Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.

                     
 J. Jasinskio g. 16, Vilnius 03163
(8 5) 212 2510

Pasaulinė burnos sveikatos diena Radviliškyje

           
Štai ir vėl atkeliavo graži pavasario diena - Pasaulinė burnos sveikatos diena. Pats oras tiesiog vertė šypsotis! Kad ir šiais metais pavasaris  vėlyvas, Radviliškio PSPC odontologinis skyrius jaunuosius pacientus pasitinka su ryškiomis spalvomis pražydusiais pagamintais gėlių žiedais.
Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos PUG klasė atvykstant atsinešė dantukų ir burnos sveikatos tema paruoštus piešinukus, kurie buvo eksponuojami odontologiniame skyriuje, visiems atvykstantiems. Higienistės: Svetlana, Aurelija ir Daina visų vaikučių dantukus patikrino, esant poreikiui, atliko silantavimo procedūras.
 Šiais metais Radviliškio PSPC odontologinis skyrius su atvykusiais vaikučiais žaidė lietuvių liaudies pasaką apie ropę. Pasaką sekė odontologinio skyriaus vadovė, gyd. odontologė Zita Dapkuvienė, na, o vaidino patys mažieji svečiai.
 Po pasakėlės vyko viktorina ,,Kas sveika dantukų sveikatai“, kurios metu buvo demonstruojamos įvairiausių produktų fotografijos. Viktorinos metu vaikučiai turėjo išrinkti, kuriuos produktus vartojant, padedame palaikyti dantukų ir burnos tinkamą sveikatą.
 Po visų parengtų įdomybių, sekė jau tradicija tapusi fotosesija. Visus mažuosius pacientus odontologinio skyriaus darbuotojai išlydėjo su dovanėlėmis.
 Visų dienos renginių metu odontologinio skyriaus darbuotojai mažiesiems pacientams norėjo parodyti, kaip svarbu yra palaikyti tinkamą burnos ir dantukų priežiūrą, siekiant geros jų būklės, juk smagiau rauti ropes vaidinant, nei sugedusius dantukus iš burnyčių!
 
Radviliškio odontologinio skyriaus vadovė
Gyd. odontologė Zita Dapkuvienė
               
 

Spausdinti