Š.m. liepos 1–2 d. įvyko tradicinis susitikimas "Paparčio žiedas" prie Platelių ežero !

 
Š.m. liepos 1-2 dienomis smagiai ir įdomiai praleidome laiką Plateliuose „Paparčio žiede“. Puiku buvo prisiminti mokymus su karo medikais. Įrengtose mokymo stotelėse tobulinome savo įgūdžius. Mokėmės kraujavimo stabdymo, stuburo imobilizavimo, gaivinimo, sveikos mitybos ir t.t. Visus renginio dalyvius pasveikino ir sveikatos apsaugos viceministras A. Klišonis, pasidžiaugęs dalyvių ištverme ir atsidavimu profesijai.
Oras nelepino, tačiau visi buvo puikiai pasiruošę ne tik stovyklauti, bet ir dalyvauti varžybose. Mūsų komandos ne tik gražiai atrodė su specialiaisiais Odontologų rūmų marškinėliais, bet puikiai atliko užduotis. Gražiai pasirodė rezidentų komanda, o ypač gausiai dalyvavo vaikai varžybose. Įvairiose amžiaus grupėse vyko atkakli kova ir laimėjome nemažai prizų. Sirgaliai buvo „ginkluoti“ garsiniais signalais ir labai aktyviai palaikė saviškius.
Žinoma, įnirtingiausia kova vyko suaugusiųjų grupėje. Mūsų komanda, kurią sudarė M. Savičas, G.Opanas, K. Šeikus, J. Ruškys, K. Bertašius, laimėjo pirmąją vietą, tad džiaugėsi ir dalyviai, ir sirgaliai.
Norime padėkoti visiems dalyvavusiems bei renginio rėmėjams „Colgate“ ir „Procter&Gamble”.
Viešųjų ryšių komisijos pimininkė Violeta Raslanienė
Renginio akimirkos:
 
 
 
 
 
 
 
 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.