Skelbimų paieška

feed-image Skelbimų prenumerata RSS
25 Gegužė 2023

Siūlome darbą gydytojui odontologui

Rietavas

Šeimos medicinos klinika siūlo darbą gydytojui odontologui pilno etato apimtyje Rietave. Dėl informacijos kreiptis telefonu: mob. +37068218674. Vieta: Rietavo miestas, Paupio g. 1a. UAB“ Rietavo Šeimos Daktaras“. Atlyginimas apie 2500 € , priedai pagal susitarimą, apgyvendiname.

24 Gegužė 2023

Ieškome gydytojo-odontologo

Kaunas

Mes siūlome: • dirbti savo srities ekspertų gydytojų komandoje; darbą aukčiausios kokybės medžiagomis ir naujausiomis technologijomis; • puikias galimybes tobulėti; profesionalų asistentą, visas socialines garantijas. Tikimės, kad Jūs: • turite ne mažiau kaip 1 metus darbo patirties; • galite atlikti estetinį plombavimą; • protezuojate, (ant implantų ir kt.); turite įdirbį rinkoje labai didelis privalumas :) gebate aiškiai ir maloniai komunikuoti su pacientais, sudarote gyd. planus. Darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu.

24 Gegužė 2023

Ieškome gyd. ortodonto (-ės) Prienuose

Prienai

JAU birželį duris atveria naujas PRODENTA klinikos padalinys! Darbui PRIENUOSE kviečiame prisijungti gyd. ortodontą (-ę). Adresas: Vytauto g. 18, Prienuose. Susidomėjote? Plačiau papasakosime ir į visus klausimus atsakysime el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. | www.prodenta.lt

24 Gegužė 2023

Ieškau asistentės darbo

Kaunas

Sveiki, esu LSMU II kurso odontologijos studentė. Ieškau gyd. odontologo asistentės darbo Kaune vasarai, su galimybe toliau dirbti mokslo metais. Neturiu patirties asistuojant, tačiau labai norėčiau jos įgyti. Esu imli, atsakinga, greitai mokausi.

24 Gegužė 2023

Odontologo padėjėja

Gargždai

Nuo rugpjūčio-rugsėjo mėnesio ieškome odontologo padėjėjos. Susidomėjus rašyti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

23 Gegužė 2023

Odontologo asistentas

Kaunas

Ieškome gydytojo odontologo asistentės(-o). Mūsų kolektyvas jaunatviškas ir draugiškas. Norinčius prisijungti , kviečiame siųsti gyvenimo aprašymus (CV) elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinti tel: +37066366622

23 Gegužė 2023

Ieškome burnos higienistės (-o)

Jonava

Jeigu myli savo darbą, esi darbšti (-us), atsakinga (-as), laukiame Tavęs prisijungiant prie mūsų kolektyvo. Skambinkite nurodytu numeriu, CV siųskite el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

23 Gegužė 2023

Gydytojo odontologo - endontologo darbas odontologijos klinikoje NEODENTA

Kaunas

Siūlome darbą gydytojui odontologui- endodonologui klinikoje NEODENTA, Kaune. Tapk komandos nariu! Šiuo metu ieškome gydytojo endodonto (-ės) Profesionaliai bendraujančio su pacientais; Reikalavimai: Atsakingumas, žingeidumas ir atsidavimas profesijai; Siūlome: Gydytojų ir specialistų ekspertų komandą; Darbą šiuolaikiškoje komandoje; Profesionalų, draugišką kolektyvą; Tobulėjimo galimybes / apmokymus; Konkurencingą darbo užmokestį; Visas socialines garantijas bei užtikrintą pacientų srautą. Susisiek su mumis CV siųskite el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

23 Gegužė 2023

Kviečiame dirbti odontologę (-ą) „InMedica“ klinikoje

Vilnius

Kviečiame prisijungti odontologą (-ę) prie profesionalios gydytojų komandos (Juodasis kelias 35, Vilnius) Darbo pobūdis: terapinio pobūdžio paslaugos Darbo grafikas: trečiadieniai ir ketvirtadieniai Siūlome geras darbo sąlygas, draugišką kolektyvą, procentinį DU Reikalavimai: gyd. odontologo licencija

23 Gegužė 2023

Dantų technikas (-ė) darbui Kaune

Kaunas

Šiuo metu ieškome Dantų techniko (-ės) darbui su skaitmeniniais failais, skaitmeninių implantų bibliotekų kūrimu, Kaune. Mes jums patikėtume atlikti šiuos darbus: Substruktūrų kūrimas, apdorojimas pagal nustatytus kriterijus ir šių detalių rinkinių integravimas; Implantų ir jų rinkinių įdiegimas į dantų modeliavimo programas, tokias kaip: EXOCAD; 3SHAPE; Komunikavimas su klientais atsakant į jiems rūpimus klausimus bei jiems iškilusių problemų sprendimas; Dalyvavimas parodose ir susitikimuose (Lietuvoje ir užsienyje) Jei jus domina naujovės ir puiki galimybė tobulėti bei bendrauti su kitais dantų technikais iš užsienio šalių, SUSISIEKIME! Reikalavimai: Dantų techniko išsilavinimas ir darbo patirtis; Noras domėtis ir dirbti su skaitmenine odontologija; Geros anglų kalbos žinios, būtų privalumas rusų kalbos mokėjimas Didelis privalumas būtų, jei gebėtų dirbti su MESHLAB, EXOCAD, 3SHAPE programine įranga. Įmonė siūlo: Atsakingą poziciją sėkmingoje, tarptautinę plėtrą vykdančioje įmonėje; Alga nuo 1400-1500 Eur į rankas. Tobulėjimą, darbą profesionalų komandoje; Darbo vietą jaukiame ofise Kaune, darbą darbo dienomis; Apmokymą ir visokeriopą pagalbą.

23 Gegužė 2023

Dantų technikas (-ė)

Kaunas

TRATE sėkmės garantas - komanda. Sparčiai augame ir esame pasirengę į savo komandą priimti naujus ir motyvuotus kolegas, su kuriais tikime - pasieksime užsibrėžtų vystymosi bei plėtros tikslų ir dar daugiau. Šiuo metu ieškome Dantų techniko, kuris norėtų prisijungti prie Superstruktūrų dizaino kūrimo (skenavimo kūnai, atramos, gleivinės formuotojai ir pan.) Darbo aprašymas: Superstruktūrų skenavimo kūnų, atramų, gleivinės formuotojų ir pan. dizaino kūrimas, modeliavimas, brėžinių kūrimas ir tobulinimas; Gaminių techninės dokumentacijos ruošimas ir pateikimas gamybai; Esamų techninių sprendimų derinimas bei naujų gerinimo galimybių ieškojimas; Techninės dokumentacijos rengimas (ir pagal klientų reikalavimus); Produktų gamybos projekto etapų sukūrimas ir pateikimas gamybai; Produktų tobulinimas, esamų techninių sprendimų derinimas bei naujų gerinimo galimybių ieškojimas; Dalyvavimas parodose ir susitikimuose (Lietuvoje ir užsienyje) Darbo pobūdžio apmokinsime. Reikalavimai: Įgyta dantų techniko specialybė; Dantų techniko darbo patirtis; Anglų kalbos mokėjimas (rusų kalba – privalumas); Geri darbo MS Office įgūdžiai ir noras išmoki dirbti su naujomis programomis; Stipri orientacija į rezultatą, atsakingumas, savarankiškumas. Įmonė siūlo: Darbą sėkmingai tarptautinėje aplinkoje veikiančioje įmonėje; Draugišką komandą ir visokeriopą pagalbą; Darbą jaukiame ofise, pasirenkant jums patogų darbo laiką: 7-16 arba 8-17 val. Atlyginimą, kuris priklauso nuo kompetencijos ir noro tobulėti; Galimybę mokytis, tobulėti, bendrauti su kolegomis daugumoje pasaulio šalių, dirbti profesionalų komandoje.

23 Gegužė 2023

Burnos higienistės\odontologo padėjėjos darbas

Klaipėda

Domina darbo pasiūlymai burnos higienistei-odontologo padėjėjai nuo liepos/rugpjūčio mėnesio. Turiu patirties dirbant su visų sričių gydytojais odontologais, tačiau šiuo metu esu dar vaiko auginimo atostogose (iki liepos galo). Galiojančios abi licencijos.

22 Gegužė 2023

Ищу работу воачем-стоматологом

Вильнюс,Каунас

Ищу работу стоматологом. В любом городе:Каунас,Вильнюс.Есть лицензия.Опыт небольшой,4 месяца. Занимаюсь пломбироваеием зубов у детей и взрослых. Так же делаю гигиену..

 
22 Gegužė 2023

GYDYTOJAS ODONTOLOGAS (PROTEZUOJANTIS), KALNIEČIŲ PADALINYS

Kauns

JUMS SIŪLOME o Darbą Jums patogiu darbo krūviu o Papildomas atostogų dienas o Modernią medicininę įrangą o Darbą su patyrusiais profesionalais kolegomis o Biudžetą mokymams TIKIMĖS, KAD JŪS o Turite gydytojo odontologo arba gydytojo odontologo ortopedo profesinę kvalifikaciją ir galiojančią licenciją o Esate malonus ir geranoriškas pacientams TAPĘ MŪSŲ KOMANDOS DALIMI JŪS o Maloniai konsultuosite pacientus odontologinių ligų klausimais o Atliksite dantų protezavimo procedūras o Tvarkysite dokumentaciją bei atliksite kitas gydytojo odontologo pareigas DARBO VIETA Kalniečių padalinys, Savanorių pr. 369, Kaunas ATLYGINIMAS Nuo 2200 Eur iki mokesčių 1 etato darbo krūviui, priklauso nuo turimos licencijos ir darbo rezultatų LAUKIAME JŪSŲ CV IR KLAUSIMŲ! Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 8 669 30883, 8 615 35377

22 Gegužė 2023

Odontologo asistentė vasaros laikotarpiui

Klaipėda

Esu LSMU odontologijos studijų programos III kurso studentė. Ieškau odontologo padėjėjos darbo vasaros laikotarpiui. Turiu patirties asistavime BPG odontologui bei darbe sterilizacinėje. Esu atvira bendradarbiavimui, motyvuota bei pasirengusi įgyti naujų žinių.

22 Gegužė 2023

Parduodama Exocad DentalCAD (Rijeka) versija

Vilnius

Parduodama Exocad (DentalCAD) licencija su Rijeka versija, skirta dantų technikui arba galima licencijos nuoma 12 mėn. laikotarpiui. Dėl licencijos sudėties (papildomų modulių) teiraukitės telefonu (+370 614 84633). Jei reikia, apmokysime kaip naudotis.

22 Gegužė 2023

Darbas dantų technikei/-ui

Vilnius

AVANTĖS laboratorija, orientuota į skaitmeninę neišimamų protezų gamybą, priimtų į darbą dantų technikę/-ą. Darbo patirtis nebūtina, ir jos nebuvimas labiau privalumas, nei trūkumas, nes visko ko reikės - išmoksite. Siūlome: - Laboratorijos technologijų vadovo priežiūrą; - Profesinį augimą, tobulėjimą, dalyvavimą vietiniuose ir tarptautiniuose mokymuose; - Darbą su modernia įranga: 3 Shape/Exocad modeliavimo sistemomis, frezavimo įranga, danties spalvos nustatymo aparatu ir t.t. - Lankstų darbo dienos laiką; - Patogią darbo vietą Vilniaus centre, šalia PC Panorama. Iš Kandidato tikimės: - dantų techniko licencijos (sąlyga privaloma); - dantų technikystės teorinių pagrindų; - motyvacijos dirbti pagal pasirinktą profesiją; - norą mokytis ir tobulėti skaitmeniniuose procesuose; Susisiekite: CV laikiame el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir telefonu +370 614 84633.

22 Gegužė 2023

Dovanojama

kaunas

Dovanojama intraoraline kamera ir monitorius

20 Gegužė 2023

Odontologo(ės) asistetntė

Vilnius

Ieškau gydytojo(-os) asistentės darbo vasaros laikotarpiui. Esu odontologijos studentė, kuri šiais metais baigs pirmą kursą. Ieškodama asistentės darbo viliuosi, jog mano žingeidumas bei noras tobulėti padės greitai prisitaikyti prie darbo sąlygų ir tobulėjimo odontologijos srityje. Pradėdama savo pažintį su šia karjera noriu būti užtikrinta, kad galėsiu dirbti jaukiame kolektyve, kuris padės man plėsti savo žinių bagažą, kadangi patirties dar neturiu. Aš esu kantri, supratinga bei empatiška mergina, todėl esu įsitikinusi, kad nekils jokių bėdų komunikuojant su pacientais.

18 Gegužė 2023

Ieškau gyd.odontologės darbo

Kaunas

Ieškau gyd.odontologės darbo Kauno apskrityje terpiniams darbams.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.