Skelbimų paieška

feed-image Skelbimų prenumerata RSS
03 Rugpjūtis 2023

Ieškome gyd.endodontologo (-ės)

Marijampolė

Odontologijos klinika "Prodenta" prie savo komandos Marijampolėje kviečia prisijungti gyd. ENDODONTOLOGĄ (-ę) . Mes siūlome: puikias darbo sąlygas, didelį pacientų srautą, darbą su moderniausia įranga. Darbo krūvis - 2 dienos per savaitę. Susidomėjote? Plačiau papasakosime ir į visus klausimus atsakysime: +370 698 16975 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. | www.prodenta.lt

02 Rugpjūtis 2023

Skubame ieškoti odontologo! Prisijunk prie mūsų!

Varėna

Dantų gydytojams: Skambinkite į puikią Danticum klinikos komandą Varenoje! Siūlome puse etato darbą (su galimybe pereiti į pilna etatą), šiltą kolektyvą ir patrauklų atlyginimą. Taip pat galite pasinaudoti viešnagei skirtu kambariu tiems, kurie galbūt gyvena toliau (darbo dienomis). Jūsų CV ir klausimai laukiami el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. +37061274813

01 Rugpjūtis 2023

Siūlomas pastovus darbas odontologo padėjėjai

Vilnius

Klinika "Futuri dentes" skubiai ieško gydytojo asistentės pastoviam darbui. Darbas tik darbo dienomis nuo 9-18 val., pačiame senamiestyje ir daugiau susijęs su vaikų odontologiją. Dėl darbo užmokesčio siūlymai pokalbio metu, pagal susitarimą gali būti valandinis arba pastovus fiksas (nuo 1200 -1500 eur.)

01 Rugpjūtis 2023

Odontologijos kabinetas "Adadenta" ieško gydytojo odontologo padėjėjo(-os), pagalbininkės, asistentės(-o).

Vilnius

Odontologijos kabinetas "Adadenta" ieško gydytojo odontologo padėjėjo(-os), pagalbininkės, asistentės(-o), 1 etatui arba papildomai. Visos socialinės garantijos, atlyginimas valandinis.(8-10/val. į rankas..) Gyvenimo aprašymą siųsti: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinti tel.Nr. +37060941871

01 Rugpjūtis 2023

Darbas gydytojui odontologui

Gargždai

Klaipėdos rajono savivaldybės Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centro Gargždų šeimos medicinos klinika Siūlo darbą gydytojui odontologui Kontaktai Aurelija Liutkienė tel. 8 46 471730 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

31 Liepos 2023

Odontologo darbas Škotijoje

Škotija UK

DentalBees dental practice šiuo metu ieško gyd. Odontologo(-gės) prisijungti prie mūsų draugiškos ir profesionalios komandos. Klinika labai tvarkingame ir ramiame mieste Castle Douglas Škotija UK. Siūlome patrauklias darbo sąlygas, lankstų grafiką (dvi savaites UK dvi LT ar panašiai), darbą jaukioje, privačioje klinikoje, naujausią įrangą, visas socialines garantijas bei laiku mokamą atlyginimą. Padedam susitvarkyti vizą ir susirasti kur gyventi. Reikalinga GDC registracija. Atlyginimas apie ~£10000 per mėnesį (priklausomai nuo pastangų). Skambinkit: +4479355 425 11 arba rašykite: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. DentalBees, kaip brandas, jau gyvuoja 5 metus, o pati klinika virs 20 metu. Mes savo mieste gerai žinomi ir pacientu netrūksta. Kaip mes gyvename galite rasti: https://www.facebook.com/DentalBees O susipažinti su komanda: https://www.dentalbees.co.uk/our-team/

30 Liepos 2023

Ieškau burnos higienistės darbo

Kaunas

Ieškau burnos higienistės darbo Kaune ir aplink esančiuose miestuose. Šiais metais baigiau burnos higienos studijas. 1,5 metų dirbau odontologijos klinikoje asistuodama įvairių sričių gydytojams ir atliekant profesionaliosios burnos higienos procedūras. Esu labai motyvuota ir atsakinga, siekianti nuolatos tobulėti šioje srityje. Susisiekti galite nurodytu tel. numeriu.

28 Liepos 2023

Darbas dantų technikei/-ui

Vilnius

Laboratorija, orientuota į skaitmeninę neišimamų protezų gamybą, priimtų į darbą dantų technikę/-ą. Darbo patirtis nebūtina, ir jos nebuvimas labiau privalumas, nei trūkumas, nes visko ko reikės – išmoksite iš geriausių. Siūlome: – Profesinį augimą, tobulėjimą, dalyvavimą vietiniuose ir tarptautiniuose mokymuose; – Pilną CAD CAM proceso įsisavinimą (žinoma palaipsniui) ir dar daugiau, nes laboratorija stipriai bendradarbiauja su užsienio lektoriais ir nuolat siekia būti žingsniu priekyje su skaitmenos sprendimais. – Darbą su modernia įranga: 3 Shape/Exocad modeliavimo sistemomis, frezavimo įranga, danties spalvos nustatymo aparatu ir aukščiausios kokybės medžiagomis (Ivoclar Vivadent, Vita, Dental Direkt); – Lankstų darbo dienos laiką (galima ne pilna darbo diena); - Technologijų vadovo (kuris turi tarptautinius Exocad srtifikatus vesti mokymus) mokymus, priežiūrą ir pagalbą darbo vietoje. - Jaukią, šiuolaikišką, tvarkingą darbo vietą Vilniaus centre, šalia PC Panorama; Todėl dar kartą – Jūsų dantų technikystės patirtis mums nėra svarbiausias kriterijus. Esame pasiruošę naują komandos narį ugdyti pagal šiuolaikinių technologijas ir skaitmeninius procesus, apie kuriuos nei Utenos, nei Kauno kolegijų vadovėliai dar net nesiruošia mokyti. Mainais už savo žinias iš Kandidato/-ės tikimės: – dantų techniko licencijos (sąlyga privaloma); – dantų technikystės teorinių pagrindų; – motyvacijos dirbti pagal pasirinktą profesiją; – norą mokytis ir tobulėti skaitmeniniuose procesuose; Darbo užmokesčio klausimas svarstomas su kiekvienu kandidatu individualiai. Galiu pasakyti tik tiek, kad jis skiriasi ir auga kartu su Jūsų kompetencija ir atliekamais darbais. Jei manote, kad mums “pakeliui” - susisiekite: CV laukiame el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir tada skambučio telefonu +370 614 84633. Iki malonaus!

27 Liepos 2023

Gydytojo odontologo padėjėja

Klaipeda

GOP iesko darbo 0.5 etatui. Geriausia butu su chirurgu/implantologu. Turiu daug patirties, labai megstu savo darba

27 Liepos 2023

Siūlo darbą gyd. odontologui, Zarasuose

Zarasai

Kviečiame gydytojo odontologo darbo patirtį kaupti VšĮ Zarasų pirminės sveikatos priežiūros centre. Darbas su kokybiškomis medžiagomis, šiuolaikiškai įrengta darbo vieta, patyrusia padėjėja, viziografas, kvalifikacijos tobulinimo išlaidų apmokėjimas, galimybė nustatyti individualų darbo grafiką. Svarstote įsikurti Zarasuose - papildomas motyvavimo priemones yra numačiusi ir Zarasų rajono savivaldybė (periodines išmokas, palūkanų būstui įsigyti kompensavimą ir kt.). Atlyginimas nuo 3423,70 Eur (neatskaičius mokesčių), taip pat mokamos priemokos ir priedai už gerus darbo rezultatus, vienkartinės priemokos medikų dienos proga, metinės premijos. Maloniai laukiame Jūsų kreipiantis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. 838554290.

21 Liepos 2023

Ieškau burnos higienistės darbo

Prienai

Sveiki, šiais metais baigiau burnos higienos studijas, todėl ieškau burnos higienistės darbo. Studijų metu turėjau nemažai praktikos asistuodama gyd. odontologui - terapeutui bei atliekant profesionaliosios burnos higienos procedūras. Taip pat šiuo metu burnos higieniste dirbu ir kitoje odontologijos klinikoje. Galėčiau dirbti šiuose miestuose: Kaune, Vilniuje, Jonavoje, Prienuose, Alytuje, Marijampolėje ir kituose aplink esančiuose miestuose. Susisiekti galite šiuo telefonu: 864498593 arba el paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

20 Liepos 2023

Ieškomas gyd. odontologo asistentas/ė

Panevėžys

Ieškomas gyd. odontologo asistentas/ė. Darbo patirtis privalumas. Visos socialinės garantijos, draugiškas kolektyvas, pilnas darbo krūvis. CV siųskite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

20 Liepos 2023

Siūlome darbą gydytojo padėjėjui

Vilnius

UAB Antakalnio stomatologijos centras prie kolektyvo kviečia prisijungti gydytojo padėjėją. Patirtis šioje srityje - privalumas. Darbas su terapeutais, protezuotojais, chirurgais. Lankstus darbo grafikas. CV lauksime el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel: 8 699 64103

17 Liepos 2023

Ieškome gydytojo odontologo Kupiškyje

Kupiškis

Atsinaujinusi odontologijos klinika Kupiškyje, UAB ,,Kupadenta" ieško gydytojo odontologo dviem darbo dienom per savaitę. Siūlome geras darbo ir apmokėjimo sąlygas. Papildoma info: tel.: 8 612 20994 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

12 Liepos 2023

Ieškau odontologo padėjėjos darbo

Kaunas

Sveiki, esu LSMU odontologijos 3 kurso studentė. Šiuo metu ieškau odontologo padėjėjos darbo dirbant ketvirtadieniais/ penktadieniais.

11 Liepos 2023

Odontologijos klinika „VAIDENTA‘‘ kviečia prisijungti prie kolektyvo gyd. endodontologą.

Klaipėda

Odontologijos klinika „VAIDENTA‘‘ kviečia prisijungti prie kolektyvo gyd. endodontologą, kelioms dienoms per savaitę. Siūlome puikias darbo sąlygas, visas socialines garantijas, oficialiai ir laiku mokamą atlyginimą bei visada padėti pasiruošusį kolektyvą. Lauksime Jūsų skambučio tel. num. +340 46 346164 / +370 676 85185 arba laiško su CV el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

11 Liepos 2023

Kviečiame dirbti odontologą (-ę) „InMedica“ klinikoje Alytuje

Alytus

Kviečiame dirbti bendrosios praktikos gyd. odontologą (-ę) “InMedica” klinikoje Jaunimo g. 22 – 2 d./sav. Reikalavimai: galiojanti gyd. odontologo licencija;. Siūlome geras darbo sąlygas, procentinį DU.

11 Liepos 2023

Darbo pasiūlymas odontologui(ei)

Alytus

Medicinos įstaiga ieško odontologo. Darbo dienomis - ketvirtadienis, penktadienis. Darbas su asistente.

10 Liepos 2023

Parduodama odontologijos klinika Jonavoje

Jonava

Parduodama pilnai dirbanti odontologijos klinika Jonavoje – dvi kėdės, panoraminis, dentalinis rentgeno aparatai, mikroskopas ir kt.. Pastovus pacientų srautas. 863662585

10 Liepos 2023

Darbas odontologo padėjėjai / burnos higienistei Jonavoje

Jonava

Odontologijos klinika Jonavoje ieško kruopščios, atsakingos, gyd. odontologo padėjėjos/burnos higienistės. 868798005

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.