Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.

                     
 J. Jasinskio g. 16, Vilnius 03163
(8 5) 212 2510

Dėl sezoninės gripo vakcinos, skirtos rizikos grupių skiepijimui, panaudojimo

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Vilniaus departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyrius (toliau – ULVS) vadovaudamasis Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro 2017 m. lapkričio 16 d. raštu Nr. 1-5374 „Dėl sezoninės gripo vakcinos, skirtos rizikos grupių skiepijimui, panaudojimo“, informuoja, kad rizikos grupėms priklausančių asmenų vakcinacija kai kuriose asmens sveikatos priežiūros įstaigose (toliau – ASPĮ) vykdoma vangiai.
Įvertinus 2017 m. rugsėjo–spalio mėnesių ataskaitas apie vakcinų nuo sezoninio gripo 2017-2018 m. sezonui, įsigytų už valstybės lėšas, sunaudojimą, preliminarūs sezoninės gripo vakcinos likučių duomenys (pateikti skaičiai gali nežymiai skirtis dėl gripo vakcinos perdavimo-priėmimo tarp ASPĮ) Vilniaus apskrityje yra 10 994 dozės.
 
Informuojame, kad ASPĮ pateikusios gripo vakcinos poreikius ir priėmusios šiuos kiekius yra atsakingos už tikslingą jų panaudojimą.
Siekiant tikslingai ir efektyviai panaudoti valstybės lėšas, kuriomis įsigyta gripo vakcina rizikos grupių skiepijimui, prašome aktyviai kviesti ir skiepyti ASPĮ besigydančius asmenis.
 
Taip pat informuojame, kad Į ULVS kreipėsi septynios ASPĮ, norinčios gauti papildomos gripo vakcinos, rizikos grupių skiepijimui, todėl prašome ASPĮ, kurios gali pasidalinti gripo vakcina, įsigyta už valstybės lėšas, rizikos grupių skiepijimui, kreiptis į ULVS žodžiu (tel. 85 264 9663) ar raštu (el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).
 
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos informacija 

Spausdinti