kaziulis. Antrosios ir trečiosios vietos laimėtojai – Justinas Antanaitis ir Aušra Povilavičiūtė.

Tenka pastebėti, kad tokie konkursai ne tik varžymasis dėl geriausiojo vardo, bet ir didelė šventė studentams, o kartu ir dėstytojams. Tai puiki proga studentams, dėstytojams ir socialiniams partneriams kartu praleisti laiką. Nuoširdžiai dėkoju už puikius renginius dalyviams, dėstytojams ir be abejo rėmėjams, kurių dovanos pradžiugino konkurso dalyvius.

Utenos kolegijos Odontologinės priežiūros katedros vedėja Danguolė Šakalytė

Akimirkos iš renginio


Burnos higienistų konkurso nugalėtojos


Odontologų padėjėjų konkurso dalyviai ir dėstytojai


Dantų technikų konkurso dalyviai

 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.