Palangos g. 2, Vilnius LT-01117
(8 5) 212 2510

Rūmų atstovų vizitas Vokietijoje dėl kokybės vertinimo ir valdymo sistemų

Kovo 6-8 d. Lietuvos Respublikos odontologų rūmų delegacija – tarybos pirmininkė doc. dr. A. Tutkuvienė, tarybos vicepirmininkas P. Ralys, tarybos narė ir atstovė tarptautiniams ryšiams E. Guzaitienė ir Klaipėdos teritorinio skyriaus sekretorius B. Einars – su darbo vizitu lankėsi Berlyne. Vokietijos odontologų rūmų (asociacijos) organizuotame susitikime buvo aptartos jų šalyje naudojamos odontologijos srities kokybės vertinimo ir valdymo sistemos. Rūmų atstovai buvo pakviesti į Vokietijos odontologijos kliniką, kurioje turėjo galimybę pamatyti įdiegtos odontologijos srities kokybės sistemos veiksmingumą.
Džiaugiamasi Vokietijos odontologų rūmų geranorišku patirties pasidalinimu ir tikimasi tęstinio produktyvaus ir sėkmingo bendradarbiavimo ateityje.
Vizito akimirkos:
 
 
Lietuvos ir Vokietijos odontologų asociacijų vadovai - doc. dr. Anastazija Tutkuvienė (ketvirta iš kairės) ir dr. Peter Engel (penktas iš kairės)
 
 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.