Palangos g. 2-7, Vilnius LT-01117
(8 5) 212 2510

Kas keisis Lietuvos Respublikos odontologų rūmuose nuo 2020 m. spalio 30 d.

       2020 m. rugsėjo 5 d. Rūmų Visuotiniame narių susirinkime Kėdainiuose buvo priimtas sprendimas, jog pirmajame naujai išrinktos Tarybos posėdyje bus braukiami iš Rūmų narių sąrašo tie nariai, kurie yra nesusimokėję narystės mokesčio.
 
Todėl norime Jus informuoti, kad nesumokėjusieji nario mokesčio už 2018, 2019 ar 2020 metus iki š.m. spalio 16 d., bus braukiami iš Rūmų narių sąrašo per Tarybos posėdį, kuris vyks 2020 m. spalio 30 d.
Norime Jums priminti narystės Odontologų rūmuose svarbą ir naudą:
  • Asmenys, kurie bus išbraukti iš Rūmų narių sąrašo dėl Rūmų narystės mokesčio nemokėjimo, pareiškę norą vėl tapti Rūmų nariais, privalės sumokėti dvigubą Rūmų nario mokestį už einamuosius metus.
  • Ne Rūmų nariams konsultacijos odontologinės bei burnos priežiūros veiklos organizavimo ir vykdymo, dokumentų rengimo ir diegimo, vidaus audito klausimais yra tik mokamos.
  • Ne Rūmų nariams pagalba licencijų gavimo, tikslinimo, galiojimo stabdymo panaikinimo klausimais yra tik mokama.
  • Kiekvienas Rūmų narys gauna kokybišką savalaikę informaciją, susijusią su vykdoma veikla, visomis informavimo priemonėmis nemokamai.
  • Rūmų nariai turi galimybę gilinti profesines žinias ir ugdyti kompetencijas dalyvaujant Odontologų rūmų organizuojamose konferencijose, seminaruose, mokymuose ir kituose renginiuose kelis kartus mažesnėmis kainomis nei ne Rūmų nariai.
  • Odontologų rūmai tik savo narius (asmenis ir įstaigas) atstovauja valstybinėse, savivaldybės, visuomeninėse, tarptautinėse institucijose bei organizacijose.
Visada vertiname Jūsų pasirinkimą ir laukiame Odontologų rūmuose.
 
Visą informaciją apie narystę Rūmuose rasite: 
Kontaktiniai duomenys: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; tel.: 85 212 2510. 
 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.