J. Jasinskio g. 16-201, Vilnius 03163
(8 5) 212 2510

Kauno teritorinio skyriaus konferencijoje - odontologijos aktualijos

Lietuvos Respublikos  odontologų rūmų Kauno teritorinis skyrius spalio 13 dieną pakvietė kolegas į konferenciją, kurios metu buvo išklausytos paskaitos aktualiomis temomis kasdieniniame gydytojo odontologo darbe. 
Advokatas Arūnas Zeleckis savo pranešimo metu priminė pagrindinius dalykus apie konfidencialios informacijos apsaugą, kurie nustatyti Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatyme ir pristatė pagrindines naujienas, aktualias odontologams pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą. 
Dr. Rita Vėberienė savo paskaitoje aptarė pagrindinius sėkmingo endodontinio gydymo etapus, remiantis klinikine praktika bei apžvelgiant literatūrą. Paskaitos metu, analizuojant klinikinius atvejus, aptarė endodontinio pergydymo principus, gydymo prognozę bei sunkumus, su kuriais susiduria odontologai šaknų kanalų gydymo metu ir kaip juos galima išspręsti.
 
Burnos chirurgas Marijus Strazdas  paskaitos metu aptarė trečiųjų krūminių dantų dygimo ypatumus, problemas, susijusias su protiniais dantimis ir jų sprendimo būdus, paaiškino, kokios šių dantų šalinimo alternatyvos, o jeigu juos reikia šalinti, tai kada geriausia tai padaryti.
 
Lektorės Kristina Paužienė ir Rita Juchnevičienė savo pranešimo metu akcentavo, kokia yra onkologinių ligonių burnos priežiūra iki gydymo, chemoterapijos gydymo metu ir jam pasibaigus. Buvo aptarta hematologinių rodiklių ir dantų gydymo profilaktikos procedūrų sąsajos skirtingose gydymo fazėse,  individualios burnos higienos programos sudarymo ir burnos higienos priemonių parinkimo praktiniai pavyzdžiai, sergant onkologinėmis ligomis. Buvo pateiktos praktinės rekomendacijos, parengtos remiantis moksline literatūra ir atvejų analizėmis, individualiu burnos būklės atveju.  
 
LR Odontologų rūmų Kauno teritorinio skyriaus vardu dėkojame visiems lektoriams ir konferencijos rėmėjams.
Odontologų rūmų Kauno teritorinio skyriaus vadovė Ramunė Kiaunienė
 
 
 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.