J. Jasinskio g. 16-201, Vilnius 03163
(8 5) 212 2510

Skelbimų paieška

feed-image Skelbimų prenumerata RSS
07 Rugpjūtis 2019

Siūlomas darbas odontologo padėjėjai

Klaipėda
Siūlomas darbas odontologo padėjėjai. Patirtis būtų privalumas. Jaunatviškas, draugiškas kolektyvas, geros darbo salygos. CV siųsti Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
07 Rugpjūtis 2019

Ieškome naujo komandos nario

Vilnius
Odontologijos klinika, turinti pastovų pacientų srautą, priimtų į savo kolektyvą gydytoją odontologą endodontiniam/terapiniam darbui. Ieškome atsakingo, savo darbą mylinčio, turinčio noro mokytis ir tobulėti komandos nario. Visos darbo sąlygos aptariamos pokalbio metu. Patirtis būtina. Turite pasiūlymų? - Mes jiems atviri! Laukiame Jūsų CV el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Su atrinktais kandidatais susisieksime.
07 Rugpjūtis 2019

Parduodamas autoklavas

Klaipeda
parduodamas autoklavas Millenium B kaina 700€
07 Rugpjūtis 2019

Introoralinė vaizdo kamera

Vilnius
Introoralinė vaizdo kamera CAMREX-191. Kaina 390,0 Eur
07 Rugpjūtis 2019

VŠĮ Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinika

Vilnius
Kviečiame prisijungti ir papildyti mūsų profesionalią ir draugišką komandą gydytojus endodontologus, odontologus ortopedus, odontologus ortodontus, vaikų gydytojus odontologus. Mes siūlome: Įrengtą darbo vietą, visas darbui reikalingas priemones, profesinį tobulėjimą ir kvalifikacijos kėlimo galimybes, darbą su pažangiomis informacinėmis technologijomis, vadovybės palaikymą ir dėmesį darbuotojų poreikiams, patogią lokaciją, nemokamą automobilių parkavimo aikštelę, profesionalų ir draugišką kolektyvą, lankstų darbo grafiką.
06 Rugpjūtis 2019

Siūlome darbą gyd. periodontologui.

Vilnius
L.Tretjakovos odontologijos klinika,Vilniuje, siūlo darbą gyd. periodontologui. Pageidautina su patirtimi. Du kartus per mėnesį, pilnai darbo dienai. Laukiame Jūsų CV: el.paštu:Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Visa tikslesnė informacija - pokalbio metu. Tel. pasiteiravimui: +370 68717760.
05 Rugpjūtis 2019

Burnos higienistė

Vilnius
Esu burnos higienistė, baigusi studijas LSMU. Darbo patirtis 10 metų. Ieškau burnos higienistės darbo Vilniuje ir Vilniaus rajone.
05 Rugpjūtis 2019

Siūlome darbą gyd.endodontologui.

Vilnius
L.Tretjakovos odontolog.klinika Vilniuje siūlo darbą gyd. endodontologui. Pageidautina su patirtimi. Darbo patirtis su mikroskopu.1 pilna darbo diena per savaitę. Laukiame Jūsų CV: el.paštu:Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Visa tikslesnė informacija - pokalbio metu. Tel. pasiteiravimui: +370 68717760.
05 Rugpjūtis 2019

Lazdynų poliklinika kviečia dirbti gydytojo odontologo padėjėją turintį (-čią) radiacinės saugos pažymėjimą ir galintį (-čią) atlikti dantų rentgenogramas iki 1,00 etato darbo krūviu

Vilnius, Erfurto g. 15
Mes Jums siūlome: Įrengtą darbo vietą, visas darbui reikalingas priemones: kabinetas, kompiuteris, telefonas, kanceliariniai reikmenys; Konkurencingą atlyginimą; Profesinį tobulėjimą ir kvalifikacijos kėlimo galimybes; Darbą su pažangiomis informacinėmis technologijomis; Vadovybės palaikymą ir dėmesį darbuotojų poreikiams; Patogią lokaciją, nemokamą automobilių parkavimo aikštelę; Profesionalų ir draugišką kolektyvą. Lankstų darbo grafiką. Reikalavimai: Galiojanti licencija; Kompiuterinis raštingumas; Rusų ir anglų kalbų žinios. Asmeninės savybės: Dėmesingumas; Paslaugumas pacientui; Komunikabilumas; Gebėjimas dirbti komandoje.
04 Rugpjūtis 2019

Odontologinės priežiūros, 3 kurso studentė, ieško darbo.

Klaipėda.
Odontologinės priežiūros studentė, turinti praktikos dirbant su gydytoju odontologu, ieško darbo, 0,5 etatu.
02 Rugpjūtis 2019

Gydytojo odontologo.padejeja

Utena
Ieskau darbo Klaipedos mieste gydytojo odontologo.padejejos turiu 13 metu darbo stazas.galiojanti licenzija.
01 Rugpjūtis 2019

Ieškau burnos higienistės ar odontologo padėjėjos darbo

Kaunas
Ieškau burnos higienistės ar odontologo padėjėjos darbu. Būtų idealu su galimybėmis daryti PBH.
01 Rugpjūtis 2019

Isnuomojamos med. paskirties patalpos

Vilnius
Vilniuje, Šeškines g. 4 Odontologijos klinikoje, išnuomuojami atskiri kabinetai 10 ir 15 m.2 . Yra erdvus priimamasis, poilsio kambarys, pagalbinės patalpos, sterilizacinė, autoklavas ir atskiras įėjimas. Signalizacija. Patogus susisiekimas viešuoju ir nuosavu transportu, nemokamas parkingas. Dėl detalesnės informacijos kreiptis mob. 86 85 39777
01 Rugpjūtis 2019

Odontologinio kabineto nuoma

Vilnius
Odontologijos klinikoje, Šeškinės g. 4, išnuomuojamas atskiras kabinetas su darbui reikalinga įranga. Įrengta "Planmeca " kėdė, baldai. Yra erdvus priimamasis, poilsio kambarys, pagalbinės patalpos, sterilizacinė, autoklavas, atskiras įėjimas. Signalizacija. Patogus susisiekimas viešuoju ir nuosavu transportu, nemokamas parkingas. Dėl detalesnės informacijos kreiptis mob. 868539777
01 Rugpjūtis 2019

Odontologo padėjėja

Klaipėda
Šiais metais baigiau odontologinės priežiūros studijas. Ieškau odontologo padėjėjos darbo. Turiu patirties dirbant su bendrosios praktikos gyd. odontologu. 
01 Rugpjūtis 2019

Gydytojo odontologo padėjėjas (-a)

Mažeikiai
Prie savo kolektyvo kviečiame prisijungti gyd. odontologo padėjėją. Darbas pilnam etatui, energingas kolektyvas, galimybė mokytis iš geriausių! Daugiau informacijos telefonu ir/ ar el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
01 Rugpjūtis 2019

Kviečiame prisijungti gyd. odontologo asistentę/-ą

Vilnius
Į savo linksmą ir jauną odontologijos klinikos "Skaitmeninės šypsenos" komandą kviečiame prisijungti ir prisidėti prie klinikos augimo gyd. odontologo asistentę - žmogų, gebantį ir norintį asistuoti gyd. protezistei ir endodontei, nuolat besišypsantį ir nevengiantį pabendrauti ir su pacientais. Jeigu šie bruožai apibūdina Tave, labai laukiame CV ar laiškučio el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambučio telefonu 8 611 02608.
01 Rugpjūtis 2019

Skubiai ieškome klinikos administratorės Vilniuje

Vilnius
Į savo linksmą ir jauną odontologijos klinikos "Skaitmeninės šypsenos" komandą kviečiame prisijungti administratorę/-ių - žmogų, gebantį ir norintį bendrauti su pacientais, nuolatos šypsotis, organizuoti klinikos darbą, palaikyti tvarką ir noriai pagelbėti kolektyvui. Jeigu šie bruožai apibūdina Tave, labai laukiame CV ar laiškučio el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambučio telefonu 8 611 02608.
31 Liepos 2019

Odontologijos klinika Alytuje siūlo darbą gyd. odontologui/odontologei.

Alytus
Geros darbo sąlygos, draugiškas kolektyvas. Darbas pilnu etatu.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.