Palangos g. 2-7, Vilnius LT-01117
(8 5) 212 2510

Skelbimų paieška

feed-image Skelbimų prenumerata RSS
15 Spalio 2022

IPS E.MAX – Ličio disilikatų presavimo įrenginys

Vilnius

Parduodami IPS e.max kitų gamintojų ličio disilikato presavimo įrenginys - Aster IRON Press. Elementarus ir paprastas naudojimas. Lygios, aiškios vainikų ribos. Iš anksto susitarus, galite atvykti ir pasižiūrėti gyvai visą presavimo eigą bei gaunamą aukštą kokybę. Taip pat sėkmingai išsipresuoja naudojant ir kitų gamintojų tabletes. Video medžiagos iš presavimų Vilniuje įsikūrusioje labortorijoje: https://youtu.be/zFQbR4Ku5gI https://youtu.be/d2b4S9kCppU Pristatymas visoje Lietuvoje.

15 Spalio 2022

Burno higienistė ieško papildomo darbo

Vilnius

Ieškau papildomo darbo porai pusdienių ar dienų Vilniuje, patirtis su pacientais ~4m.

14 Spalio 2022

UAB Mūsų šeimos klinika ieško odontologo padėjėjos

Širvintos

Šeimos klinika ieško odontologo padėjėjos darbui su bendrosios praktikos gydytoju odontologu ir protezuotoju. Siūlome patrauklias darbo sąlygas, konkurencingą, nuo gebėjimų ir patirties priklausantį darbo užmokestį.

14 Spalio 2022

Odontologo asistentė

Vilnius

Ieškau odontologo asistentės darbo šeštadieniais.

13 Spalio 2022

Darbas gydytojui odontologui

Kuršėnai

Siūlome darbą gydytojui(-ai) odontologui(-ei) Kuršėnuose. Mes siūlome: modernią aplinką, visa darbui reikalingą įrangą bei naujausias medžiagas, galimybę dirbti su intraoraliniu dantų rentgeno aparatu, lankstų darbo grafiką, draugišką ir tobulėti siekiantį kolektyvą, galimybę įstaigos lėšomis kompensuoti transporto išlaidas. Atliginimas pagal susitarimą, priklausomai nuo darbo krūvio. Maloniai laukiame Jūsų . Tel. 861002746, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

12 Spalio 2022

Ieškome ortodonto Kaune

Kaunas

Tapk komandos nariu! Šiuo metu ieškome gydytojo (-s) odontologo(-ės), ortodonto, gali būti (rezidentas). Profesionaliai bendraujančio su pacientais; Reikalavimai: Atsakingumas, žingeidumas ir atsidavimas profesijai; Siūlome: Gydytojų ir specialistų ekspertų komandą; Darbą šiuolaikiškoje komandoje; Profesionalų, draugišką kolektyvą; Tobulėjimo galimybes / apmokymus; Konkurencingą darbo užmokestį; Visas socialines garantijas. Susisiek su mumis CV siųskite el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

11 Spalio 2022

Medwell klinika ieško gyd. asistento (-ės)

Vilnius

Medwell klinika esanti Vilniaus centre ieško gyd. asistento pilnu etatu. darbas pagrinde su BPG. CV prašome siųsti į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Atlyginimas sutartinis priklausomai nuo patirties.

11 Spalio 2022

Ieškau asistentės darbo Alytuje

Alytus

Ieškau odontologo padėjėjos darbo Alytuje.Didelė patirtis.

11 Spalio 2022

ieškau darbo

Vilnius

Esu BPS, baigusi odontologo padejejos kursus. Ieškau darbo.

10 Spalio 2022

Gydytojo odontologo darbas klinikoje NEODENTA, Kaune

Kaunas

Tapk komandos nariu! Šiuo metu ieškome gydytojo (-s) odontologo(-ės). Profesionaliai bendraujančio su pacientais; Reikalavimai: Atsakingumas, žingeidumas ir atsidavimas profesijai; Siūlome: Gydytojų ir specialistų ekspertų komandą; Darbą šiuolaikiškoje komandoje; Profesionalų, draugišką kolektyvą; Tobulėjimo galimybes / apmokymus; Konkurencingą darbo užmokestį; Visas socialines garantijas. Laisvi kabinetai šiai dienai IV-V, po 1 mėn-2mėn galėsime pasiūlyti ir kitomis dienomis, nes įrenginėjamas papildomas kabinetas. Susisiek su mumis CV siųskite el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

10 Spalio 2022

Ieškau odontologo asistento darbo

Kaunas

Laba diena! Esu III kurso odontologijos studentė. Ieškau darbo 0,5 etatu, kad galėčiau suderinti su studijomis.

10 Spalio 2022

UAB "Futuri dentes" vaikų odontologijos klinika ieško gydytojo odontologo

Vilnius

UAB "Futuri Dentes" klinika siūlo pastovų odontologo padėjėjo darbą. Patirtis nėra būtina, darbo valandos ir darbo užmokestis ( nuo 1000 Eur.), daugiau aptariamas pokalbio metu. Susidomėjusius prašome mums rašyti bei siųsti savo gyvenimo aprašymą (cv) šiuo el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

07 Spalio 2022

Ieškau burnos higienistės darbo

Vilnius

Ieškau burnos higienistės darbo.

 
07 Spalio 2022

Kviečiame prisijungti gyd.odontologą Palangos mieste

Palanga

Kviečiame prie komandos prisijungti BP gyd.odontologą 0,5-1,0 etatui Palangos mieste. Siūlome: – didelį pacientų srautą; – procentinį atlyginimą nuo 45proc; – galimybę derinti darbo grafiką; Reikalavimai: – galiojanti licencija; – susikalbėjimas anglų ir rusų kalbomis; Privalumai: – patirtis protezavime su dantų implantais. Jūsų klausimų ir CV lauksime el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

06 Spalio 2022

Siūlo darbą odontologo padėjėjai (-ui)

Vilnius

Siūlome darbą odontologo padėjėjai (-ui). Darbas pilnu etatu. Darbo pobūdis: su BP gydytojais odontologis ir protezuotojais, kabineto ir instrumentų paruošimas darbui. Garantuojame laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas, draugišką darbinę aplinką. Laukiame Jūsų skambučio arba el.laiško.

05 Spalio 2022

Odontologo padėjėja

Vilnius

Ieškau odontologo padėjėjos darbo.

05 Spalio 2022

Ieškau gydytojo odontologo padėjėjos darbo

Klaipėda

Ieškau darbo gydytojo odontologo padėjėjos pozicijoje pilnu etatu. Turiu patirties ne vienerius metus. Didžiausia patirtis sukaupta dirbant su gyd. odontologais terapeutais, gyd. endodontais bei gyd. protezuotojais. Esu sąžininga sau ir kitiems, atsakinga, begalo kruopšti, todėl savo darbą atlieku iki menkiausių smulkmenų, nes siekiu puikiausių rezultatų. Kolegos mane apibūdintų kaip ramią ir draugišką asmenybę.

05 Spalio 2022

Darbas burnos higienistui (-ei) Mažeikiuose

Mažeikiai

„MediCA klinika“ padalinys Mažeikiuose siūlo darbą burnos higienistui (-ei) 1 etatu. Darbo užmokestis 900 eur atskaičius mokesčius + motyvaciniai priedai. Susidomėjusius prašome susisiekti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 694 81473

04 Spalio 2022

Ieškau asistentės darbo Alytuje

Alytus

Ieškau odontologo asistentės darbo Alytuje.

02 Spalio 2022

Ieškau Burnos higienistės darbo Klaipėdoje

Klaipėdos apskritis

Ieškau burnos higienistės darbo Klaipėdoje ar aplink ją. Galiu ir paasistuoti gydytojui. Turiu patirties apie 5 metus. Domina įvairūs pasiūlymai.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.