Skelbimų paieška

feed-image Skelbimų prenumerata RSS
10 gegužės 2024

Kviečiame dirbti odontologo asistentą (-ę) „InMedica“ klinikoje Vilniuje

Vilnius

Kviečiame dirbti odontologo asistentą (-ę) „InMedica“ klinikoje Šeimyniškių g. 19, Vilnius. Siūlome 2 d. per sav. (antradieniais ir penktadieniais). Reikalavimai: darbo patirtis asistuojant chirurgą. Darbo pobūdis: tvarkos palaikymas, darbas su chirurgu. DU nuo 11-14 eur./val. į rankas (priklausomai nuo kompetencijos ir patirties) CV prašome siųsti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

10 gegužės 2024

Siūlome darbą gydytojui(-ai) odontologui (-ei)

Klaipeda

Naujai atidaroma odontologijos klinika Klaipėdoje ieško gyd. odontologo (-ės). - darbas 0,5 arba 0.75 etatos; - lankstus darbo grafikas; - terapinis darba, protezavimas, estetinis plombavimas; Pageidautina: - darbo patirtis; -radiacinės saugos pažymėjimas. CV prašome siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

10 gegužės 2024

Siūome darbą odontologo padejejai, pagalbininkei

Vilnius

0dontologijos kabinetas kviečia prie savo komandos prisijungti gydytojo odontologo padėjeja arba pagalbininkę,studentes. Darbas su gydytoją 3 dienas per savaite- pirmadieniais,antradieniais ir ketvirtadieniais. Siūlome visas socialines garantijas, laiku mokamą darbo užmokestį. Laukiame Jūsų CV el. paštu : Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.., Išsamesnė informacija telefonu -860941871

10 gegužės 2024

Ieškome komandos papildymo – gyd. odontologo asistento (-ės)

Vilnius

Į savo jaukią Dentaminta odontologijos klinikos komandą Vilniuje ieškome gydytojo odontologo asistento(-ės)/padėjėjo(-os). Stengiamės dirbti su pacientais taip, tarsi tai būtų artimas žmogus, todėl atsidavimas darbui, atsakingumas, dėmesys švarai, dezinfekcijai, detalėms ir pastangos yra būtinos. Savo komandoje gerbiame ir vertiname kiekvieno žmogaus darbą, nes be Jūsų nebūtų mūsų. Pagarba ir nuoširdus dėmesys kiekvienam darbuotojui - tai, kas mums svarbu. Darbo krūvis - I,III 14-20; II, IV, V 8-14. Siūlome 10-12 Eur į rankas, priklausomai nuo kompetencijos + visas socialines garantijas. Būtina patirtis odontologijos srityje. Detales iškomunikuotume susitikimo metu. Maloniai lauksime Jūsų skambučio arba CV susipažinimui! CV siųsti Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

10 gegužės 2024

Siūlome darbą Administratorei

Klaipeda

Naujai atidaroma klinika ieško administratorės. Darbo pobūdis: - darbas pilnu etatu; - klientų aptarnavimas telefonu ir gyvai klinikoje; - klinikoje teikiamų paslaugų išmanymas ir informacijos apie paslaugas teikimas; - darbo grafiko organizavimas; - klinikos dokumentacijos, korespondencijos tvarkymas; - darbas su kasos aparatu; - darbas su integruotomis sistemomis; - klinikos tvarkos priežiūra; Privalumai: - darbo patirtis odontologijos srityje; - geri bendravimo įgūdžiai; - taisyklinga lietuvių kalba, anglų bei rusų kalbos mokėjimas; - atsakingumas ir mandagumas. CV prašome siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

10 gegužės 2024

Siūlome darbą gydytojui odontologui

Rietavas

Šeimos medicinos klinika siūlo darbą gydytojui odontologui pilno etato apimtyje Rietave. Dėl informacijos kreiptis telefonu: mob. +37068218674. Vieta: Rietavo miestas, Paupio g. 1a. UAB“ Rietavo Šeimos Daktaras“. Atlyginimas apie 2500 € , priedai pagal susitarimą, apgyvendiname.

08 gegužės 2024

Ieškome gydytojo odontologo

Kaunas

Daugiau nei 25 m. sėkmingai veikianti klinika Dainavos mikrorajone, Kaune, ieško gydytojo odontologo, turinčio ne mažesnę kaip 4-5 m. darbo patirtį, gebantį lengvai komunikuoti su pacientais. Darbo krūvis 1-3 dienos per savaitę. Darbo užmokestis priklauso nuo darbo rezultatų. Visos socialinės garantijos. CV siųsti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba susisiekti tel. +37061688283

08 gegužės 2024

Ieškau darbo

Šiauliai

Sveiki, Ieškau gydytojo odontologo padėjėjo, burnos higienisto, administratorės darbo pilnu etatu. Turiu darbo patirties su BPG, protezuotoju, chirurgu bei periodonotologu.

08 gegužės 2024

Parduodamas odontologijos kabinetas

pakruojis

parduodamas veikiantis odontologijos kabinetas , viena darbo vieta, yra paruosta viskas antrai darbo vietai.

08 gegužės 2024

Darbas odontologo padėjėjai Jonavoje

Jonava

Odontologijos klinika Jonavoje siūlo darbą gyd. odontologo padėjėjai. 868798005

08 gegužės 2024

Ieškau odontologo padėjėjos darbo

Šiauliai

Ieškau gydytojo odontologo padėjėjos darbo. Turiu licencija ir dviejų metų patirtį. Šiuo metu dirbu su bendrosios praktikos gyd. odontologe, protezuojančia gyd. odontologe ir ortodonte. Moku dirbti su kasa ir kompiuteriu.

08 gegužės 2024

Ieškoma profesionali burnos higienistė dirbti Kaune

Kaunas

Burnoshigieniste Ieškoma burnos higienistė dirbti sėkmingai veikiančioje odontologijos klinikoje Kaune. Pageidaujamos savybės: * darbo patirtis ne mažiau 1 metai. * meilė darbui ir domėjimasis/tobulinimasis. * higienos normų laikymasis. * geranoriškumas, atsakingumas. * preliminarių gydymo planų sudarymas. * malonus bendravimas su pacientais, jų įkalbinimas tęsti gydymą mūsų įstaigoje. * komandinis kolektyve. Mūsų pasiūlymas: *pilnas etatas. * pacientų srautas. * patrauklus atlyginimas. * lankstus darbo grafikas. * visos reikiamos kokybiškos priemonės darbui. * esant poreikiui apmokome dirbti mikroskopu.. Norintys susisiekite elektroniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Mes labai lauksime Jūsų CV! Su atrinktaisiais susisieksime telefonu. Atlyginimas iki 2000 eur

08 gegužės 2024

Parduodama odontologinė kėdė ir baldai

Kaunas

Parduodama naudota techniškai tvarkinga, veikianti, prižiūrėta odontologinė kėdė Sirona C8+, gydytojo ir asistento kėdutės bei odontologinio kabineto baldai: stalas, pakabinama spintelė, 3 spintelės ant ratukų, streilizacinė spintelė su kriaukle, 2 spintos, wc baldai su kriaukle.. Galima pirkti ir atskirai

08 gegužės 2024

Burnos higienistės (-o) - Odontologo asistentės (-o)Radiologės (-o)

Vilnius

Darbas su dantų skenavimo aparatais ( kompiuterinis tomografas, panoraminis rentgenas ); Klientų priėmimas, klientu aptarnavimas. Darbas pilnu etatu, nuo 9.30 iki 18.00 (darbo dienomis). Jaunas kolektyvas, gera atmosfera. Galimybė tobulėti ir augti kartu su įmone. 900-1200 €/mėn.

08 gegužės 2024

Darbas endodontologui

Plungė

Siūlome darbą endodontologui arba odontologui, gebančiam atlikti endodontinį gydymą mikroskopu. Reikalavimai: patyręs, profesionalus, empatiškas ir komunikabilus specialistas. Siūlome: procentinį atlyginimą, derinamą individualiai. Galimybė dirbti vieną dieną per savaitę. Puiki darbo aplinka ir profesionali komanda. CV siųsti Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba kreiptis tel.: +37067631418

08 gegužės 2024

Pardavimas

Kaunas

1. Mikroskopas (dantų technikui)

08 gegužės 2024

Odontologo asistentė ir būsima burnos higienistė ieško darbo

Utena ir aplink

Esu gydytojo odontologo padėjėja ir būsima burnos higienistė. Nuo birželio mėnesio ieškau darbo. Domina įvairūs variantai, svarbu, kad būtų galima paderinti su studijomis. Lauksiu pasiūlymų 867355103.

08 gegužės 2024

Gyd. Odontologo asistentė

Klaipėda

Ieškau asistentės darbo pilnu etatu Klaipėdoje nuo gegužės - birželio mėnesio, esu baigusi studijas, turiu odontologo padėjėjos licenziją. Taip pat turiu 2 metų patirties su BPG gydytoja, tačiau mielai prisitaikyčiau ir prie kitų sričių gydytojų. Ieškau klinikos, kurioje galėčiau dirbti ilgoje perspektyvoje. 🌸

08 gegužės 2024

Ieškome odontologo asistentės

Vilnius

#Darbopasiūlymas | Kviečiame odontologo asistentą(-ę) prisijungti prie komandos Denticija klinikoje, Smėlio g. 20. 🦷 Darbo pobūdis: - Asistavimas gydytojai - odontologei terapeutei - Priemonių paruošimas; - Bendravimas su pacientais, dokumentų pildymas. 🦷 Reikalavimai pozicijai: - Odontologo padėjėjo darbo patirtis; - Greita orientacija ir atidumas; - Malonus/ šiltas bendravimas; 🦷 Siūlome: - Darbą antradienio rytais, ketvirtadienio popietes ir kas antrą penktadienį ( galimi įvairūs variantai - krūvis derinamas) - Konkurencingą atlyginimą priklausomai nuo Jūsų darbo patirties; - Darbą draugiškame kolektyve, naujoje ir jaukioje klinikoje; - Jokių papildomų darbų, tik darbas kabinėte. 📮Jūsų gyvenimo aprašymo lauksime el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Daugiau informacijos suteiksim telefonu - 861693857

08 gegužės 2024

ODONTOLOGIJOS KLINIKA IMPLADENTA SIŪLO DARBĄ GYD.ODONTOLOGO ASISTENTEI(-UI)

Raseiniai

Moderni odontologijos klinika "Impladenta" siūlo darbą gyd.odontologo asistentei(-ui). Darbo vieta: Raseiniai. Darbas pagal iš anksto sutartą grafiką. Dėl detalesnės informacijos susisiekti tel.nr. +37064938366. CV siųsti el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.