Palangos g. 2, Vilnius LT-01117
(8 5) 212 2510

Skelbimų paieška

feed-image Skelbimų prenumerata RSS
15 Birželio 2020

VU studentas ieško padėjėjo darbo vasarai

Vilnius
Sveiki, esu 4 kurso odontologijos studentas, norėčiau pagilinti esamas žinias, todėl ieškau odontologo padėjėjo darbo vasarai.
15 Birželio 2020

Z. Romanovo stomatologijos kabinetas

Kaunas
Odontologijos klinika esanti Kaune (Žaliakalnyje) ieško administratorės(-iaus)! Admin. Darbo laikas 8.30 - 18:00 val. I-V. Atlyginimas- 700 € po mokesčių. Reikalavimai: administracinio darbo patirtis - mažiausiai 1m. Susidomėjusius kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymus adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
15 Birželio 2020

"Ave Medica" klinika ieško gydytojo odontologo

Palanga
"Ave Medica" klinika ieško naujo komandos nario - bendrosios praktikos gydytojo odontologo. Jūsų lauks draugiškas ir malonus kolektyvas, nauja ir moderni įranga, kondicionuojamos patalpos.
15 Birželio 2020

Skubiai ieškomi Endo gydytojai (3-ims odontologijos klinikoms)

Alytus, Marijampolė, Vilkaviškis
Skubiai ieškomi Endo specialistai (arba gydytojai galintys dirbti mikroskopu) 3-jose odontologijos klinikose. Siūlome stabilų pacientų srautą, papildomą naudų paketą. Daugiau informacijos telefonu: +370 657 66960
15 Birželio 2020

Darbo pasiūlymas gyd. odontologui (-ei)

Pakruojis
VšĮ Pakruojo PSPC siūlo darbą gyd. odontologui (-ei): - lankstus darbo grafikas; - draugiškas kolektyvas; - nauja darbo įranga atnaujintose patalpose; - atlyginimas nuo 1200 Eur atskaičius mokesčius; - savivaldybės parama iki 18 000 Eur. Daugiau informacijos telefonu.
14 Birželio 2020

LSMU absolventė

Vilnius
Sveiki, Ieškau gydytojos odontologės darbo nuo liepos mėnesio. Esu šių metų LSMU absolventė.
13 Birželio 2020

Ieškau dantu technikės darbo

Kaunas
Darbo patirtis 14 metu. Domina kapu ir išimamu protezu gamyba.
12 Birželio 2020

Mikroskopinės odontologijos klinika ieško gydytojo odontologo asistentės

Vilnius
Mikroskopinės odontologijos klinika ieško gydytojo odontologo asistentės. Siūlome darbą 4-5 pusdieniams per savaitę draugiškame ir nuolat tobulėjančiame kolektyve nuo liepos mėnesio. Reikalinga galiojanti licencija. Jei domina šis darbo pasiūlymas, susisiekite su mumis tel. ar el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
12 Birželio 2020

siūlome darbą gydytojo odontologo padėjėjai/burnos higienistei

Rokiškis
Siūlome darbą pilnu etatu gydytojo odontologo padėjėjai - burnos higienistei.
12 Birželio 2020

siuletuvas

kaunas
Pirkčiau siuletuva. gali buti naudotas, bet veikiantis.
10 Birželio 2020

Reikalingas dantų technikas (- ė) Rokiškyje

Rokiškis
Reikalingas dantų technikas (-ė) Rokiškio mieste informacija tel.: 867982200
10 Birželio 2020

Siūlome darbą odontologei (-ui) Plungėje

Plungė
Siūlome darbą gydytojui odontologui. Geros darbo sąlygos, šaunus kolektyvas. Kreiptis telefonu arba siųsti CV e-paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
10 Birželio 2020

Ieškomas gydytojas odontologas/ė

Vilnius
Ieškomas bendrosios praktikos gydytojas odontologas/ė, siųskite CV nurodytu el. paštu.
10 Birželio 2020

Ieškoma gydytojo odontologo asistentė

Vilnius
Ieškoma gydytojo odontologo asistentė, siuskite CV nurodytu el. pastu.
10 Birželio 2020

Nori dirbti komandoje? Ieškome gyd. odontologo padėjėjos/-o

Vilnius
21 metus sėkmingai dirbanti "Odontologijos klinika 32" į savo kolektyvą priimtų gyd. odontologo padėjėją pilnam etatui. Ieškome komandos nario, kuris supranta, kas yra darbas keturiomis rankomisir asistavimas gydytojui - tai ne tik siurblio laikymas! Darbo sąlygos aptariamos susitikimo metu. Patirtis - privalumas. Atrinktus kandidatus informuosime. CV siųsti adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
10 Birželio 2020

Darbas vaikų gydytojui (-ai) odontologui (-ei)

Vilnius
Vilniaus “Centro Denticija” odontologijos klinikos komanda ieško pastiprinimo! ieškome gydytojo(-s) vaikų odontologo(-ės) darbui su mažaisiais mūsų klinikos pacientais. Siūlome: darbą profesionalioje komandoje, puikias darbo sąlygas, visas darbui reikalingas priemones, SĄŽININGĄ, SKAIDRŲ ir LAIKU mokamą atlyginimą, tik darbuotojams skirtas įmonės ir jos partnerių nuolaidas. Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Detalesnė informacija tel.nr. +370 612 92 454.
10 Birželio 2020

MODERNI KLINIKA ŠIAULIŲ APSKRITYJE KVIEČIA GYD. ODONTOLOGĄ(Ę) PRISIJUNGTI PRIE SAVO KOMANDOS

Naujoji Akmenė
Odontologijos centras plečia savo komandą ir kviečia prisijungti gydytoją odontologą(-ę), atliekantį terapinį, estetinį arba protezavimo darbus bei gebantį maloniai bendrauti su pacientais. Jums siūlome: darbą moderniame odontologijos centre su kokybiška įranga, puikias darbo sąlygas, visas darbui reikalingas priemones, lankščiai derinamą darbo grafiką, motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą, malonų ir profesionalų kolektyvą. Darbą galima pradėti nedelsiant. Sudominome? Pasikalbėkime apie mūsų bendradarbiavimo galimybes
10 Birželio 2020

KVIEČIAME GYD. ODONTOLOGĄ(Ę) PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ KOMANDOS KURŠĖNUOSE

Kuršėnų m.
Odontologijos centras Kuršėnuose plečia savo komandą ir kviečia prisijungti gydytoją odontologą(-ę), atliekantį terapinį, estetinį arba protezavimo darbus bei gebantį maloniai bendrauti su pacientais. Jums siūlome: darbą moderniame odontologijos centre su kokybiška įranga (odontologinė kėdė: A - dec 200, apex lokatorius: Root ZX mini|Morita ir kt.), puikias darbo sąlygas, visas darbui reikalingas priemones, lankščiai derinamą darbo grafiką, motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą, malonų ir profesionalų kolektyvą. Darbą galima pradėti nedelsiant. Sudominome? Pasikalbėkime apie mūsų bendradarbiavimo galimybes Skambinkite arba siųskite savo CV el. paštu.
09 Birželio 2020

Ieškau, kur atlikti praktiką

Kaunas
Sveiki, esu 3 kurso LSMU odontologijos fakulteto studentė ir ieškau, kur atlikti praktiką nuo liepos mėnesio. Esu motyvuota, darbšti ir atsakinga. Taip pat jau esu turėjusi šiek tiek praktikos su BPG, dabar norėtųsi susipažinti ir su kitomis sritimis.
09 Birželio 2020

Odontologo asistente

Kaunas
Turiu licenciją. Baigusi 2007 metais. Darbas domintų šeštadieniais. Patogu būtų Dainavos rajone, Šančiuose.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.