Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.

                     
 J. Jasinskio g. 16-201, Vilnius 03163
(8 5) 212 2510

Informacija dėl laikino nedarbingumo pažymėjimų išdavimo

Lietuvos Respublikos odontologų rūmai dažnai gauna užklausų, kuriose įstaigų vadovai teiraujasi, ar galima išrašyti laikiną nedarbingumo pažymėjimą po suteiktų odontologinių procedūrų.
Pažymime, jog, vadovaujantis Elektroninių nedarbingumo pažymėjimų bei elektroninių nėštumo ir gimdymo atostogų pažymėjimų išdavimo taisyklių, patvirtintų 2005 m. birželio 30 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro ir Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymu Nr. V-533/A1-189 “Dėl teisės aktų, susijusių su elektroniniais nedarbingumo pažymėjimais bei elektroniniais nėštumo ir gimdymo atostogų pažymėjimais, patvirtinimo”, 6 punktu, elektroninius nedarbingumo pažymėjimus gali išduoti tik asmens sveikatos priežiūros įstaigų, sudariusių sutartis dėl teisės išduoti elektroninius pažymėjimus su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos (SODRA) prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teritoriniais skyriais, asmenis gydantys gydytojai ar gydytojų konsultacinės komisijos pirmininkas. Taigi išduoti elektroninio nedarbingumo pažymėjimus gali tiek privačios, tiek viešosios asmens sveikatos priežiūros įstaigos, reikia tik sudaryti aukščiau minėtą sutartį dėl teisės išduoti elektroninius pažymėjimus.
 
Rūmai informuoja odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigų vadovus ir atkreipia jų dėmesį į tai, jog tiek privačios, tiek viešosios odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigosturi teisę sudaryti sutartis su SODROS prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teritoriniais skyriais dėl elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimo.
 
Norėdami sudaryti sutartį, kreipkitės į SODROS teritorinį skyrių.
 

Spausdinti