Informacija

Prašome susipažinti su Sveikatos apsaugos ministro įsakymu, kuris nustato, kad nuo 2022 m. rugpjūčio 1 d. pakartotinai, skiepijimui bus naudojama COVID-19 vakcina Comirnaty arba pusė COVID-19 vakcinos Spikevax dozės (0,25 ml). Ja galės skiepytis šie sustiprinančiąja COVID-19 vakcinos doze pasiskiepiję asmenys:
  • 18 m. ir vyresni asmenys, sergantys lėtinėmis imunitetą silpninančiomis ligomis arba kurių imuninės sistemos funkcija yra sunkiai sutrikusi dėl kitų priežasčių, arba asmenys, kuriems taikomas gydymas imuninę sistemą slopinančiais vaistiniais preparatais – ne anksčiau kaip po 90 dienų nuo sustiprinančiosios COVID-19 vakcinos dozės suleidimo dienos;
  • 60 m. ir vyresni asmenys, arba asmenys, kurie, atsižvelgiant į jų sveikatos būklę, turi didžiausią riziką užsikrėsti COVID-19 liga ir (ar) susirgti sunkia šios ligos forma (nepriklausomai nuo jų amžiaus, įvertinus sveikatos priežiūros specialistui) – ne anksčiau kaip po 180 dienų nuo sustiprinančiosios COVID-19 vakcinos dozės suleidimo dienos.
SAM įsakymą rasite čia:
 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.