Palangos g. 2, Vilnius LT-01117
(8 5) 212 2510

Kauno teritorinio skyriaus tobulinimo renginys ir visuotinis Rūmų narių susirinkimas

Vasario 11 dieną Lietuvos Respublikos odontologų rūmų Kauno teritorinis skyrius pakvietė savo kolegas ne tik į tobulinimosi renginį, bet ir į visuotinį rūmų narių susirinkimą. Visuotinio susirinkimo tikslas buvo išrinkti naują Rūmų Kauno krašto valdybą ir Etikos komisiją naujai ketverių metų kadencijai bei atstovą nuo Kauno krašto į sekančią naują Rūmų tarybą.
Susirinkimo metu Rūmų nariai su dideliu susidomėjimu išklausė Kauno teritorinio skyriaus vadovės gydytojos odontologės Ramunės Kiaunienės ataskaitą ne tik apie valdybos darbus, bet ir asmeninę ataskaitą apie nuveiktus darbus per pastarąją ketverių metų kadenciją. Buvo apibendrinti Kauno teritorinio skyriaus darbai, aptarti organizuoti renginiai. Kolegos buvo supažindinti su R. Kiaunienės kaip Rūmų tarybos narės bei Socialinių reikalų ir privalomojo civilinės atsakomybės draudimo priežiūros komisija pirmininkės ataskaita. Visuotinio susirinkimo metu vienbalsiai buvo nuspręsta, kad gyd. odontologė Ramunė Kiaunienė ir toliau kitoje kadencijoje būtų Kauno teritorinio skyriaus vadove. Atstovu nuo Kauno krašto į Rūmų tarybą sekančiai kadencijai vienbalsiai buvo išrinktas dr. Gintaras Janužis. Kauno teritorinio skyriaus kitos kadencijos valdyboje dirbs: gydytoja odontologė Giedrė Grigaitė, dantų technikas Raimundas Bagdonas, burnos higienistė Rita Juchnevičienė. Etikos komisijos pirmininku išrinktas dr. Gintaras Janužis, nariai: dantų technikas Petras Ralys, burnos higienistė dr. Danguolė Mieldažienė. Skyriaus koordinatoriais išrinkti: Giedrė Grigaitė, Edvardas Linkevičius, Lina Gervatauskienė, Lina Načajienė, Daiva Usevičienė. Visuotiniam susirinkimui pirmininkaujantis Rūmų vicepirmininkas Petras Ralys pabrėžė, kad senoji Kauno krašto valdyba ir Etikos komisija darbą tęsia iki š. m. birželio 1 dienos, t.y. iki Rūmų ataskaitinės rinkiminės komisijos Druskininkuose.
Pasibaigus Kauno teritorinio skyriaus visuotiniam susirinkimui, toliau vyko tobulinimosi renginys. Lektorė Kauno Visuomenės sveikatos centro vyriausioji specialistė gydytoja Auksė Dabrilaitė savo pranešime „Reikalavimai odontologijos kabinetų įrengimui ir leidimui-higienos pasui gauti“ labai išsamiai apibūdino dokumentus, reikalingus higienos pasui gauti, reikalavimus, buvo aptarta atitinkamos higienos normos. Doc. dr. Vilma Brukienė savo pranešimo metu „Klaidos vaikų odontologijoje“ aptarė pieninių dantų gydymo ypatumus ir sunkumus. Dr. Živilė Grabliauskienė apžvelgė dantų su nesusiformavusiomis šaknimis endodontinį gydymą. Med. dr. V. Vilkinis pranešimo metu pateikė puikią vaizdinę medžiagą apie šiuolaikinius krūminių dantų restauravimo kompozitais bei stiklo jonomerais būdus bei tendencijas.
Kauno teritorinio skyriaus vardu noriu padėkoti kolegoms, kurie nepabūgo šalto oro ir gausiai dalyvavo renginyje, lektoriams - gyd. A. Dabrilaitei, doc. dr. V. Brukienei, dr. Ž. Grabliauskienei, med. dr. V. Vilkiniui, kurie, nepagailėjo savo laiko ir pateikė aukšto lygio pranešimus. Dėkoju rėmėjams: pagrindiniam rėmėjui - firmai „Orivas“ ir šios kompanijos atstovei Linarai Liksienei bei kompanijai „Medochemie Ltd“ ir atstovei Neringai Petkuvienei. Dėkoju Kauno Visuomenės sveikatos centrui už bendradarbiavimą.
Rūmų Kauno teritorinio skyriaus vadovė Ramunė Kiaunienė
Renginio akimirkos:
 
 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.