Skelbimų paieška

feed-image Skelbimų prenumerata RSS
26 Sausio 2023

"IMPLADENTA" odontologijos klinika siūlo darbą- GYD. ODONTOLOGUI (-EI)

Kaunas

"IMPLADENTA" odontologijos klinika siūlo darbą- GYD. ODONTOLOGUI (-EI). Darbo pobūdis: terapinis gydymas, plombavimas, estetinis plombavimas. Darbo vieta: Kaunas, galimybė dirbti ir Vilkaviškio klinikoje. Darbo grafikas derinamas. CV siųsti el.paštu, dėl detalesnės informacijos susisiekti nurodytu telefonu.

26 Sausio 2023

Gydytojo odontologo padėjėja

Vilnius

Ieškau gydytojo odontologo padejėjos darbo.Esu iš Ukrainos.Turiu galiojančią gyd. odontologo padejėjos licenciją. Esu punktuali, draugiška ir greitai besimokanti. Galiu dirbti trečiadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais. Pageidautina darbo vieta Antakalnyje, Žirmūnuose. Šiuo metu kalbu rusiškai. Tel. 867245193 Tetiana

26 Sausio 2023

Siūlome darbą gyd. odontologo padėjėjai

Kaipėda

Siūlome darbą gydytojo odontologo padėjėjai. "Dentus" odontologijos klinika. Tel. 868667705, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

26 Sausio 2023

Siūlome darbą gyd.odontologui/ei

Vilnius

Siūlome darbą gyd.odontologui (-ei) terapiniam gydymui, endodontijai, protezavimui. Darbo krūvis (1-etatas ir daugiau). Darbo vietos: ○ Balsiai ○ Baltupiai Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos. Savo cv prašome siųsti Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

25 Sausio 2023

PRAKTIKA ODONTOLOGINĖS PRIEŽIŪROS STUDENTEI

KAUNAS

SIŪLOME PAVASARIO PRAKTIKĄ ODONTOLOGINĖS PRIEŽIŪROS STUDENTEI IR GALIMYBĘ LIKTI NUOLATINIAM DARBUI. PAPILDOMOS INFO IR DARBO SĄLYGŲ TEIRAUTIS NURODYTU KONTAKTINIU NUMERIU.

25 Sausio 2023

Ieškome gyd. odontologo asistento (-ės)

Kaunas

Odontologijos klinika "Labadenta", įsikūrusi Kaune, kviečia prie komandos prisijungti gydytojo odontologo asistentą (-ę) darbui trečiadieniais po pietų (laikas derinamas), ketvirtadieniais ir penktadieniais. Darbo laikas derinamas pokalbio metu. Siūlomas atlyginimas 8eur/val į rankas, priklauso nuo patirties. Gali būti ir studentai. Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymų el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba susisiekime telefonu +37068843736

24 Sausio 2023

Ieškoma odontologo asistentė

Vilnius

Moderni odontologijos klinika, įsikūrusi Lazdynėlių mikrorajone, Vilniuje kviečia prisijungti komandos narį- odontologo asistentą arba burnos higienistą. Darbo pobūdis: Antradieniais- asistavimas protezuojančiam gydytojui (pilna diena nuo 9-18 Val), Kiekvieną ketvirtadienį BPG (pilna diena nuo 9-18 val), Penktadieniais- estetinio plombavimo specialistei (nuo 9- 16 Val). Darbo užmokestis 9 eur į rankas, vėliau esant poreikiui alga gali būti didinama. Labai svarbios savybės- higienos normų laikymasis ir atsakingumas. Labai lauksime Jūsų gyvenimo aprašymų el adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

24 Sausio 2023

Skubiai senamiesčio odontologo klinikoje siūlo darbą odontologo asistentei

Vilnius

Skubiai reikalinga senamiestyje esančiai klinikai dirbančiai tik darbo dienomis nuo 9 val. iki 18 val. odontologo asistentės. Gyvenimo aprašymus prašome siųsti el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

24 Sausio 2023

Gydytojo odontologo asistentė

Kaunas

Naujai įsikūrusi odontologijos klinika Kauno mieste ieško odontologo asistentės/-o antradieniui ir/ar ketvirtadieniui. Darbo laikas derinamas pokalbio metu. Siūlomas atlyginimas odontologo asistentei/-ui 7 eur/val atskaičius mokesčius, tačiau priklauso nuo kompetencijų ir patirties. Galim kreitis ir studentai. Detalesnė informacija telefonu :. 861218248

24 Sausio 2023

"Ave Medica" klinika ieško odontologo padėjėjo(-os)

Palanga

Naujai įsikūrusi šeimos medicinos ir odontologijos klinika “Ave Medica” siūlo darbą odontologo padėjėjai/pagalbininkei(-ui). Jeigu esate burnos higienistė, galėsite atlikti ir burnos higienos procedūras. Siūlome lankstų darbo grafiką, laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas. Darbo užmokestis nuo 6-7 Eur į rankas. Darbo patirtis – privalumas, bet ne būtinybė, nepatyrusius apmokome. Lauksime darbštaus, atsakingo kolegos. CV lauksime el paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

24 Sausio 2023

Odontologijos klinika Denteina ieško bendrosios praktikos gydytojo

Kaunas

Odontologijos klinika Denteina ieško bendrosios praktikos gydytojo.

24 Sausio 2023

Siūlome darbą odontologui

Kretinga

Siūlome darbą gyd. odontologui VšĮ Kretingos PSPC. Pageidautina pilnu darbo krūviu. Atlyginimas nuo 2500eu (brutto).

23 Sausio 2023

Protezuojantis gydytojas ieško papildomo darbo

Panevėžys

Ieškau papildomo darbo 1d.d. per savaitę. Protezuoju išimamais ir fiksuotais protezais, implantų protezavimas. Patirtis 8 metai.

23 Sausio 2023

Ieškau burnos higienistės darbo

Kaunas

Ieškau burnos higienistės darbo, studijas esu baigusi LSMU, šiuo metu studijuoju odontologijos studijų programoje. Pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais galiu dirbti pilną darbo dieną. Neatsisakyčiau dirbti ir savaitgaliais.

23 Sausio 2023

Siūlome darbą KLAIPĖDOJE!

klaipeda

Sveiki! Implantologijos klinika Glorydenta siūlo darbą puikiomis sąlygomis! Ieškome komandos narės (-io), gyd. odontologo padėjėjos (-o). Jei esi motyvuotas,atsakingas ir darbštus-susisiek! Mes tavęs labai laukiame! Visa informacija-866452855 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

23 Sausio 2023

Siūlome darbą Vilniuje!

klaipeda

Implantologijos klinika Glorydenta ieško pastiprinimo Vilniuje! Siūlome darbą: *Gydytojai odontologei(-ui) *Odontologo asistentei(-ui) *Gyd.odontologui(-ei) burnos chirurgui(-ei) *Ortodontui(-ei). Ieškome atsakingo,pozityvaus,norinčio dirbti ir užsidirbti komandos nario.Pažadame labai geras sąlygas,šaunų kolektyvą ir palankų grafiką. Lauksime CV Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Skambučių-866452855

23 Sausio 2023

Papildomas darbas gydytojo odontologo padejėjai

Vilnius

Ieškome į savo komandą gydytojo odontologo padejėjos darbui su terapinius darbus, daugiausia plombavimus, atliekančia gydytoja. darbas pirmadieniais slenkančiu grafiku rytinėje arba popietinėje pamainoje ir kas antrą penktadienį rytinėje pamainoje. Darbo pradžia - vasario 20d. Jei susidomėjote - susisiekite. :)

23 Sausio 2023

Medwell klinika ieško administratorės (-iaus)

Vilnius

Draugiškas Medwell kolektyvas ieško klinikos administratorės dirbti pilnu etatu. Darbo pobūdis: - registruoti pacientus, planuoti jų vizitus ir sekti gydymo planus, sudaryti gydytojų darbo grafiką; - dirbti su kasos aparatu, kompiuteriu, išrašyti sąskaitas, dirbti su draudimo bendrovėmis ir pateikti mėnesines ataskaitas; - laiku pasirūpinti būtinų priemonių ir prekių užsakymu. Tikimės, kad jūs: - turite patirties su tiesioginiu klientų aptarmavimu; - mėgstate bendrauti, pasižymite organizuotumu, iniciatyvumu, punktualumu; - gebate aiškiai ir rišliai teikti informaciją raštu ir žodžiu; - rusų ir anglų kalbų mokėjimas - privalumas. Siūlomas atlygis nuo 1400 eur prieš mokesčius. CV siųskite į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

23 Sausio 2023

Ieškau burnos higienistės darbo

Klaipeda

Ieškau burnos higienistės darbo 3d. per savaite Klaipedoje.

23 Sausio 2023

Dantų technikų laboratorija Vilniuje į savo komandą kviečia prisijungti dantų techniką - keramistą/ę.

Vilnius

Besiplečianti dantų technikų laboratorija Vilniuje į savo komandą kviečia prisijungti dantų techniką - keramistą/ę. Reikalavimai: Galiojanti dantų techniko licencija; Būtina darbo patirtis; Gebėjimas atsakingai, kruopščiai ir be priežiūros atlikti darbus. Įmonė siūlo: Darbą modernioje laboratorijoje; Jauną ir draugišką kolektyvą; Tobulėjimo galimybes; Geras darbo sąlygas ir socialines garantijas; Visas darbui reikalingas priemones, medžiagas; Atlyginimą nuo 3000€ į rankas. Laukiame Jūsų CV el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba skambinkite tel. nr. 8 664 67 777

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.