Palangos g. 2, Vilnius LT-01117
(8 5) 212 2510

Dėmesio! Radiacinės saugos centro seminarai "Radiacinė sauga odontologijoje"

Skelbiame Radiacinės saugos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos informaciją (http://www.rsc.lt/index.php/pageid/314/articlepage/0/articleid/807)
Radiacinės saugos užtikrinimas odontologijoje, dirbant su dantų rentgeno aparatais, yra itin aktualus ir dirbantiems darbuotojams, ir pacientams. Jau ne pirmus metus, siekiant padėti odontologijos paslaugas teikiančių įstaigų ir įmonių specialistams tinkamai įgyvendinti radiacinės saugos reikalavimus praktikoje, organizuojami seminarai, kurių metu glaustai pateikiama aktualiausia informacija radiacinės saugos odontologijoje klausimais.
Kviečiame š. m. lapkričio 17 d. 10 val. Vilniuje, gruodžio 6 d. 11 val. Klaipėdoje ir gruodžio 8 d. 10 val. Kaune dalyvauti Radiacinės saugos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (RSC) organizuojamuose seminaruose „Radiacinė sauga odontologijoje“, skirtuose dirbantiems su dantų rentgeno aparatais ir licencijavimo dokumentaciją tvarkantiems asmenims. Programą rasite čia.
Renginių metu numatyta aptarti praktinius licencijavimo, duomenų teikimo Valstybės jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių ir darbuotojų apšvitos registrui, darbuotojų išorinės apšvitos stebėsenos reikalavimų, nėščiųjų radiacinės saugos ir kt. klausimus.
Vilniuje seminaras vyks adresu Kalvarijų g. 153. Prašome iki lapkričio 15 d. registruotis į seminarą informuojant apie savo dalyvavimą vyr. specialistę I. Lebednikienę elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu Vilniuje (8 5) 2361936.
Klaipėdoje seminaras vyks adresu Bijūnų g. 6. Prašome iki gruodžio 2 d. registruotis į seminarą informuojant apie savo dalyvavimą elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu Klaipėdoje (8 46) 38 3308.
Kaune seminaras vyks adresu Aušros g. 44. Prašome iki gruodžio 5 d. registruotis į seminarą informuojant apie savo dalyvavimą elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu Kaune (8 37) 333760.
Seminaro trukmė – 3 val., renginys nemokamas, jam pasibaigus, dalyviams bus išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.
Radiacinės saugos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos informacija

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.