Skelbimų paieška

feed-image Skelbimų prenumerata RSS
18 Spalio 2022

Odontologo padėjėja

Vilnius

Ieškau odontologo padėjėjos darbo.

18 Spalio 2022

Ieškoma odontologo padėjėja(s)/asistentė(as)

Kaunas

Ieškoma(s) odontologo padėjėja(s)/asistentė(as) Kauno mieste, Žaliakalnyje įsikūrusioje odontologijos klinikoje, prie pat LSMU. CV galima siųsti - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba skambinti tel. nr. +37069984993. Ieškomas pilnas etatas, darbo užmokestis aptariamas pagal jūsų turimą kvalifikaciją nuo 800eurų. Detaliau informacija pokalbio metu.

17 Spalio 2022

Darbas dantų technikui

Kaunas

Ieškomas dantų technikas,gali būti be patirties. Darbas visai darbo dienai,plokštelių paruošimas,įvairūs metalo darbai.

17 Spalio 2022

Ieškome gyd. Odontologo darbui N.Akmenėje - nuo 2800eur (į rankas)

N.Akmenė

Streikų Odontologijos Namai (N.Akmenėje) ieško gyd. odontologo terapiniam darbui. Mes Jums siūlome: ◼️ oficialus atlyginimas į rankas nuo 2500eur; ◼️ 500 eur biudžetas odontologijos kursams, tobulinimosi renginiams; ◼️ gyvenamoji vieta - 2k. butas Šiaulių miesto centre (pilnai įrengtas), 10 min nuo darbovietės, parkingo vieta, aukštos lubos, visa buitinė technika; ◼️ apmokame kurą; ◼️ sveikatos draudimas metams; ◼️ darbas su naujausiomis medžiagomis ir įranga (dentalinis, panoraminis rengenas, intraoralinis skaneris ir t.t.) Kontaktuokime: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba +37064600590 Susipažink su mumis www.streikuklinika.lt

17 Spalio 2022

Ieškau burnos higienistės darbo

Radviliškis, Pakruojis, Šiauliai

Ieškau burnos higienistės darbo kelioms dienoms per savaitę. Nors darbo patirtis 2m, jaučiuosi stipri savo srityje, dalyvauju kursuose, savarankiškai gilinu žinias. Dėl darbo pasiūlymų patogiausia kreiptis el paštu.

17 Spalio 2022

Ieškome odontologo asistento darbui Šiauliuose!

Šiauliai

Streikų Odontologijos Namai (Šiauliuose) ieško odontologo asistentės. Mes Jums siūlome galimybę papildomai užsidirbti jau prie esamo darbo, arba dirbti pilnu krūviu : ◼️ oficialus atlyginimas į rankas nuo 6,5eur/val.; ◼️ 200 eur biudžetas kursams, tobulinimosi renginiams; ◼️ apmokame kurą; ◼️ sveikatos draudimas metams; ◼️ galimybė papildomai dirbti burnos higienistu. Kontaktuokime: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba +37064600590 Susipažink su mumis www.streikuklinika.lt

17 Spalio 2022

Ieškome gyd. Odontologo darbui Radviliškyje - nuo 2800eur (į rankas)

Radviliškis

Streikų Odontologijos Namai Radviliškyje ieško gyd. odontologo terapiniam darbui (galimas ir protezavimas). Mes Jums siūlome: ◼️ oficialus atlyginimas į rankas nuo 2800eur; ◼️ 500 eur biudžetas odontologijos kursams, tobulinimosi renginiams; ◼️ apmokame kurą; ◼️ sveikatos draudimas metams; ◼️ darbas su naujausiomis medžiagomis ir įranga (dentalinis, panoraminis rengenas, intraoralinis skaneris ir t.t.); ◼️ galimybė laisvu nuo darbo laiku, dirbti/mokintis kartu su 10 metų darbo patirtį turinčiu endodontologu; Kontaktuokime: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba +37064600590 Susipažink su mumis www.streikuklinika.lt

17 Spalio 2022

Ieškau odontologo asistentės darbo Alytuje

Alytaus apskritis

Ieškau odontologo asistentės,administratorės darbo.Didelė patirtis.

17 Spalio 2022

Darbas odontologui

Kaunas

Sveiki, esu patyręs dantų technikas ir ieškau odontologo Kaune, kad suprotezuotume mano pacientus (kanalai sutvarkyti, toliau reikalingi gebėjimai mokėti nors apšlifuoti / pagaminti kultis ir nuimti kokybišką atspaudą cirkonio vainikėliams). Tel.: +37061233636

15 Spalio 2022

Burno higienistė ieško papildomo darbo

Vilnius

Ieškau papildomo darbo porai pusdienių ar dienų Vilniuje, patirtis su pacientais ~4m.

14 Spalio 2022

UAB Mūsų šeimos klinika ieško odontologo padėjėjos

Širvintos

Šeimos klinika ieško odontologo padėjėjos darbui su bendrosios praktikos gydytoju odontologu ir protezuotoju. Siūlome patrauklias darbo sąlygas, konkurencingą, nuo gebėjimų ir patirties priklausantį darbo užmokestį.

14 Spalio 2022

Odontologo asistentė

Vilnius

Ieškau odontologo asistentės darbo šeštadieniais.

13 Spalio 2022

Darbas gydytojui odontologui

Kuršėnai

Siūlome darbą gydytojui(-ai) odontologui(-ei) Kuršėnuose. Mes siūlome: modernią aplinką, visa darbui reikalingą įrangą bei naujausias medžiagas, galimybę dirbti su intraoraliniu dantų rentgeno aparatu, lankstų darbo grafiką, draugišką ir tobulėti siekiantį kolektyvą, galimybę įstaigos lėšomis kompensuoti transporto išlaidas. Atliginimas pagal susitarimą, priklausomai nuo darbo krūvio. Maloniai laukiame Jūsų . Tel. 861002746, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

12 Spalio 2022

Ieškome ortodonto Kaune

Kaunas

Tapk komandos nariu! Šiuo metu ieškome gydytojo (-s) odontologo(-ės), ortodonto, gali būti (rezidentas). Profesionaliai bendraujančio su pacientais; Reikalavimai: Atsakingumas, žingeidumas ir atsidavimas profesijai; Siūlome: Gydytojų ir specialistų ekspertų komandą; Darbą šiuolaikiškoje komandoje; Profesionalų, draugišką kolektyvą; Tobulėjimo galimybes / apmokymus; Konkurencingą darbo užmokestį; Visas socialines garantijas. Susisiek su mumis CV siųskite el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

11 Spalio 2022

Medwell klinika ieško gyd. asistento (-ės)

Vilnius

Medwell klinika esanti Vilniaus centre ieško gyd. asistento pilnu etatu. darbas pagrinde su BPG. CV prašome siųsti į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Atlyginimas sutartinis priklausomai nuo patirties.

11 Spalio 2022

Ieškau asistentės darbo Alytuje

Alytus

Ieškau odontologo padėjėjos darbo Alytuje.Didelė patirtis.

11 Spalio 2022

ieškau darbo

Vilnius

Esu BPS, baigusi odontologo padejejos kursus. Ieškau darbo.

10 Spalio 2022

Ieškau odontologo asistento darbo

Kaunas

Laba diena! Esu III kurso odontologijos studentė. Ieškau darbo 0,5 etatu, kad galėčiau suderinti su studijomis.

07 Spalio 2022

Ieškau burnos higienistės darbo

Vilnius

Ieškau burnos higienistės darbo.

 
07 Spalio 2022

Kviečiame prisijungti gyd.odontologą Palangos mieste

Palanga

Kviečiame prie komandos prisijungti BP gyd.odontologą 0,5-1,0 etatui Palangos mieste. Siūlome: – didelį pacientų srautą; – procentinį atlyginimą nuo 45proc; – galimybę derinti darbo grafiką; Reikalavimai: – galiojanti licencija; – susikalbėjimas anglų ir rusų kalbomis; Privalumai: – patirtis protezavime su dantų implantais. Jūsų klausimų ir CV lauksime el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.