Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.

                     
 J. Jasinskio g. 16, Vilnius 03163
(8 5) 212 2510

Burnos higienistų draugijos konferencijos įspūdžiai

 
Š.m. gruodžio 2 d. Lietuvos burnos higienistų draugija pakvietė kolegas į Birštoną, į paskutinę šiais metais konferenciją, skirtą komunikavimo įgūdžiams tobulinti.
Susirinkę burnos priežiūros specialistai turėjo progą išgirsti ne tik  psichologijos bei komunikavimo aktualijas, bet ir atšviežinti pirmosios pagalbos teikimo žinias. Taip pat buvo pristatyta Londono Karelienės Marijos Universiteto mokslininkų atrasta inovatyvi BioMin bioaktyvaus stiklo technologija, leidžianti iš lėto atpalaiduoti fluoridus bei taip užtikrinti ilgalaikę dantų emalio apsaugą nuo rūgščių.
 
 
Docentės  S. Laskienės  iš LSMU paskaitoje buvo nagrinėjamas bendravimo su pacientu algoritmas, dažniausiai pokalbiuose su pacientais pasitaikantys neteisingi posakiai, skirtingi pacientų temperamentų tipai.  Paskaitos metu kartu su lektore diskutavome, kaip efektyviai komunikuoti su pacientais, motyvuoti juos individualiai higienai bei paversti juos mūsų nuolatiniais pacientais.
 
Lektoriai iš Kauno kolegijos A. Alijošiūtė bei  M. Samuolaitis,  interaktyviai ir žaismingai dalinosi viešo kalbėjimo patirtimi, atskleisdami stovėjimo ir kalbėjimo prieš auditoriją subtilybes, įtraukdami ir auditoriją į įvairias užduotis.
 
Svečias iš Didžiosios Britanijos R. Whatley  pasidalino naujausiais bioaktyvaus stiklo panaudojimo odontologijoje mokslo tyrimais, taip pat pristatė vadovaujantis šia technologija sukurtus produktus – dantų pastas su fluoru ir be fluoro, paskaitos metu apžvelgė šių dantų pastų privalumus pacientams, turintiems jautrius dantis, nešiojantiems ortodontinius prietaisus ar sergantiems gastroezofaginiu refliuksu. Visi konferencijos dalyviai gavo  produkto pavyzdžių.
 
 
Dienos pabaigoje ne mažiau svarbi buvo lektorės iš Kauno kolegijos V. Rastenienės paskaita apie pirmosio pagalbos suteikimą įvairių ektramelių situacijų metu.
 
Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams bei lektoriams už naudingai ir smagiai praleistą laiką, tai pat mūsų rėmėjams, be kurių ši konferencija nebūtų įvykusi.
 
LBHD pirmininkė G. Rėderienė
 

Spausdinti