Skelbimų paieška

feed-image Skelbimų prenumerata RSS
03 Lapkritis 2022

Odontologo aistentės darbo

Kaunas

Sveiki, ieškau odontologo asistentės darbo pirmadieniais ir penktadieniais (esant poreikiui ir savaitgaliais). Studijuoju burnos higiena II kurse, Utenos kolegijoje. Asistente dirbau 2,5metų su įvairiais gydytojais. Būtų puiku, jeigu pavyktų derinti su studijomis, dauguma paskaitų šiuo metu vyksta nuotoliniu būdu, todėl jos per daug netrugdytų dirbti.

03 Lapkritis 2022

Odontologo aistentės darbo

Kaunas

Sveiki, ieškau odontologo asistentės darbo pirmadieniais ir penktadieniais (esant poreikiui ir savaitgaliais). Studijuoju burnos higiena II kurse, Utenos kolegijoje. Asistente dirbau 2,5metų su įvairiais gydytojais. Būtų puiku, jeigu pavyktų derinti su studijomis, dauguma paskaitų šiuo metu vyksta nuotoliniu būdu, todėl jos per daug netrugdytų dirbti.

30 Spalio 2022

Darbas gydytojui odontologui (-ei)

Skuodas

Uosto poliklinikos kolektyvas Skuode ieško komandos nario/ narių. Darbo pobūdis: terapinis gydymas, darbas su suaugusiais ir vaikais, pageidautina protezavimo paslaugos. 2-3 darbo dienos per savaitę Skuodo mieste. Siūlome: didelį pacientų srautą, procentinį arba fiksuotas atlyginimą, galimybę derinti darbo grafiką. Reikalinga galiojanti licencija

28 Spalio 2022

Siūlome darbą protezuojančiam gyd. odontologui

Naujoji Akmenė

Kviečiame prisijungti gyd. odontologą protezavimo paslaugai teikti 1-2 dienas per savaitę. Apmokame kurą, jei reikia - suteikiame nakvynę. Kadangi esame šeimos medicinos klinika, pacientų srautas garantuotas. Dėl detalesnės informacijos kreipkitės: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; 868216332, 867608833. Laukiame Jūsų!

28 Spalio 2022

VšĮ Druskininkų PSPC

Druskininkai

Didžiausia poliklinika Druskininkuose siūlo darbą - gydytojui odontologui (-ei). Siūlome draugišką kolektyvą, lankstų grafiką, geras darbo sąlygas,kuro išlaidų kompensaciją. Atlyginimas pagal susitarimą. Etato dydis nuo 0,25-1 etato. Maloniai lauksime Jūsų CV el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

28 Spalio 2022

Ieškome gydytojo odontologo

Vilnius, Grigiškės

VšĮ Grigiškių SPC siūlo darbą gydytojui odontologui 0,5-1,0 et. darbo krūviu. Atlygis - 2.400 eur.(neatskaičius mokesčių)

28 Spalio 2022

Reikalinga asistentė

Kaunas

Ieškome odontologo asistentės, ne mažiau 0.5 -1 etato ( krūvis g.b.derinamas), darbo pobūdis- asistavimas, instrumentų ir darbo vietos paruošimas, pacientų registravimas. Patirtis būtų privalumas. Klinika dirba jau 10 metų, L.draugiškas kolektyvas, atlygis mokamas laiku. Detalesnės sąlygos aptariamos pokalbio metu. Kreiptis tel. 8620 10820, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

27 Spalio 2022

Parduodamos patalpos skirtos ondontologijos klinikai

Kaunas

PUIKI INVESTICIJA KOMERCINĖMS PATALPOMS KAUNE GALIMOS ĮVAIRIOS VEIKLOS PREKYBOS, GROŽIO, ŠEIMOS, ODONTOLOGIJOS KLINIKOMS. PRlE PAT PC MEGA, KAUNE! Kaina 420,000 Eur, galima pirkti dalį patalpų. ______________________________________________________________ PRIVALUMAI: ✅Patalpos randasi multifunkciniame verslo centre prie pat PC MEGA - tai vertinga investicija bei perspektyvi galimybė plėtoti Jūsų verslą! ✅MEDICININĖ PASKIRTIS; ✅Dalinė apdaila, patalpos pilnai paruoštos odontologijos klinikai; ✅Patalpas galima lengvai pritaikyti bet kokiai veiklai vykdyti; ✅Įvestos visos miesto komunikacijos; ✅Trys įėjimai, bei liftas pastate; ✅Erdvi automobilių parkavimo aikštelė; ✅Didelį automobilių srautą turinti gatvė; ✅ Puiki lokacinė vieta: geras ir patogus susisiekimas su bet kuria Kauno vieta, tiek viešuoju transportu, tiek nuosavu automobiliu, netoliese viešojo transporto stotelė, PC Mega ir kitos parduotuvės (Lidl, Rimi), medicinos įstaigos, sporto klubai ar kitos paslaugas teikiančios įmonės, centras vos už 6,7 km. ______________________________________________________________ BENDRA INFORMACIJA: ✅Adresas: Užnerio g. 1A, Kaunas; ✅Bendras patalpų plotas: 295,57 kv. m.;: I AUKŠTAS: 148,53 kv. m. COKOLINIS AUKŠTAS: 147,04 kv. m. ✅Statybos metai: 2006 m., rekonstrukcijos metai: 2015 m.; ✅Paskirtis: medicininė; ✅Visos miesto komunikacijos; ✅Šildymas: dujinis.

27 Spalio 2022

Odontologo padėjėja

Klaipeda

Pasižymiu gerais organizacinias sugebėjimais, iniciatyvumu, pareigingumu, todėl susitvarkau su man pateiktomis užduotimis. Galiu dirbti ir komandoje ir individualų darbą. Visuomet siekiu noru tobulėt ir mokytis. Man 25m. tačiau esu stipri asmenybė, atvira, komunikabili, greitos orentacijos, prisitaikanti prie bet kokios situacijos. Sugebu dirbti įtemptomis darbo sąlygomis. Patirties daug neturiu, bet esu pasiruošusi visko išmokti!

26 Spalio 2022

Viešoji įstaiga ,,Skuodo stomatologijos paslaugos“

Skuodas

Siūlome darbą gydytojui(-ai) odontologui(-ei)- ortopedui(ei). Skambinti telefonu 8 440 73527.

25 Spalio 2022

Ieškau asistentės darbo Alytuje

Alytus

Ieškau odontologo asistentės darbo.Didelė patirtis.

25 Spalio 2022

Siūlomas darbas odontologo padėjėjai Vilniuje, Lazdynėliuose

Vilnius

Ieškome odontologo asistento dirbti 3-5 dienas per savaitę Odontologijos klinikoje Vilniuje, Lazdynėlių mikrorajone. Mes Tikimės, kad Jūs: • atliekate darbą su meile ir kokybiškai;
• esate tvarkinga, atsakinga, maloniai bendraujate;
Siūlome Jums:
• galimybę tobulėti;
• geranorišką, draugišką ir nedidelį kolektyvą;
• patrauklų atlyginimą ( NUO 9 eur už valandą į rankas, priklausomai nuo kvalifikacijos);
Su mumis susisiekite elektoniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

24 Spalio 2022

Ieškau odontologo padėjėjos darbo

Šiauliai

Ieškau odontologo padėjėjos darbo. Darbo patirtis 5metai.

24 Spalio 2022

Ieškau burnos higienistės darbo, galiu asistuoti

Gargždai

Ieškau burnos higienistē darbo, dalį laiko galiu asistuoti. Patirtis 2 metai.

21 Spalio 2022

Siūlome darbą - Odontologo padėjėjai (-ui)

Klaipėda

Kviečiame prisijungti prie jaunatviško ir visada tobulėjančio kolektyvo. Esame komanda, tad tikimės ir Jūs puikiai mokate dirbti komandiškai! Iš Jūsų tikimės patirties, pasiryžimo dirbti atsakingai ir noro tobulėti. Mes jums siūlome: įdomų ir atsakingą darbą, kvalifikaciją ir gebėjimus atitinkantį darbo užmokestį, ir visas reikalingas darbo priemones, lankstus darbo grafikas. Būtina patirtis, noras tobulėti. Savo gyvenimo aprašymą prašome siųsti 📧𝗲𝗹. 𝗽𝗮𝘀̌𝘁𝘂: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 📞𝗞𝗼𝗻𝘁𝗮𝗸𝘁𝗶𝗻𝗶𝘀 𝘁𝗲𝗹𝗲𝗳𝗼𝗻𝗮𝘀: 863093770

21 Spalio 2022

Darbas gydytojui odontologui (-ei) klinikoje EVADENTA

Klaipėda

Abipusis pasitikėjimas tarp gydytojo odontologo ir paciento yra sėkmingo gydymo pagrindas. Jei jauti, kad turi pakankamai žinių ir gali suteikti visapusišką pasitikėjimą, tai prisijunk prie mūsų komandos ir kartu kurkime šypsenas žmonių veiduose. Darbo pobūdis – kokybiškas terapinis gydymas, estetinis plombavimas. Būtina patirtis, noras tobulėti. Savo gyvenimo aprašymą ir darbų nuotraukas prašome siųsti 📧𝗲𝗹. 𝗽𝗮𝘀̌𝘁𝘂: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ar teirautis tel: +370 630 93770

21 Spalio 2022

Siūlome darbą Vilniuje!

Vilnius

***VILNIUS*** Garantuojame Jums geriausią darbo pasiūlymą.Plečiame veiklą. Implantologijos klinika Glorydenta ieško pastiprinimo Vilniuje! Siūlome darbą: *Gydytojai odontologei(-ui) *Odontologo asistentei(-ui) *Gyd.odontologui(-ei) burnos chirurgui(-ei) *Ortodontui(-ei). Ieškome atsakingo,pozityvaus,norinčio dirbti ir užsidirbti komandos nario.Pažadame labai geras sąlygas,šaunų kolektyvą ir palankų grafiką. Lauksime CV Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Skambučių-860082900

19 Spalio 2022

KVIEČIAME DIRBTI ODONTOLOGĄ (-Ę) KLAIPĖDOJE

Klaipėda

Siūlome gydytojui odontologui (-ei) prisijungti prie naujai įsikūrusios odontologijos klinikos komandos Klaipėdos centre. Darbo pobūdis: terapinis gydymas, protezavimas. Siūlome: naują, modernią įrangą, lengvai suderinamą darbo grafiką. Pageidaujame: patirties, meilės darbui ir dėmesio pacientams. Daugiau informacijos telefonu +370 606 63870 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

18 Spalio 2022

Ieškomas gyd.odontologas Ignalinoje

Ignalina

Siūlome darbą privačioje odontologijos klinikoje gyd.odontologui. Darbo grafikas, sąlygos - derybų objektas, prašome skambinti tel.nr. 868601442

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.