Skelbimų paieška

feed-image Skelbimų prenumerata RSS
22 Sausio 2023

Ieškau gyd. odontologo asistentės darbo

Kaunas

Laba diena, Esu 3 kurso LSMU odontologijos studentė. Ieškau gydytojo odontologo asistentės darbo. Svarbu, kad darbą būtų galima derinti su studijomis.

21 Sausio 2023

IEŠKOME GYD. ODONTOLOGO KOMANDOS PASTIPRINIMUI KAUNE

Kaunas

Odontologijos klinika ,,Samdenta" ieško naujo komandos nario, kuris galėtų dirbti antradieniais antroje dienos pusėje. Laukiame visų rūpestingų, darbščių, profesionalių gydytojų CV el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

20 Sausio 2023

Parduodame puikiai veikiantį dentalinį viziografą 'SIRONA"

Klaipėda

Parduodame Sirona Dental dentalinį viziografą. Modelis: D3495 xios plus usb module Ser. No. 00005056. Viskas veikia puikiai, naudota apie 5m. Naugojimo ir instaliavimo instrukcijos, cd. laikikliai Kaina 500 eur. Dėl papildomos informacijos teirautis telefonu +370 630 93770 arba el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

20 Sausio 2023

Ieškome naujo komandos nario - GYDYTOJO ODONTOLOGO (-ĖS)

Klaipėda

Jei jauti, kad turi pakankamai žinių ir gali suteikti visapusišką pasitikėjimą, tai prisijunk prie mūsų komandos ir kartu kurkime šypsenas žmonių veiduose. Abipusis pasitikėjimas tarp gydytojo odontologo ir paciento yra sėkmingo gydymo pagrindas. Darbo pobūdis – kokybiškas terapinis gydymas, estetinis plombavimas (privalumas). Būtina galiojanti licencija, patirtis (privalumas), noras tobulėti. Savo gyvenimo aprašymą ir darbų nuotraukas prašome siųsti 📧𝗲𝗹. 𝗽𝗮𝘀̌𝘁𝘂: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 📞𝗞𝗼𝗻𝘁𝗮𝗸𝘁𝗶𝗻𝗶𝘀 𝘁𝗲𝗹𝗲𝗳𝗼𝗻𝗮𝘀: 8 630 93770

20 Sausio 2023

Darbui Vilkaviškyje ieškome gyd.endodontologo (-ės)

Vilkaviškis

JAU GREITAI duris atvers naujas PRODENTA klinikos padalinys. Darbui Vilkaviškyje ieškome gyd. endodontologo (-ės). Susidomėjote? Plačiau papasakosime ir į visus klausimus atsakysime el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

19 Sausio 2023

Odontologijos klinika Kaune ieško gyd.odontologo padėjėjos

Kaunas

Odontologijos klinika Kaune ieško gyd.odontologo padėjėjos. Darbas 0.75 etatu. Patirtis - didelis privalumas. Atlyginimas - 9eur/val (į rankas) Norėtum prisijungti prie mūsų komandos Lauksime tavo CV Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Iki susitikimo!

18 Sausio 2023

Rūtos Gegužienės odontologijos klinika ieško gyd. odontologo

Šiauliai

"RG klinika" kviečia į savo kolektyvą prisijungti gydytoją odontologą. Klinika aprūpinta modernia įranga (mikroskopas, lazeris, 3D, 2 D ir t.t.). Didelis pacientų srautas. Darbo sąlygos aptariamos susitikimo metu. Patirtis būtina. CV siųsti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

18 Sausio 2023

Siūlome darbą odontologui Kaune

Kaunas

Siūlome darbą odontologui terapeutui. Būtina nors dviejų metų patirtis. Klinika Dantistas; Radvilėnų pl. 5-2; Kaunas

17 Sausio 2023

Siūlome darbą odontologams-odontologams specialistams-higienistams ir asistentams

Vilnius

Naujai atsidarančioje odontologijos klinikoje (Vilniuje, Didlaukio g.), ieškome BURNOS PRIEŽIŪROS SPECIALISTŲ. Kviečiame prisijungti: Gydytoją terapeutę/ą; Gydytoją ortopedą/ę; Gydytoją endodontologą/ę; Gydytoją ortodontą/ę; Burnos higienistą/ę ir asistentą/ę. Susidomėjote? Plačiau papasakosime ir į visus klausimus atsakysime el.paštu : Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

17 Sausio 2023

Ieškome gydytojo odontologo asistento (-ės)

Vilnius

Odontologijos klinika Antakalnyje ieško gydytojo odontologo asistento(-ės) 0,75-1 etato darbo krūviui. Siūlome atlyginimą nuo 14 EUR/val. (prieš mokesčius), priklausomai nuo darbo patirties ir sugebėjimų. Laukiame Jūsų CV el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba skambinkite tel.nr. +370 681 26545 dėl darbo pokalbio laiko suderinimo.

17 Sausio 2023

Ieškau burnos higienistės darbo

Kaunas / Kauno raj.

Ieškau burnos higienistės darbo Kaune / Kauno raj. Turiu patirties atliekant profesionalios burnos higienos procedūras, galiu dirbti su įvairiomis balinimo sistemomis, atlieku “ICON” gydymą. Daugiau info tel.: 867778858

17 Sausio 2023

Siūlome darbą gydytojo ortodonto asistentei

Vilnius

Moderni ortodontijos ir odontologijos klinika SIMETRIA DENTICA, įsikūrusi Vilniaus mieste, Antakalnio terasose, plečia savo profesionalaus kolektyvo gretas ir kviečia prisijungti gydytojo ortodonto asistentą (-ę). Darbo aprašymas: • Asistavimas gydytojui ortodontui. Reikalavimai: • Noras tobulėti ir mokytis; • Greita orientacija; • Bendravimo su pacientu ir kolegomis įgūdžiai, punktualumas, atidumas, pozityvumas; • Domėjimasis ortodontija bei odontologija, naujausiomis technologijomis. Įmonė siūlo: • Darbo krūvį 0,5-0,75 etatu; • Tobulėjimo, žinių ir paslaugų spektro plėtimą; • Darbo sąlygas modernioje klinikoje, draugiškame kolektyve; • Konkurencingą atlyginimo paketą, socialines garantijas; • Klinikoje naudojamės tik inovatyviausia, efektyvų darbą bei kokybišką gydymą užtikrinančia įranga bei medžiagomis.

17 Sausio 2023

IEŠKOME ADMINISTRATORĖS

Kaunas

Odontologijos klinika ieško administratorės. Didelis privalumas panašaus darbo patirtis. Darbo pobūdis: registravimas, bendravimas su pacientais, dokumentų pildymas, paruošimas, bendros tvarkos priežiūra klinikoje, darbas su kasa. Lauskime Jūsų CV Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. !

16 Sausio 2023

Darbas dantų technikui

Vilnius

Siūlomas darbas dantų technikui. Išimamų, fiksuotų protezų gamyba. Darbas su cirkonio keramika, bemetalės užklotai, laminatės, funkcinės kapos,cad/cam frezavimas, pasirinktinai. Atlyginimas nuo darbo krūvio ir turimos patirties. Yra galimybė puse etato. Visos galimybės tobulėti. UAB Tamidental. Žemynos g. 30.

16 Sausio 2023

Ieškau odontologo padėjėjos darbo

Šiauliai

Ieškau odontologo padėjėjos darbo Šiauliuose.

16 Sausio 2023

Siūlome darbą gydytojo ortodonto asistentei

Vilnius

Moderni ortodontijos ir odontologijos klinika SIMETRIA DENTICA, įsikūrusi Vilniaus mieste, Antakalnio terasose, plečia savo profesionalaus kolektyvo gretas ir kviečia prisijungti gydytojo ortodonto asistentą (-ę). Darbo aprašymas: • Asistavimas gydytojui ortodontui. Reikalavimai: • Noras tobulėti ir mokytis; • Greita orientacija; • Bendravimo su pacientu ir kolegomis įgūdžiai, punktualumas, atidumas, pozityvumas; • Domėjimasis ortodontija bei odontologija, naujausiomis technologijomis. Įmonė siūlo: • Darbo krūvį 0,5-0,75 etatu; • Tobulėjimo, žinių ir paslaugų spektro plėtimą; • Darbo sąlygas modernioje klinikoje, draugiškame kolektyve. • Konkurencingą atlyginimo paketą, socialines garantijas; • Klinikoje naudojamės tik inovatyviausia, efektyvų darbą bei kokybišką gydymą užtikrinančia įranga bei medžiagomis.

16 Sausio 2023

Ieškau burnos higienistės darbo šeštadieniais

Klaipėda

Dirbu burnos higieniste 3.5 metų, ieškau papildomo darbo šeštadieniais Klaipėdoje arba Palangoje

16 Sausio 2023

Administratorė, burnos higienistė, asistentė

Panevėžys

Ieškau administratorės, burnos higienistės, asistentės darbo Panevėžyje. Kadangi turiu didelę patirtį odontologijoje, galėčiau būti puiki komandos dalis norinti tobulėti ir padėti. Tel. nr; 862350855

16 Sausio 2023

Ieškau burnos higienistės/asistentės darbo

KAUNAS

Ieškau burnos higienistės/asistentės darbo 1-2 dienas savaitėje. Turiu didelę patirtį ir galiojančias dvi licenzijas tiek asistentės+higienistės.

16 Sausio 2023

Ieškome GYDYTOJO ODONTOLOGO/-ĖS Šiauliuose

Šiauliai

VšĮ TILŽĖS G. BENDROSIOS PRAKTIKOS GYDYTOJO KABINETAS siūlo darbą GYDYTOJUI ODONTOLOGUI/EI Šiauliuose pilnam etatui arba pagal susitarimą. Mes siūlome: • lankstų darbo grafiką ir priimtiną darbo krūvį; • užtikrintą pacientų srautą; • darbą su gydytojo odontologo padėjėja; • galimybę įstaigos lėšomis dalyvauti profesinės kvalifikacijos kėlimo kursuose; • šiuolaikiškas darbo sąlygas, visą darbui reikalingą įrangą bei medžiagas. Lauksime Jūsų CV el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite telefonu (8 611) 21314.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.