Palangos g. 2, Vilnius LT-01117
(8 5) 212 2510

Išleista knyga „Iškilieji Lietuvos gydytojai odontologai“

Kovo 31 d. plačiajai visuomenei pristatyta knyga „Iškilieji Lietuvos gydytojai odontologai“, sudaryta prof. habil. dr. Irenos Balčiūnienės, prof. dr. Alinos Pūrienės ir habil. dr. Ingės Lukšaitės. Knygos leidybos iniciatorė ir sudarytoja prof. habil. dr. Irena Balčiūnienė dėkoja visiems atsiliepusiems į prašymą siūlyti iškiliausius Lietuvos odontologijos šviesuolius.
 
Knygos pratarmėje autorė rašo: „Labai norėjosi parodyti mūsų profesijos žmones, kuriems likimas buvo palankus ir leido nugyventi kūrybišką gyvenimą. Buvo atrinkti gydytojai, labiausiai nusipelnę odontologijai, mokslui, žmogiškumui, savo šaliai. Gerbtini profesionalai ir tyliai dirbę savo darbą, dalijęsi gyvenimu su mūsų šalies kūrėjais, tačiau šį kartą knyga jų neaprėpė, pasirinkta pačių gydytojų odontologų profesinė, visuomeninė, pilietinė ir įvairiapusė kūrybinė veikla.
Pagerbdami žmones, dariusius garbę odontologo profesijai, neleisime jiems patekti į nebūtį, nesudarysime istorinės tuštumos savo specialybei. Šie žmonės turi didelę sutelkiančią galią, jie galėtų būti pavyzdžiu mūsų studentams ir jauniesiems gydytojams.
Lietuva padovanojo, matė ir jautė daug talentingų, jautrių, nepaprastų žmonių. Todėl norėtųsi, kad ši knyga taptų mūsų paveldimos kultūros dalimi“.
Odontologų bendruomenė nuoširdžiai sveikina knygos „Iškilieji Lietuvos gydytojai odontologai“ sudarytojas prof. habil. dr. Ireną Balčiūnienę, prof. dr. Aliną Pūrienę, habil. dr. Ingę Lukšaitę ir dėkoja už puikų bei reikšmingą darbą, praturtinusį odontologijos istorijos atmintį.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.