Skelbimų paieška

feed-image Skelbimų prenumerata RSS
06 birželio 2024

X-Smart Plus

Gargzdai

Parduodamas endo aparatas X-Smart Plus, naudotas 3 kartus. Telef. +37066344472 emailas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

06 birželio 2024

NUOMOJAMA NAUJA, PILNAI ĮRENGTA ODONTOLOGIJOS KLINIKA ANTAKALNYJE

Vilnius

Nuomojama moderni odontologijos klinika: odontologijos kabinetas / -ai, registratūra, pacientų laukiamasis, sterilizacinė, medicininių atliekų patalpa, persirengimo, poilsio ir valgymo patalpos, WC, dušai, vaizdo kameros, signalizacija, yra galimybė naudotis panoraminiu ir cefalometriniu rentgeno aparatu. Kabinete yra dentalinis rentgeno aparatas. Bendras nuomojamų patalpų plotas - apie 100 kv. m. PRIVALUMAI: - Pilnai sukomplektuotos darbo vietos (visi reikalingi baldai ir įranga); - Aktyvi verslo aplinka, kuri sukuria didžiulius klientų srautus; - Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė; - Geras matomumas nuo centrinės gatvės; - Lengvai identifikuojama vieta. Nuomos kaina - nuo 2500 eu/mėn. + komunaliniai.

06 birželio 2024

Ieškome Burnos Chirurgo (-ės),Endodonto (-ės), Periodontologo (-ės)

Vilnius

Ieškome Burnos Chirurgo (-ės),Endodonto (-ės), Periodontologo (-ės) Mes siūlome nuo rugpjūčio mėnesio: Papildomą darbą modernioje klinikoje lanksčiu Jums grafiku; Jūsų lūkesčius atitinkantį solidų atlyginimą. Prašytume Jūsų cv siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., mes Jums garantuojame visišką diskretiškumą

06 birželio 2024

Radiologės (-o) Burnos higienistės (-o) – Odontologo asistentės (-o)

Vilnius

Darbas su dantų skenavimo aparatais ( kompiuterinis tomografas, panoraminis rentgenas ); Klientų priėmimas, klientu aptarnavimas. Darbas pilnu etatu, nuo 9.30 iki 18.00 (darbo dienomis). Jaunas kolektyvas, gera atmosfera. Galimybė tobulėti ir augti kartu su įmone.

06 birželio 2024

Ieškomas odontologo padėjėjo darbas

Vilnius

Laba diena, esu trečiame kurse odontologijos studijų. Ieškau gydytojo odontologo padejėjos darbo. Esu darbšti, pareiginga. Turiu patirties asistavime. Galėčiau pradėti nuo birželio mėnesio vidurio.

06 birželio 2024

Technika

Palanga Klaipeda Kretinga Telsiai Plunge Gragzdai

Parduodamas endodontinis aparatas X-Smart Plus , naudotas du kartus, su priedais . Smulkesne info telefonu.

06 birželio 2024

Ieškau odontologo asistentės darbo

Vilnius

Sveiki! Esu būsima ketvirto kurso odontologijos studentė Goda:). Ieškau odontologo asistentės darbo vasarai, su galimybe derinti su mokslais nuo rudens. Turiu patirties, esu asistavusi bendros praktikos, protezuojančiam ir implantuojančiam gydytojui. Domina lankstus grafikas, vietos: naujamiestis, senamiestis, antakalnis, žirmūnai, visgi esu atvira pasirinkimams. Lauksiu Jūsų žinių! El. paštas - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Tel nr.: 866222932

06 birželio 2024

Kviečiame dirbti odontologo asistentą (-ę) „InMedica” klinikoje Prienuose

Prienai

Kviečiame dirbti gyd. odontologo asistentą (-ę) „InMedica“ klinikoje, Prienuose. Darbo pobūdis: asistavimas BPG odontologui, tvarkos palaikymas. DU 950-1200 eur. bruto (priklauso nuo kompetencijų ir patirties), lankstus darbo grafikas.

06 birželio 2024

Gydytojo odontologo asistentė ieško darbo

Kaunas

Sveiki, esu būsima odontologijos II kurso studentė ir ieškau asistentės darbo Kaune. * Esu baigusi odontologinės priežiūros studijas, turiu galiojančią licenciją! * Patirties turiu dirbant su visais specialistais (su vienais daugiau, su kitais mažiau). Privalumas būtų, jei studijų metais, darbą pavyktų derinti su studijomis. Bet domina pasiūlymai ir vasaros laikotarpiui! Kontaktinis telefono nr: +37060498869

06 birželio 2024

Ieškau asistentės darbo

Kaunas

Ieškau odontologo asistentės darbo Kaune. Patirtis - 1 m.

06 birželio 2024

Ieškau burnos higienistės darbo

Vilnius

Esu burnos higienistė Gintautė, turiu 2 metus nepertraukiamos darbo patirties savo srityje. Atlieku dantų balinimą kapomis, Philips Zoom ir BlancOne balinimo sistemomis. Taip pat galiu atlikti burnos ertmės skenavimus intraoraliniu skeneriu. Turiu SOLO programos sertifikatą. Mane domina naujovės, stengiuosi tobulėti ir gilinti savo žinias įvairiuose kursuose. Man svarbus geras komandinis darbas klinikoje. Gerai atlikta burnos higiena, paciento ištyrimas ir komfortas man yra svarbiausias prioritetas. Ieškau darbo antradieniais ir penktadieniais, dėl kitų dienų pasitarus. Tik higienos, be asistavimo.

06 birželio 2024

Siūlome darbą privačioje klinikoje burnos higienistei (odontologo asistentei)

Vilnius

Siūlome darbą burnos higienistei, odontologo asistentei 0.5 etato. darbo krūviu. Darbo užmokestis priklauso nuo jūsų patirties ir kompetencijų. Detalesnė informacija aptariama pokalbio metu. Tel.nr .+37060941871, CV siųsti: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

06 birželio 2024

Bendrosios praktikos gydytoja odontologė ieško darbo

Vilnius

Bendrosios praktikos gydytoja odontologė turinti 2 m. patirtį ieško darbo Vilniaus m. pusdieniams su galimybe mokytis. Darbų pobūdis endodontija (gydymas, pergydymas mikroskopo kontrolėje). Tel. nr. 063113319

06 birželio 2024

Siūome darbą odontologo padejejai, pagalbininkei

Vilnius

Ieškoma gyd. odontologo asistentė dirbti su terapinius darbus atliekančią gydytoja. Darbas būtų pirmadieniais. Skambinkite tel: +37060941871 arba siųskite CV Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

06 birželio 2024

Ieškau odontologo asistentės darbo

Vilnius

Sveiki! Esu Goda, būsima ketvirto kurso odontologijos studentė:). Ieškau odontologo asistentės darbo vasarai, su galimybe derinti su mokslais nuo rudens. Dėl šios priežasties domina lankstus grafikas, tinkamos vietos: naujamiestis, centras, antakalnis, žirmūnai, visgi esu atvira pasirinkimams. Turiu praktikos dirbant su protezuojančiu, implantuojančiu bei bendros praktikos gydytojais. Lauksiu Jūsų pasiūlymų, ačiū!

06 birželio 2024

Kviečiame prisijungti sterilizacinės darbuotoją

Vilnius

Odontologinė klinika Vilniuje ieško sterilizacinės darbuotojo. Darbo aprašymas: - instrumentų sterilizavimas, valymas, autoklavavimas. Reikalavimai: - Atsakomybė, pareigingumas ir iniciatyvumas; - Gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje; Mes Jums siūlome: - Pamaininį darbo grafiką; - Galimybę mokytis ir tobulėti; - Socialines garantijas; - Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą; - Draugišką darbo aplinką. Savo CV galite siųsti el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

06 birželio 2024

Ieškau odontologo asistentės darbo

Vilnius

Sveiki! Esu būsima ketvirto kurso odontologijos studentė Goda:). Ieškau odontologo asistentės darbo vasarai, su galimybe derinti su mokslais nuo rudens. Dėl šios priežasties domina lankstus grafikas, vietos: naujamiestis, centras, antakalnis, žirmūnai, visgi esu atvira pasirinkimams. Turiu praktikos dirbant su protezuojančiu, implantuojančiu ir bendros praktikos gydytojais. Lauksiu Jūsų pasiūlymų, ačiū! Tel nr.: 866222932, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

06 birželio 2024

Darbas endodontei(-ui)

Vilnius

Siūlome darbą papildomai(-ui) endodontei(-ui) BalticDental klinikoje. (gali būti ir gyd.odontologas, nebūtinai endodontologas, svarbiausia praktika ir polinkis dirbti su endo pacientais ir mikroskopu). Krūvis: 3-4 kintantys pusdieniai / mėn. Atlyginimas: 45-55% nuo kasos pajamų.

06 birželio 2024

Parduodame

Vilnius

Parduodame nauja, nenaudota technikų mašiną. Vokiečiu gamybos. Schik Dental. (Original Gebrauchsanweisung C2 Master) Kaina sutartinė.

06 birželio 2024

Gyd. odontologo padėjėjos darbas

Kaunas

Sveiki, Esu 3 kurso odontologinės priežiūros studentė, kuri už mėnesio baigs studijas, todėl ieškau gyd. odontologo padėjėjos arba sterilizacinės darbuotojos darbo vasarai arba ilgesniam laikotarpiui. Daugiausiai patirties turiu su BPG ir BH gydytojais.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.