Palangos g. 2, Vilnius LT-01117
(8 5) 212 2510

Dėmesio!

Primename, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2008 m. sausio 28 d. įsakymu Nr. V-69 „Dėl Privalomųjų pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių, alkoholio, narkotinių ir psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo poveikio žmogaus sveikatai mokymų ir atestavimo tvarkos aprašo ir Asmenų, kuriems privalomas sveikatos ir (ar) pirmosios pagalbos mokymas, profesijų ir veiklos sričių sąrašo, mokymo programų kodų ir mokymo periodiškumo patvirtinimo“ asmens sveikatos priežiūros įstaigų valytojai, prieš pradėdami dirbti, turi išklausyti privalomojo higienos įgūdžių mokymo bendrąją programą (kodas HB) ir privalomojo higienos įgūdžių mokymo specialiąją programą (kodas H11).
Atsižvelgiant į tai, odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigų darbuotojai, išklausę privalomąją higienos įgūdžių mokymo specialiąją programą pagal kodą H13 ir, kurie be tiesioginių pareigų atlieka ir patalpų valymą, bet nėra įdarbinti valytojais, privalo išklausyti minėtas programas (kodai HB, H11).
 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.